14.
SK Slavkov u Brna B
0 0 0 0 0:0 0 0
Tabulka
Tak nám skončila další sezona a na poslední zápas,k nám dojelo mužstvo Bošovic.Bez čtyř hráčů základní jedenáctky,jsme zápas zvládli na jedničku.první půle přinesla náš místy až drtivý tlak a moc,moc šancí.Kuba si na lajně pohraje s obráncem,centruje a Messi(keňa) důrazem dává na 1:0.Kombinace ve stř
Zdravíčko všem.Že fotbal nemá logiku,se ukázalo naplno v neděli na našem plácku.Dojeli k nám kluci z Letonic a než se naši obránci rozkoukali,tak po deseti minutách prohráváme 0:2.Jenže to bylo na hodnou chvíli vše co předvedli(lépe řečeno,co my jsme jim dovolili).Začali jsme hrát rychlí a hlavně kom
A máme to za sebou,hrozné hřiště a ještě k tomu malé,na takovým hřišti se dá hrát jen kopaná a tomu to také odpovídalo.Raketový nástup podle přání trenérů,rohový kop a Kubův precizní výskok 0:1,desátá minuta a opět nádhera od Lubi,Pecan přiťukává do běhu a rána z 30ti zapadá za tyč bezmocného golmana