Moravskoslezský krajský přebor |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
ID: 17825 | Sezona: 2023/24 | muži | Návštěvy: 0/1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.kolo | |||||||||||||||||
So | 27.04. | 14:30 | Dolní Benešov - Heřmanice | 0:0 | |||||||||||||
So | 27.04. | 16:30 | Jakubčovice - Petřvald n.M. | 0:2 | |||||||||||||
So | 27.04. | 16:30 | Orlová - Brušperk | 2:1 | |||||||||||||
So | 27.04. | 16:30 | Stonava - Krasné Pole | 0:2 | |||||||||||||
So | 27.04. | 16:30 | Dolní Datyně - Vřesina | 3:0 | |||||||||||||
Ne | 28.04. | 16:30 | Kobeřice - Pustá Polom | 1:2 (0:1) | |||||||||||||
Ne | 28.04. | 16:30 | Oldřišov - Háj ve Slezsku | 1:3 (0:2) | |||||||||||||
Ne | 28.04. | 16:30 | Kravaře - Český Těšín | 2:1 (1:0) | |||||||||||||
Tabulka | |||||||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | |||||||||||
1. | Sport-Club Pustá Polom |
23 | 19 | 0 | 4 | 65:29 | 57 | 24 | |||||||||||
2. | TJ Petřvald na Moravě |
22 | 16 | 3 | 3 | 67:19 | 51 | 21 | |||||||||||
3. | FK Slavia Orlová-Lutyně |
23 | 14 | 2 | 7 | 48:35 | 44 | 8 | |||||||||||
4. | MFK Kravaře |
23 | 13 | 3 | 7 | 50:40 | 42 | 6 | |||||||||||
5. | Háj ve Slezsku |
23 | 11 | 6 | 6 | 46:32 | 39 | 6 | |||||||||||
6. | SK Brušperk |
23 | 12 | 3 | 8 | 46:38 | 39 | 6 | |||||||||||
7. | FK Český Těšín |
23 | 11 | 4 | 8 | 39:34 | 37 | 4 | |||||||||||
8. | SK Stonava |
23 | 11 | 2 | 10 | 49:42 | 35 | -1 | |||||||||||
9. | TJ Sokol Kobeřice |
23 | 10 | 1 | 12 | 41:38 | 31 | -5 | |||||||||||
10. | Dolní Datyně - Havířov |
23 | 8 | 6 | 9 | 43:48 | 30 | -6 | |||||||||||
11. | FC Vřesina |
23 | 9 | 2 | 12 | 37:51 | 29 | -4 | |||||||||||
12. | TJ Tatran Jakubčovice |
23 | 8 | 2 | 13 | 37:53 | 26 | -10 | |||||||||||
13. | TJ Sokol Krásné Pole |
23 | 7 | 2 | 14 | 26:53 | 23 | -10 | |||||||||||
14. | FC Heřmanice Slezská |
23 | 4 | 6 | 13 | 32:52 | 18 | -15 | |||||||||||
15. | SK Moravan Oldřišov |
23 | 3 | 3 | 17 | 28:56 | 12 | -24 | |||||||||||
16. | FC Dolní Benešov |
22 | 2 | 5 | 15 | 29:63 | 11 | -25 | |||||||||||
24.kolo | |||||||||||||||||
So | 04.05. | 10:15 | Český Těšín - Dolní Benešov | ||||||||||||||
So | 04.05. | 16:30 | Heřmanice - Jakubčovice | ||||||||||||||
So | 04.05. | 16:30 | Háj ve Slezsku - Kravaře | ||||||||||||||
So | 04.05. | 16:30 | Krasné Pole - Kobeřice | ||||||||||||||
So | 04.05. | 16:30 | Petřvald n.M. - Orlová | ||||||||||||||
So | 04.05. | 16:30 | Brušperk - Dolní Datyně | ||||||||||||||
Ne | 05.05. | 16:30 | Pustá Polom - Oldřišov | ||||||||||||||
Ne | 05.05. | 16:30 | Vřesina - Stonava | ||||||||||||||