vysledky.com
Hlavní menu
Vysledky.com
Fotbal
Hokej
Futsal
Florbal
Nohejbal
Basketbal
Volejbal
Házená
Ragby
Šipky
Adresář
Zprávy
Soutěže
Kluby
Reprezentace
Sportoviště
Foto
Video
Diskuse
PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI
ID:
8729
Návštěvy:
15/
1
mistrovská soutěž
muži
Ústecký kraj
Ústecký krajský přebor
Homepage
Los
Statistiky
Rozpisy
Hráči / Trenéři
Diskuse
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2009/10
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace
|
Heslo
Futsal ČR
Ligy a divize
1.liga
2.liga - západ
2.liga - východ
Divize - skupina A
Divize - skupina B
Divize - skupina C
Divize - skupina D
Divize - skupina E
Divize - skupina F
Praha
Středočeský kraj
Kladno
Mělník
Jihočeský kraj
Český Krumlov
Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Most
Litoměřice
Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa
Liberec
Královéhradecký kraj
Náchod
Pardubický kraj
Kraj Vysočina
Jihomoravský kraj
Brno - město
Znojmo
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Moravskoslezský kraj
ME 2012 Chorvatsko
Evropské soutěže
Španělsko
Rusko
Rozpis zápasů pro tým
Combix UL
Fírova Pivnice
Gardenline LT
Italové UL
1.FC Kostelníci UL
FC Třebenice
Chomutov
Tutti Pizza UL
Ústí n.L.
CF Radobýl LT
Dynamo UL
ACZ Lovosice
FC Tiradores UL
FC Atletico CV
1.
Po
15.09.
20:00
Combix UL B
-
FC Atletico CV
2:6
[
více
]
2.
Út
23.09.
20:00
Combix UL B
-
Fírova Pivnice
1:7
[
více
]
3.
Po
29.09.
21:00
Gardenline LT B
-
Combix UL B
3:2
[
více
]
4.
Po
06.10.
20:00
Combix UL B
-
Italové UL
3:8
[
více
]
5.
St
15.10.
20:00
1.FC Kostelníci UL
-
Combix UL B
3:1
[
více
]
6.
Po
20.10.
20:00
Combix UL B
-
FC Třebenice
10:6
[
více
]
7.
Pá
31.10.
20:00
hřiště
Chomutov
-
Combix UL B
5:1
[
více
]
8.
Po
03.11.
20:00
Combix UL B
-
Tutti Pizza UL
6:7
[
více
]
9.
Čt
13.11.
20:30
Ústí n.L.
-
Combix UL B
3:4
[
více
]
10.
Po
17.11.
20:00
Combix UL B
-
CF Radobýl LT B
4:11
[
více
]
12.
Po
01.12.
20:00
Combix UL B
-
ACZ Lovosice
8:2
[
více
]
13.
Pá
12.12.
19:30
FC Tiradores UL
-
Combix UL B
7:4
[
více
]
14.
Pá
19.12.
19:00
FC Atletico CV
-
Combix UL B
4:1
[
více
]
11.
Po
22.12.
19:00
Dynamo UL
-
Combix UL B
2:5
[
více
]
15.
Čt
08.01.
18:00
Fírova Pivnice
-
Combix UL B
4:7
[
více
]
16.
Po
12.01.
20:00
Combix UL B
-
Gardenline LT B
9:3
[
více
]
17.
Po
19.01.
20:00
Italové UL
-
Combix UL B
5:6
[
více
]
18.
Po
26.01.
20:00
Combix UL B
-
1.FC Kostelníci UL
6:3
[
více
]
19.
St
04.02.
20:00
FC Třebenice
-
Combix UL B
3:3
[
více
]
20.
Po
09.02.
20:00
Combix UL B
-
Chomutov
5:12
[
více
]
21.
St
18.02.
21:00
Tutti Pizza UL
-
Combix UL B
0:5
[
více
]
22.
Po
23.02.
20:00
Combix UL B
-
Ústí n.L.
3:1
[
více
]
23.
St
04.03.
21:00
CF Radobýl LT B
-
Combix UL B
0:5
[
více
]
24.
Po
09.03.
20:00
Combix UL B
-
Dynamo UL
5:3
[
více
]
25.
Pá
20.03.
21:30
ACZ Lovosice
-
Combix UL B
7:1
[
více
]
26.
Po
23.03.
20:00
Combix UL B
-
FC Tiradores UL
8:5
[
více
]
Správce soutěže:
X X
diskuse
tisk
vzkaz správci
vybraná soutěž