TJ Sokol Záhornice

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Starší přípravka >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Minulou středu jsem na výboru podal oficiální rezignaci na post trenéra . Sezonu samozřejmě dodělám ,jak jsem slíbil tzn do konce jara . Minulý zápas v Libici měl opět dva exesy vůči mé osobě ,které jsou za hranicí slušného chování .Všichni lidé se nemohou mít rádi ,ale měli by se respektovat .To se bohužel neděje a já nemám už sílu některé hráče o tom přesvědčovat . Možná kdyby se soustředili na to proč na hřišti jsou ,byli by jejich výkony lepší .Jestli si hráči nebo výbor seženou někoho už před jarem ,nic proti tomu nemám .Možná by to mohli převzít ti lidé kteří mají neustálé výhrady k mým rozhodnutím .

Důležité oznámení trenéra

23.6. proběhl na místním hřišti turnaj přípravek. Krásné počasí, organizačně skvěle zvládnuté pod vedením Radka Ouzkého. Ten tomu věnoval nejvíce času, ale i ostatní kluci přispěli nemalou měrou: Honzík Horký, Vlastík Fuchs junior, Honzík Šmejkal, Luboš Janouch, Radek Douša, to jsou jména lidí, kteří se zasloužili o zdárný průběh. I díky Jiřině Adámkové, která se starala o naši hospůdku, klobási, guláš, pivo, limo, vše v dostatečném množství. Piva bylo u některých až moc, ale to k tomu patří, viď Ráďo a pane Milane! Turnaje se zůčastnilo 5 mužstev: Záhornice, Křinec, Hořice, Slovan Poděbrady, Bohemia Poděbrady. Vítězství si odvezl bezkonkurenční Křinec. Domácí po velmi dobrých výkonech skončili o skóre na 4 místě. Nádherný den, skvělý turnaj. S Bohemkou jsem po turnajích projel celou Evropu a můžu říci, že organizace našeho turnaje si v ničem nezadala se zahraničními. O to více mrzí absolutní nezájem místních občanů, kteří nejsou schopni udělat pár kroků a podpořit malé fotbalisty a strávit příjemný den. Nejhorší je, že nepřišli ani rodiče našich hráčů. Z vlastní zkušenosti vím, že tihle malý kluci čekají na podporu svých rodičů a blízkých z rodiny. Organizuje se tady spousta akcí, ale nezájem lidí odrazuje kluky od pořádání dalších věcí. To mi připomíná, když jsem v roce 2001 pořádal turnaj v nohejbale. Občerstvení výborné, účast 10 mužstev, přišla snad celá vesnice. Se svojí ženou jsme namalovali trampské placky, plakáty, putovní pohár, vše připravené. Tenkrát byl starosta Pepík Rovný a ten si to nemohl vynachválit. Domluvili jsme se, že to za rok uděláme znovu. Příští léto bylo vše připravené jako loni a nepřišel ani jeden člověk. Tenkrát mi to přišlo hodně líto. Zdálo se mi, že to byla účelová sabotáž ve smyslu,, ať si to ten pražák vyžere, sereme na něj"! Taková je povaha některých lidí! Takže velká 1 organizátorům a lidem majícím zájem a velká 5 ostatním kterým je všechno jedno. Zapomněl jsem poděkovat rozhodčím: Petr Hak, Dominik Douša a bratři Šmejkalové, že tomu věnovali svůj čas! Přeji hezký den Jan Frohna

Turnaj přípravek

Záhornice - Běrunice B , Odřepsy - Záhornice
Ještě se vrátím k zápasu Záhornice - Běrunice B - 8:1, poločas 1:1. Do poločasu vcelku vyrovnaný zápas, vedení 1:0, gól inkasovaný na 1:1 po průchďáku ve středu obrany. O poločase jsme si řekli, že když se povedou dát dva góly, tak se Běrunice sesypou. To se povedlo a pak už na hřišti bylo jen naše d Odřepsy - Záhornice 3:3 (1:1) Další zápas v Odřepsých měl zcela jiný náboj. Utkání hektické, nezvládl to hlavně pomezní od soupeře, který evidentně mával úplné nesmysly, (obrácené auty a hlavně ofsajdy). Rozhodčí Budaj ho nakonec přestal respektovat. Nejhůře jeho rozhodnutí snášel Kubík Jansta, vypadalo to, že mu praskne žilka. 1Příští zápas v sobotu doma se Žehuní již od 15.00. dejte si na to pozor ať nemáme problém. Přeji hezký den Jan Frohna
Křečkov - Záhornice
K zápasu do Křečkova jsme jako favorité a v sestavě , kdy vlastně v současné době nic lepšího nemáme . Jen dlouhodobě zraněný Patrik Lízner chyběl ze základní sestavy . Naši borci vstoupili naprosto laxně a od 1 minuty bylo jasné , že s tímto přístupem to nemůže dopadnout .Jsem optimista a můj tip 1
Záhornice - Pátek B
I přes vítězství, zápas , který se asi divákům moc líbit nemohl .Upachtěné,upracované povinné vítězstvíse soupeřem , který v 1 poločase mohl mač po našich kiksech rozhodnout ve svůj prospěch .Opět minimálně dva propadáky ve středu obrany , útočníci sami na bránu , naštěstí mimo klec . Je to věc Aleš