FC Tempo Praha

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým Dorost U-19 Dorost U-17 Žáci U-15 Žáci U-13 Žáci U-13 C Žáci U-13 D Žáci U-15 C Žáci U-14 Dorost U-19 B Žáci U-12 Telecí >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv

Tempo prohrálo v Teplicích 1:7. Další naší zastávkou byly Teplice (Bystřany). Obě naše mužstva nastupovala s vědomím, že zápas nebude vůbec jednoduchý. Jeden tým byl domácím vyrovnaným soupeřem, ale druhý bohužel na Teplické nestačil. Filip: Od začátku zápasu byli domácí výrazně lepším týmem. Po zbytečných chybách jsme dvakrát inkasovali. I když jsme se postupem času osmělili a několikrát zahrozili, nepodařilo se nám skórovat. Poslední slovo měli opět domácí a opět po naší nedůslednosti v obraně jsme inkasovali potřetí. Druhý polo Lukas: Od začátku zápasu jsme hráli velice zodpovědně. Domácím jsme nedarovali ani kousek prostoru, aktivně napadali a snažili se kombinovat. Hru jsme skvěle zakládali už odzadu. V 7´ se dostal do vápna Adam Vlasák, kde byl nedovoleně zastaven. Na značku pokutového kopu si míč připravil Jáchym Trajha
Meteor byl v prvním ligovém kole nad síly Tempa. V neděli jsme nastoupili proti vedoucímu týmu tabulky. Vstup do jarní části se nám ale příliš nevydařil. Na hřišti č.1 podali naši hráči katastrofální výkon. Od začátku do konce to byla hrůza. Zápas herně nezvládli a prohráli 0:5. Proti ambicióznímu soupeři jsme si moc šancí nevytvořili. Všude jsme Po přestávce to vypadalo, že po důrazné domluvě v kabině se přece jen hráči vzchopí a pokusí se s nepříznivým stavem něco udělat. Bohužel to bylo jen chabé vzchopení se v první desetiminutovce. Zbytek zápasu se nesl ve stejném duchu jako jeho začátek. Výkon hráčů na druhém hřišti byl diametrálně odlišný. Začátek zápasu byl velice kvalitní. Soupeře jsme dobře napadali, hráli agresivně a při hře dopředu jsme byli i nebezpeční. Vytvořili jsme si šance, do kterých se dostávali Sváťa s Adamem Andeltem. A právě Sváťa ve 4´ otevřel skóre. I když domácí h Druhá půle už nebyla z naší strany moc dobrá. Opět úvodních deset, patnáct minut jsme soupeři darovali dostatek prostoru a toho domácí náležitě využili. Po dvou povedených akcích a přímém kopu jsme prohrávali 1:3. Potom soupeř trochu polevil, a tak jsme se častěji dostávali před branku soupeře. Dvě t Stále je to stejné. Pokud budeme hrát naplno od začátku až do konce, můžeme sehrát vyrovnanou partii i s tak kvalitním týmem, jakým bezesporu Meteor je. Ale pokud vypustíme začátek, nabídneme kvalitnějším týmům dostatek času a prostoru, a to rozhoduje zápasy.
Tempo v posledním mistráku podzimu zvítězilo 12:3. Poslední zápas podzimu nás čekal v Karlových Varech. Po šesti porážkách jsme si přáli už konečně uspět. To se nám podařilo, ale výkon nebyl příliš optimální. Honza: Začátek zápasu byl z naší strany dost vlažný. Chyběl pohyb po hřišti, přesnost přihrávky. S postupem času jsme se dostávali do hry a soupeře začali přehrávat, i když domácí nám to svými chybami spíš usnadňovali. Začali jsme si vytvářet šance, ale opět jsme se trápili v koncovce. Nakonec jsme s Druhá půle začala stejně jako ta první. Soupeř nás tlačil, nedokázali jsme si dát víc jak dvě přihrávky. Naštěstí náš soupeř na tom byl podobně. Na obou stranách padaly branky po chybách a ne z vypracovaných šancí. Celkově ve druhé půli chyběla kvalita, ale náš tým byl bojovnější a dokázali jsme prom Filip: Začátek zápasu byl špatný. Chyběl nám pohyb a důraz v osobních soubojích. Soupeř se sice nedostal do vyložených šancí, ale my jsme mu to sami usnadňovali. I domácí chybovali a hlavně v obraně. Nakonec se nám podařilo prosadit v 15. Adamem Vlasákem. O chvíli později zvyšoval Pepa po nahrávce Já Druhá půle už byla lepší. Soupeře jsme dostali pod tlak a víceméně ho nepouštěli na naší půlku. V rychlém sledu se trefili Honza B., Adam V. a Jáchym. Ale opět jsme nedokázali proměnit řadu vyložených šancí a netrefili ani prázdnou bránu. A opět měli domácí tutovku, kterou zlikvidoval Vacoš a tím vyc Děkujeme hráčům i fanouškům za přístup a podporu a přes zimu se budeme snažit zapracovat i na té fotbalovosti. Teď nás čeká zimní ligová přestávka, kterou i tak vyplníme fotbalem.