vysledky.com
Hlavní menu
Vysledky.com
Fotbal
Hokej
Futsal
Florbal
Nohejbal
Basketbal
Volejbal
Házená
Ragby
Šipky
Adresář
Zprávy
Soutěže
Kluby
Reprezentace
Sportoviště
Foto
Video
Diskuse
PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI
ID:
15641
Návštěvy:
0/
1
mistrovská soutěž
žáci U-14
Česká divize skupina A U-14
Homepage
Los
Statistiky
Rozpisy
Hráči / Trenéři
Diskuse
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace
|
Heslo
Ligy a divize
Česká liga
Divize skupina A
Divize skupina B
Divize skupina C
MSL Top
MSD žáci U-14 sk. D
MSD žáci U-14 sk. E
Věkové kategorie
Muži
Ženy
Junioři U-21
Starší dorost U-19
Mladší dorost U-17
Mladší dorost U-16
Starší žáci U-15
Starší žáci U-14
Mladší žáci U-13
Mladší žáci U-12
Starší dorostenky U-19
Mladší dorostenky U-17
Starší žákyně U-15
Mladší žákyně U-13
Soutěže ČR
Pohár FAČR
Ligy a divize
1.liga
2.liga
Česká fotbalová liga
Moravskoslezská liga
Česká divize A
Česká divize B
Česká divize C
Moravskoslezská divize D
Moravskoslezská divize E
Praha
Přebor
1.A třída skupina A
1.A třída skupina B
1.B třída skupina A
1.B třída skupina B
2.třída skupina A
2.třída skupina B
2.třída skupina C
2.třída skupina D
3.třída skupina A
3.třída skupina B
3.třída skupina C
Středočeský kraj
Benešov
Beroun
Kladno
Kolín
Kutná Hora
Mělník
Mladá Boleslav
Nymburk
Praha - východ
Praha - západ
Příbram
Rakovník
Jihočeský kraj
České Budějovice
Český Krumlov
Jindřichův Hradec
Písek
Prachatice
Strakonice
Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice
Klatovy
Plzeň - město
Plzeň - jih
Plzeň - sever
Rokycany
Tachov
Karlovarský kraj
Cheb
Karlovy Vary
Sokolov
Ústecký kraj
Děčín
Chomutov
Litoměřice
Louny
Most
Teplice
Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa
Jablonec nad Nisou
Liberec
Semily
Královéhradecký kraj
Hradec Králové
Jičín
Náchod
Rychnov nad Kněžnou
Trutnov
Pardubický kraj
Chrudim
Pardubice
Svitavy
Ústí nad Orlicí
Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod
Jihlava
Pelhřimov
Třebíč
Žďár nad Sázavou
Jihomoravský kraj
Blansko
Brno - město
Brno - venkov
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Olomoucký kraj
Jeseník
Olomouc
Prostějov
Přerov
Šumperk
Zlínský kraj
Kroměříž
Uherské Hradiště
Vsetín
Zlín
Moravskoslezský kraj
Bruntál
Frýdek - Místek
Karviná
Nový Jičín
Opava
Ostrava - město
Evropské poháry
Turnaje FIFA + UEFA
ME 2015 U-21 - Česko
MS 2014 - Brazílie
Kvalifikace ME 2016
Africký pohár 2012
MS 2011 U-17 - Mexiko
Evropské soutěže
Anglie
Španělsko
Německo
Itálie
Slovensko
Francie
Nizozemsko
Portugalsko
Turecko
Rusko
Rakousko
Švýcarsko
Izrael
Belgie
Skotsko
Ukrajina
Norsko
Řecko
Polsko
Maďarsko
Bulharsko
Rumunsko
Irsko
Finsko
Švédsko
Dánsko
Srbsko
Chorvatsko
Nová verze webu vysledky.com
20.kolo
So
04.06.
12:00
SK Kladno
-
Motorlet Praha
1:1
(0:1)
So
04.06.
12:00
Admira Praha
-
Táborsko
0:8
(0:4)
So
04.06.
12:00
Aritma Praha
-
Střešovice 1911
5:1
(2:1)
So
04.06.
12:00
Tempo
-
ABC Braník
5:1
(4:1)
So
04.06.
12:00
SKP ČB
-
Rokycany
8:0
(3:0)
Ne
05.06.
11:45
Petřín Plzeň
-
Písek
Výsledky zápasů můžete vložit
zde
.
Tabulka
#
Tým
Web
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
1.
FC Tempo Praha
web >
20
16
2
2
113:20
50
20
2.
SK Motorlet Praha
web >
20
15
3
2
119:36
48
18
3.
FC MAS Táborsko
web >
20
13
3
4
125:38
42
12
4.
FC Písek
web >
19
12
2
5
76:41
38
8
5.
SK Kladno
web >
20
11
2
7
86:58
35
5
6.
SK Petřín Plzeň
web >
19
11
1
7
81:57
34
7
7.
SKP České Budějovice
web >
20
9
3
8
64:42
30
0
8.
SK Aritma Praha
web >
20
8
2
10
77:68
26
-4
9.
FK Admira Praha
web >
20
5
3
12
38:69
18
-12
10.
ABC Braník
web >
20
4
2
14
46:102
14
-16
11.
SK Střešovice 1911
web >
20
3
1
16
41:114
10
-20
12.
FC Rokycany
web >
20
0
0
20
9:230
0
-30
21.kolo
So
11.06.
12:00
Rokycany
-
Tempo
Ne
12.06.
12:00
SKP ČB
-
Petřín Plzeň
Ne
12.06.
12:00
Střešovice 1911
-
Admira Praha
Ne
12.06.
12:00
Táborsko
-
SK Kladno
Ne
12.06.
12:00
Motorlet Praha
-
Písek
Ne
12.06.
12:45
ABC Braník
-
Aritma Praha
Správce soutěže:
Antonín Kohout
diskuse
tisk
vzkaz správci
vybraná soutěž
Diskuse
vstoupit do diskuse