Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým Starší přípravka >
Klub A-Tým B-Tým Hřiště Archiv

KP zná postupující

Utkání začalo zostra. Do první šance se dostali agresivně hrající hosté. Ovšem ve 12. minutě udeřilo na druhé straně. Po chybné malé domů dotíral na žirovnického gólmana Kříž, Kadlec jej trefil a od domácího kanonýra se míč odrazil do sítě. Jemnicko bylo při chuti a brzy poté musel Kadlec likvidovat lob Křivánka. V 18. minutě Krejča vysunul Kříže, který tváří v tvář překonal Kadlece. O dvě minuty později snížil po Houškově rohu hlavou Adamec. Ještě do přestávky nedal šanci Kříž a na opačné straně do průniku do vápna mířil do Kopečkovy náruče Adamec. Jemnicku vyšel vstup do druhé půle. V 53. minutě obdržel od Tesaře gólovou přihrávku Kříž a střelou k tyči zkompletoval hattrick. Hostitelé měli další možnosti. Žirovnice hrozila ze standardních situací. Domácí pečetili vítězství až v 85. minutě Borkovcem. Góly: 12., 18. a 53. Kříž, 85. Borkovec – 20. Adamec. Rozhodčí: Šula. ŽK: 4:6. Diváci: 250. Poločas: 2:1. Jemnicko: Kopeček – Čurda, Borkovec, Koutný, Kincl – Tobolka (76. Svoboda), Tesař, Křivánek, Jurka (86. Liška) – Krejča, Kříž. SVĚTLÁ N. S. – PACOV 2:1 Pacov ve Světlé rozhodně nepředvedl výkon sestupujícího celku. Ve 14. minutě sice našel Valenta dlouhým pasem Křikavu, který míč pouze lízl, Bacík předvedl první skvělý zákrok. Na druhé straně zachraňoval za Soukalem před Váňou na poslední chvíli Čuřík. Ve 40. minutě Soukal špatně vykopl a Váňa mu míč vrátil ze čtyřiceti metrů do branky – 0:1. Minutu před poločasem se podařilo vyrovnat Štrosovi. Po přestávce našel Machala centrem opět Štrose, a ten dokonal obrat v zápase 2:1. Následně už úřadoval hostující gólman Bacík, který postupně vychytal Štrose, Peška a Vodičku. JAROMĚŘICE – ČÁSLAVICE-S. 5:0 Jaroměřicím, které chtěly vítězně zakončit vydařené jaro, první poločas příliš nevyšel. Domácí byli proti zdecimovanému soupeři lepší, ale gólově se prosadil pouze Ošmera. Hostitelé vyjádřili převahu střelecky až po změně stran. Vítězná tečka za soutěžním ročníkem byla zároveň derniérou brankáře Aleše Chalupy, který ukončuje hráčskou kariéru. Aby si mohla gólmanská opora užít ovace, nahradil ji v závěru mezi tyčemi Melán, který zároveň od „Aldy" převzal kapitánskou pásku. „Chtěli jsme vyhrát a důstojně zakončit jarní část. Těžko se hledala motivace. Kluci se zvedli až ve druhém poločase," hodnotí končící trenér Jaroměřic Karel Kolesa. V. BÍTEŠ – SAPELI POLNÁ 4:2 Utkání nabídlo svižné tempo z obou stran. Jako první zavěsil hlavičkují Tomáš Pelán po rohu Škorpíka. Ve 20. minutě se krásně uvolnil Valsa, k míči se dostal Pokorný, jehož střelu brankář vyrazil. Gólman Koubek se vytáhl i ve 27. minutě, kdy kryl oba pokusy Valsy. Ve 40. minutě vyběhl Padrnos po domácím rohu do rychlého protiútoku, balon se dostal ke Slezákovi a ten vyrovnal. Polná mohla jít po přestávce do vedení, ale dělovku Reitermana zpacifikoval Michal Pelán. Posléze Kerber po rychlé překvapivé rozehrávce netrefil odkrytou branku. Čekání na rozdílový zásah utnul Škorpík, ze dvou soupeřů udělal statisty a střelou po zemi zvýšil na 2:1. Stejný hráč se prosadil i o sedm minut později, když v síti skončil jeho pokus z vápna. Poté se výborně prosadil Padrnos, postupoval sám na Michala Pelána, jenž jeho zakončení vytěsnil na roh. Ještě v téže minutě hosté ze skrumáže napálili tyč, dorážející Reiterman už mířil přesně, 3:2. V 78. minutě se podobná akce zopakovala i na druhé straně. Pokorný trefil tyč a střídající Ondřej Loup dokonal konečný výsledek, protože Padrnose v závěru znovu vychytal domácí gólman. ŽDÍREC N. D. – OKŘÍŠKY 1:2 Ždíreckým hráčům chyběl na hřišti větší pohyb, čehož soupeř využil už v patnácté minutě, kdy se šťastnou brankou prosadil Večeřa. Ještě do poločasu zužitkoval přesný centr Kotrba – 0:2. Po přestávce byli domácí aktivnější, byla na nich vidět snaha s výsledkem něco udělat. Do velkých šancí se dostal dvakrát Slavík a po něm Plíšek, ani jeden ovšem neuspěl. Snížit se podařilo až Fikarovi, ale do konce zápasu už Ždírec žádnou ze svých příležitostí neproměnil. H. BROD – HUMPOLEC 0:2 V prvním poločase se hrál nudný fotbal, který se hrál po vápna obou týmů. V šesté minutě střílel Vopršal vysoko nad branku. Na druhé straně zachraňoval Rezničenko před dobíhajícím Dalíkem. Pěkná fotbalová akce přišla až ve 34. minutě, kdy Pohnětal našel stříleným centrem Míču, ale ten mířil nepřesně. Herně lepší Humpolec se prosadil až po přestávce. To našel Dalík na zadní tyči Píchu, a ten otevřel skóre zápasu. Slovan toho směrem dopředu moc nevymyslel a za pasivitu byl potrestán druhou brankou z kopačky Dalíka. CHOTĚBOŘ – PŘIBYSLAV 8:0 Domácí nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy, přesto soupeře od začátku přehrávali v kombinační hře. Do poločasu si vytvořili zasloužené tříbrankové vedení. Po přestávce byl po další kombinaci sražený ve velkém čtverci Kaplan a Hromádka nařízenou penaltu proměnil. Hosté se poté sesypali a domácí je zatlačili před vápno a byla jen otázka, kolik branek ještě přidají.

