Archiv zpráv

Vytvořit novou zprávu
Obsah - Fotbal 6649 - Hokej 13 - Futsal 11 - Florbal 1 - Nohejbal 43 - Basketbal 1 - Volejbal 1 - Házená 4 - Nezařazené zprávy
Hosté si nakonec odvezli sedm banánů ......  více ]
Do sobotního zápasu vstoupili lépe domácí, už v 16. minutě je poslal do vedení Daniel Krejdl. Další šance ale domácí neproměnili, a tak je před koncem 1. poločasu zblízka potrestal Pejša a vyrovnal na poločasových 1:1. ...  více ]
Penalty v Pozdni netrénují ?...  více ]
Domácí trenér Boušek před utkáním řešil absenci Hůlky a Hrabala, ale z rukávu vytahl trum, který jak se později ukázolo byl nad sílu mužstva Slavkova. Na hrot útoku postavil svého divizního spoluhráče 43 letého bývalého divizního kanonýra a v současnosti trenéra A mužstva Romana Zavřela a ten všem ukázal, že pranic nezapoměl ze svého umění a v utkání tři branky vsítil a na dvě přihrál a velmi významně přispěl k vítěsztví 5:2...  více ]
Po vítěsztví nad lídrem soutěže celkem Bohunic jsme odjížděli do Boskovic s touhou bodovat a posunout se v tabulce více ke středu. Nutno podotknou, že domácí po porážce na Spartě také toužili si napravit reputaci...  více ]
S ohledem na nepříznivé počasí se mění termíny a místa plánovaných domácích zápasů FK Králův Dvůr následovně:...  více ]
Pátek 25.září 17 hodin Přípravka mladší-Habrovany Přípravka starší- Račice Sobota 26.září 9 hodin Žijeme hrou - Starší žáci 10 hodin Slavkov - Dorost 10:15 hodin Muži B - Slavkov 10:45 hodin Žijeme hrou - Mladší žáci 15:30 hodin Boskovice - Muži A...  více ]
Měla to být hra kočky s myší. Jenže aspirant na postup do fotbalové divize Tatran Bohunice si v Rousínově s domácím jmenovcem hrál až příliš naivně a odvezl si výprask. 0:4....  více ]
Sparťanskou rezervu čekala po víkendovém zápase v Karlových Varech, kde zvítězila 4:1, dohrávka proti FK Králův Dvůr. Utkání bylo oficiálně vedeno jako 2. kolo ČFL sk.A, ale fakticky to bylo již čtvrté soutěžní utkání béčka v sezóně 2020/2021. V předchozích třech utkáních získala Sparta B plný počet bodů a pyšnila se souhrnným skóre 18:1 se skutečností, že v každém jejím utkání některý z hráčů vstřelil hattrick - Turyna v Benešově a proti Sokolovu, Patrák v Karlových Varech. Domácí využili středeční termín a doplnili mužstvo o několik hráčů z kádru A-mužstva, jejich kvalita byla na hřišti vidět….....  více ]