SK Nová Horka
22 3 0 19 28:72 9 -24
Tabulka
Fotbal Studénka - Fotbal Fulnek 2:3
Fotbal Studénka - Fotbal Fulnek 2-3 (2-2) Sestava : Dýčka - Vlk, Hebelka, Bortl - Stachovič, Kubačák - R.Burian ( 71. Bayer ), Demel ( 68. Pastorek ), Hoblík - Gurka ( 80.Zůbek ), Cenkner Branky : 6.Hoblík 1:0, 40. Cenkner 2:2 ŽK : Stachovič, Vlk Rozhodčí : Pavelek Proti dosavadnímu lídrovi soutěže Fotbalu Fulnek, dnesk nastoupili naši muži mimo dlouhodob zraněných Ronce, J. Kováče, Rapáka, a aspentujícího R. Kováče. Přesto se vrátili do kádru Pastorek se Zůbkem a nová posila s Fotbal Poruba Radim Hoblík. Domácí už v 6. minutě vstřelili pěknou branku po ose Stachovič, Cenkner, Hoblík, kdy poslední jmenovaný uklidil míč do sítě 1-0. Kolem 30. minuty však přišla standartní situace, kde naši borci neuhlídali Jana Šestáka, který hlavou srovnal na 1-1. O pár minut později byl v pokutovém území faulován hos
Muži vezou z horké půdy ve Vražném bod.
Dnes 13.8. 2011 v 17:00 hod. se odehrálo 1. kolo III. Třídy - Novojičínského okresu.