Jemnicko se rozloučilo se sezonou domácím vítěztvím

Jemnicko dovezlo z pacova jednoznačné vítěztví
Jemnicko se v posledním letošním venkovním zápase představilo u posledního týmu v Pacově. Domácí již téměř sestupující tým KP měl z Jemnicka respekt. Hosté od začátku byli fotbalovější a domácí spoléhali na brejkové situace. Již v 7´ nabídl domácí stoper chybnou rozehrávkou možnost Tobolkovi, ten zbrVe druhé půli Kříž orazítkoval po hlavičce břevno. V 50´ ideálně Krejča předložil před prázdnou bránu míč Křížovi a ten stehnem dopravil míč do brány na 3:0. Pacovští se dočkali snížení, kdy Tobolka nestačil pokrýt naběhnutého záložníka, který ranou pod břevno prostřelil Kopečka. Ovšem hosté nenechalK poslednímu domácímu utkání v této končící sezoně zveme všechny naše příznivce, kdy na tradiční pouti Barchan již v pátek13.6. od 17,30 hostí 1.FC Jemnicko celek z Žirovnice.
V.Bíteš si z Jemnicka odvezla půl tucet branek
Po středeční výhře nad Polnou domácí smetli Velkou bíteš
Po dvouzápasovém bodovém půstu si Jemnicko dovezlo bod z Humpolce
Jemnicko v předposledním jarním venkovním zápase zajíždělo na Humpolecké letiště. Na trochu vysoké trávě se domácí dočkali šoku hned ve 4´, kdy Kincl v souboji vyslal kolmicí do vápna Kříže a ten střelou na zadní tyč poslal Jemnicko do vedení. Domácí se nedokázali v úvodu srovnat a tak pozorná obranaDo druhé půle domácí více posílili ofenzívu a přitlačili hosty před jejich bránu. Ovšem i přes počet zahrávaných rohových kopů si žádnou šanci ke skórování nevytvořili. Až v 70´ pronikl Pikl po pravé straně a jeho střelu pod břevno Kopeček vytlačil na roh. V sílícím tlaku domácích přišlo vyrovnání v