Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým Dorost U-19 Dorost U-17 Žáci U-15 Žáci U-13 17 >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv

Pozvanka na posledni utkani podzimu

Lídr tabulky Polaban Nymburk zajížděl do Úval. Již před zápasem nikdo nepochyboval o kvalitě týmu Úval, který tento rok nastupuje ve velmi mladé sestavě, kdy pouze 3 hráči v zakladní sestavě byli starší 25 let. I kdyz bylo slunečné počasí, terén byl na hřišti Úval velmi těžky, už jen z důvodu, že strana u tribuny byla stále namrzlá, protože byla ve stínu. Po této straně se kombinovat moc nedalo a celkově hřiště kombinaci moc nepomahalo. Tento faktor hrál do karet týmu Úval, protože hostující Polaban se snažil kombinovat. V prvním poločase to byl vyrovnaný boj Mladého mužstva a toho zkušenějšího. Šance byly na obou stranách a Nymburk podržel v brance Jan Sova, který díky zranění Martina Jungra nastoupil do svého prvního divizního utkání za Polaban. Na druhé straně byl velmi nebezpečný Martin Škarecký, který z otočky střílel, ale brankař, který ve svých 35 letech byl nejstarší na hřišti, také podržel svůj tým. První branka padla ve 39. minutě a tu dal tým Úval. Po odpískaném faulu na polovině rozehrávali domací a když si ze standartní situace Polaban už mohl skoro oddechnout, objevil se zcela osamocený Šimon Těžký, který nikým neohrožen zamířil a krásnou střelou umístil od břevna balón do sítě. Propuklá radost byla skoro až neuvěřitelná, vždyť si hráči uvědomovali, že dali jeden z 12 golů, který Polaban obdržel za celou podzimní sezónu. Do šaten se odcházelo za stavu 1:0 pro domácí. Do druhého poločasu již v dresu Polabanu nenastoupil Vojta Herčík a nahradil ho Luboš Nepovím, který tentokrát sledoval začátek zápasu ze střídačky. Ve druhém poločase už ani místní nevysílali přenos na internet, pravděpodobně za to může porucha, po zásahu kamery míčem z prvního poločasu. V 57. minutě střídal Polaban znovu a ze hřiště odešel Jaromír Cáska, kterého nahradil Tomáš Chlapec, který tentokrát také nenastoupil podle zvyklosti v základní sestavě. V druhem poločase celkově Nymburk zjednodušil hru na tezkem terenu a v 62. minute se bojovnost celeho týmu vyplatila a vyrovnávací branku vstřelil Ivan Baratanskyy, který se hlavou ve vápně vyšplhal nejvýše a svou hlavou za pomoci tyčky vyrovnal na 1:1. Uplynuly pouhe dvě minuty a vysledek zápasu se znovu měnil. Tomáš Petr zatahl míč po prave straně a centroval dokonale do vápna, zde už nehlavičkoval nikdo jiný, než Ivan Baratynskyy, znovu hlavou překonal brankaře a dokončil obrat zápasu. 1:2 byl i konečný výsledek a dle ohlasů byl zápas divácky atraktivní. Nymburk stále zůstává na prvním místě tabulky. Souběžně hrajicí zápas Brozany - Meteor Praha 8 dopadl 2:1 a Nymburk ma stale naskok 2 bodu. Kladno po sve výhře jen těsně stíhá druhe Brozany a má minimalní ztrátu 3 bodů na druhé misto. Souš prohrála na penalty v Hostouni a s 27 body se vzdaluje od Kladna. O tomto víkendu nás čeká poslední kolo a rozhodující zápasy o přezimování v tabulce. Na hřiště Polabanu přijede Libiš a my pro Vás máme připravené dárky o kterých se dočtete v předchozím članku. Děkujeme za Vaší podporu i na půdě soupeřů a těšíme se na vaší podporu při posledním domacím utkání 20.11. od 13:30.