SK Rapšach

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Za velmi horkého počasí a na povrchu, který snese měřítko kurtů ve Flushing Meadows, vyběhla obě mužstva v improvizovaných sestavách. Do hostující svatyně musel střelec Šíša, do základu starý Knedlo.Utkání začalo prohraným losem Rapšachu, čili stranu si vybral Rapid a výkop zbyl na Rapšach. První rozehrávku si užili Bihoš s Knedlem a vyrazili na zteč, která však skončila špatnou přihrávkou u velkého vápna Rapidu.O pět minut později zahrozil Novák z rohu, jeho kroucený míč skončil na břevně. V 9. minutě se Rapid mohl radovat, krásný centr Blažka chtěl koníčkem uklidit do sítě Kandl, naštěstí pro SK šla hlavička těsně nad.Na druhé straně se do šance dral Bihoš, jehož následný centr nedoběhl Knedlo.23. minuta přinesla šanci Rapidu. Technický Kodada vyslal do samostatného úniku kanonýra Demetera, jeho lobík alá Poborský však skončil na břevně a následnou dorážku zpacifikoval pohotově Šíša. O 4 minuty později se zaskvěl i domácí brankář Kodym. Mixal potáhl míč po levé straně, krásným stříleným centrem našel Čika. Jeho ligovou hlavičku však skvělým zákrokem vytáhl Kodym nad břevno.Ve 41. minutě vyrobil jedinou hrubku dnes výborný Štěpi. Jeho rozehrávka na střed hřiště byla zachycena Demeterem, Štěpi chybu hasil za cenu nedovoleného zákroku. Demeter z přímáku netrefil branku a šlo se do kabin.Patnáct minut druhého dějství ovládl překvapivě Rapšach. Leč bez gólového ohrožení Kodymovy svatyně. Největší šanci spálil Bihoš. Nacvičený signál Knedla z přímáku zakončil trefou do vyběhnuvšího Kodyma.Tato akce byla na dlouhou dobu posledním světlým momentem SK.Rapid začal ovládat střed hřiště, zejména agilní Kodada byl prakticky u všech rozehrávek domácího týmu.A čtvrt hodiny před koncem přišla akce dle kopíráku Barcelony. Ťukačka mezi Kodadou a Demeterem, zakončená českou uličkou prvně jmenovaného a chytrým lobem druhého jmenovaného, skončila v síti - 1:0 !!!Na Rapšach padla deka a malý zbytek sil nestačil k obratu. Rapid se tlačil do přečíslení i po vystřídání dredaře Nováka, obra

Bez gólů i bez bodů: Rapid Lásenice - SK Rapšach 2:0 (0:0)

Na výborně připravený plac Rapšach Arény přijel nevyzpytatelný AC Buk.Domácím chyběl Bihoš a Bublina. Hostům zase kanonýr Musil.Od úvodního hvizdu sudího Kořínka se hrál důchodcovský fotbal. Všechny akce obou soupeřů končily na pozorných obranách před velkým vápnem. Míče, které prošly za obrany končily vesměs v autu, nebo v rukavicích gólmanů. Domácí SK se po úvodní oťukávací dvacetiminutovce osmělil a zahrozil důrazným Šíšou. Ovšem jeho průnik odvrátila obrana Buku, jmenovitě matador Evžen Filip, který si zkušeně počkal na kličku domácího útočníka.Ve 32. minutě přišla konečně kloudná akce, Mates vysunul Šíšu, toho však vychytal Vondrák v brance AC a následnou dorážkou přestřelil Štěpi. O chvíli později chtěl ohrozit branku Derviše Leixner, ale zůstalo jen u chtění.Druhou šanci domácích a dá se říci poslední v utkání, zazdil opět Štěpi a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.Kdo čekal, že druhé dějství bude jen o náporu SK Rapšach, ten se hluboce mýlil. Domácí přenechali nejen střed hřiště soupeři, ale hlavně míč, který je jediný ke hře. Škoda, kdyby pravidla umožnila hru s míči dvěma, tak by snad Rapšach gól dal :-)Bohužel, mohu napsat, že kdyby se hrálo ještě teď, tak hráči SK branku nevstřelí. Co naplat, Mates dvakrát přízemní střelou vyprášil rukavice Vondráka, ale hosté trestali.V 52. minutě prošel zkušený Leixner kolem dvou solných sloupů po levé straně až k brankové čáře a jeho centr uklidil do góla mladý Vondráček hlavou - 0:1 !!!Domácí jakoby polil mrtvou vodou, prakticky se k bráně Vondráka již nedostali. 20 minut před koncem špatně rozehrál Derviš a pro Jasanského nebyl problém trefit prázdnou klec - 0:2 !!!Po této situaci se zápas jen dohrával a všichni čekali na závěrečný hvizd sudího. Ten přišel v 90. minutě a Buk si zaslouženě odváží 3 body.Závěrem krátké zamyšlení:Proč Rapšachu nevychází závěry sezóny? Proč není někdo, kdo vezme odpovědnost na sebe?Proč nemá jeden jediný hráč propocené tričko? A to bylo docela horko...Odpověď stačí jediná:Mančaft

