13. 18 2 4 12 32:65 10
14. 18 2 3 13 22:41 9

Krátké zprávy z klubu

CHropyně-Vigantice 0:1

24.08. 2010 | 09:44 Dobrý start do podzimní části znamenal pro Vigantice zatím čtyři body a další tři si přibalili na Hané. Od prvních minut hráli hosté sebevědomě a v úvodní dvacetiminutovce domácí k ničemu nepustili. Radim Vokáč se dostal do dvou brejků, ale obránci jej dokázali dvakrát zblokovat. Nadějně vypadala pěkná akce ze 35. minuty, kdy se Chumchal dostal za obranu, ale těsně minul. Domácí branku Blably ohrozili v závěru poločasu, ale obrana stačila zachránit. Také druhý poločas nabídl podobný obrázek a hosté byli jasně lepším týmem. Přišly další tři šance, které ale Radim Vokáč neproměnil. Naštěstí pro hosty ale jejich kanonýr výborně bojoval a dočkal se v závěru zasloužené odměny. Mezi 60. – 70. minutou se ke slovu dostali domácí a vypracovali si jednu jasnou tutovku. Pagáč ale nastřelil na čáře stojícího spoluhráče. Rozhodující chvíle zápasu přišla v 78. minutě. Po akci Chumchala se dostal do brejku Radim Vokáč a nekompromisně prostřelil domácího gólmana – 0:1. Vigantice tak vezou tři body a již se těší na sobotní derby ve Vsetíně.

BRANKA: 78. R. Vokáč 0:1.

SESTAVA VIGANTIC: Blabla – Kožušník, Z. Vokáč, Ondřej (84. Kulišťák), Matůš – Štreit, Bolcek, Chumchal, Vičan (55. J. Vokáč), Mohyla – R. Vokáč (80. Křiva).