|
Nová verze webu vysledky.com
Logo klubuZákladní údaje
Kontaktní údaje
Vedení klubu
|
Zápasy
A-Tým: I.B třída skupina C, So 04.05. 15:30 Kyjov - Velké Bílovice B-Tým: III. třída skupina B, Ne 28.04. 16:30 Čejkovice - Kyjov Dorost U-19: Krajský přebor U19, So 04.05. 10:00 Pohořelice - Kyjov Dorost U-17: Krajský přebor U17, So 04.05. 12:15 Pohořelice - Kyjov |
# | Tým | Z | V | R | P | Skóre | B | ||||||||||||
1. | 20 | 17 | 1 | 2 | 70:21 | 52 | |||||||||||||
2. | 20 | 17 | 0 | 3 | 69:13 | 51 | |||||||||||||
3. | 19 | 11 | 3 | 5 | 34:31 | 36 | |||||||||||||
4. | 19 | 10 | 4 | 5 | 39:28 | 34 | |||||||||||||
5. | 19 | 10 | 2 | 7 | 34:49 | 32 | |||||||||||||
6. | 20 | 9 | 4 | 7 | 28:24 | 31 | |||||||||||||
7. | 19 | 10 | 0 | 9 | 44:25 | 30 | |||||||||||||
8. | 19 | 9 | 3 | 7 | 36:35 | 30 | |||||||||||||
9. | 19 | 8 | 1 | 10 | 28:46 | 25 | |||||||||||||
10. | 20 | 6 | 1 | 13 | 35:42 | 19 | |||||||||||||
11. | 19 | 5 | 3 | 11 | 30:36 | 18 | |||||||||||||
12. | 19 | 5 | 2 | 12 | 18:51 | 17 | |||||||||||||
13. | 19 | 3 | 2 | 14 | 30:57 | 11 | |||||||||||||
14. | 19 | 2 | 0 | 17 | 21:58 | 6 | |||||||||||||
Krátké zprávy z klubu
Soupiska 2010/2011
10.08. 2010 | 14:10 SOUPISKA 2010/2011
B-Kůřil Michal 11.10.1990
B-Chromý Jiří 13.05.1990
O-Strmiska Radek 26.03.1990
O-Lošťák Ivo 19.06.1970
O-Bužek Radek 12.05.1982
O-Rezek Jakub 18.04.1986
O-Žaroský Stanislav 24.04.1982
O-Puček Karel 03.12.1984
Z-Randa Tomáš 23.12.1974
Z-Kovařík Tomáš 05.04.1989
Z-Beck Tomáš 14.04.1988
Z-Spáčil Michal 17.07.1974
Z-Macek Tomáš 29.01.1986
Z-Bartoň Zdeněk 07.11.1992
Z-Možíš Zdeněk 01.10.1992
Ú-Možíš Lukáš 08.11.1990
Ú-Kučera Jaromír 30.04.1984
Ú-Přikryl Adam 22.12.1986
Ú-Kroutilík Boris 06.09.1981
Realizační tým:
Hrabal Alexander - Trenér
Gajdošík Petr - Asistent trenéra
Kovařík Jiří - Vedoucí mužstva
Řihák Rostislav - Sekretář
Konečný Jaroslav - Masér
Vedení klubu:
Polcr Pavel - předseda
Mezík Zdeněk - místopředseda
Kuchař Antonín - místopředseda
Řihák Rostislav - sekretář
Fric Marek, Cahlík Jan, Moravec Jiří, Vinca Jiří, Žalud Tomáš - členové výboru
přišli:
Kroutilík Boris(Morkovice),Přikryl Adam(Prostějov),Kučera Jaromír(hostování Velká n.v.)
Macek Tomáš (návrat z host.Osvětimany),Randa Tomáš(1.FC Slovácko),Bůžek Radek(návrat z Rakouska)Strmiska Radek (Zbrojovka Brno)Spáčil Michal(Rymářov-před tím HFK Ololomuc),Lošťák Ivo(Šumperk-před tím HFK Ololomuc)
odešli :
Vacula Petr(hostování Lovčice),Macek Svatopluk(Kostelec)Bača Milan(Konec hostování)
Přikryl Lukáš(Žarošice konec hostování)Nguyen Vítěslav(Konec hostování)Bátora Tomáš(hostování Sobůlky),Laga Petr,Flašar Jiří(Ořechov)Farmačka Lukáš(Veselí n.M.)Vinca Lukáš(hostování Ratíškovice)