Loupež v Rapšach Aréně: SK Rapšach - AC Buk 0:2 (0:0)

Na velmi dobře připravený plac do Horního Žďáru odjížděl SK s odhodláním zlomit proklatou sérii. Ještě nikdy v historii totiž SK Rapšach nevyhrál s mužstvem H. Žďáru.Za hustého deště se hrál docela pohledný fotbal. Hosté přijeli v improvizované sestavě díky pracovním povinnostem několika hráčů. Od začátku utkání jako by měli Rapšacháni v hlavách tuto tristní historickou bilanci.V první půli se hrál opatrný fotbal, nikdo nechtěl udělat chybu a tak se hrálo od vápna k vápnu. Domácí i hostující obrana byla pozorná. Záloha domácích, především nestor Mikloš a nestárnoucí Sliacký, byla hodně běhavá a akční. Motor Rapšach se zahříval pomaleji. Za zmínku však stály jen 2 pohledné akce. Za oběma stály chyby. První chybu udělali hosté. Štěpi přihrával Knedlovi, ten si však zvrtl nohu a míč nakopl do vápna Čaloud, hostující obrana odvrátila jen k Miklošovi, který technickou střelou překonal Derviše - 1:0 !!!O minutku později nastřelil při odkopu domácí Zwicker Nováka, k míči se dostal Bihoš a v úniku sám na sám přeloboval Poborského dloubáčkem Koudelku v bráně Žďáru - 1:1 !!!A šlo se do kabin...Druhá půle přinesla lepší fotbal než půle první. Hlavně přicházely šance na obou stranách. Ve 49. minutě se domácí opět radovali. Mikloš pravou českou uličkou vyslal na zteč Přibyla. Hosté sice reklamovali offside, Přibyl ovšem využil jejich rozpačilosti a pohodlně skóroval - 2:1 !!!Hosté se nepoložili a za 5 minut bylo opět srovnáno. Štěpi poslal dlouhý balón na rozběhnutého Šíšu. Rtuťovitý útočník si parádně zpracoval, oba obránce opil rohlíkem a klasickým bodýlkem srovnal skóre - 2:2 !!!V 67. minutě se povedl trenérům SK parádní tah. Starého Knedla nahradil mladý Baníček Tadeáš a patřil k nejlepším hráčům. Jeho životní akce přišla pouhé dvě minuty po vstupu na hřiště. Mates jej vyslal do úniku pop pravé straně, Baníček z první posadil centr přímo na palici Čika a hosté se mohli objímat - 2:3 !!!V závěrečných minutách mohl vítězství potvrdit jak Bihoš, tak Baník prostřední, leč netrefi

Historická výhra: Horní Žďár - SK Rapšach 2:3 (1:1)

Zápas o ničem: SK Rapšach - Jiskra Chlum \"B\" 5:0 (3:0)
Dnešní reportáž je jen z povinnosti a uchování dat pro příští generace... Na výborně připravený pažit Rapšach Arény nastoupil domácí SK proti rezervě Jiskry Chlum. Kolize z MS v hokeji a semifinálovým zápasem našich hokejek proti Kanadě se podepsala na průběhu celého mače. Hosté přijeli jen s osmi
Holomajzna za 3 body: Dynamo Majdalena - SK Rapšach 3:4 (1:1)
Na pampeliškové hrací ploše Dynama Majdalena by se kde kdo mohl cítit jako v rauši, ne však fotbalisti, kteří na tomto drnkovišti museli hrát fotbal. Hosté z Rapšachu přijeli v nejsilnější sestavě, chyběl jen indisponovaný Fanda Richter a nestor Derviš. Odhodlání vstřelit rychlý gól byl na hráčích
Konečně 3 body: SK Rapšach - Spartak Nová Ves 2:0 (1:0)
Na výborně připravený plac Rapšach Arény přijelo k derby utkání mužstvo Spartaku Nová Ves. Domácí chtěli konečně vyhrát, neboť chuť vítězství nepocítili již 6 zápasů v řadě. Chtění není ovšem vše. Zápas začal stejně jako předchozí zápasy jara. Rapšach po dlouhé zimě každý začátek prochrápe... Nová V