TJ Sloupárna Majdalena
22 0 5 17 28:87 5 -28
Tabulka
Na závěr debakl V Rapšach Aréně: SK Rapšach - Sokol Deštná 2:6 (1:3)
Na velmi dobře připravený plac do Rapšach Arény přijel 4. mančaft tabulky Sokol Deštná k poslednímu zápasu sezóny. Utkání se hrálo velmi brzy odpoledne kvůli nařízení STK v zájmu regulérnosti soutěže. Domácí SK byl krom zraněných hráčů v plné síle. Do sestavy se vrátil i uzdravivší se Lubík. Hosté přijeli také komplet, takže se očekával solidní zápas. Již ve 2. minutě napřáhl z dálky Melzoch a míč zapadl do šibenice Dervišovy svatyně - 0:1 !!! Domácí byli opařeni a v 9. minutě mohlo být ještě hůř. Kunešovu parádní hlavičku však Derviš vyčapal. Po tomto momentu domácí SK vyrovnal hru a tlačil se i do zakončení. Pepe vyslal ve 23. minutě do úniku Bi Kdo čekal, že SK zápas ve druhé půli otočí, ten se hluboce mýlil. První střelu na bránu sice vyslali domácí, ale střela byla tak slabá, že sotva se míč dokoulel k brankáři. V 53. minutě se trefil po rohovém kopu podruhé v zápase Melzoch - 1:4 !!! O 2 minuty později poslal pěkný centr do vápna Pepe, o Deštná vyhrála zcela zaslouženě, domácí působili unaveným a odevzdaným dojmem, jako by se už viděli u prasátka... Nejhorší zápas jara skončil debaklem, na vše zapomenem, odpočinem a potrénujem, 30.8. načneme další sezónu, která pevně věřím bude úspěšnější než ta letošní... Děkujeme sponzorům a obzvláště fandům, kteří byli letos skvělí, díky....
Další favorit obrán o body: Rapid Lásenice - SK Rapšach 1:1 (1:1)
Za velmi suchého a teplého počasí přijel SK Rapšach na hřiště Rapidu Lásenice potvrdit dobrou jarní formu. Rapšach se konečně sešel takřka v plné síle. Na marodce zůstali Sokolíci - Míra s Lubíkem a Vítek Cirka. Od úvodního hvizdu sudího Korandy bylo jasné, že Rapšach favoritovi postupu nedá nic zadarmo. Hráči velmi dobře kombinovali a rychlými výpady přes Bihoše a Šíšu zle trápili domácí obranu. Domácí Rapid nic kloudného nevymyslel a hra vše na Demetera byla Rapšachány odhalena včas. Ve 12. minutě posadil Druhý poločas začal stejně jako první. Hosté byli u všeho a domácí jen koukali. Bylo otázkou času kdy padne branka. Velké šance opět Šíša s Bihošem neproměnili. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat, nejsnaživější byl Demeter, ale pozorná obrana SK a špatně seřízená mířidla domácího snajpra byla Rapšach remízou potvrdil jarní formu, leč za dnešní výkon si zasloužil 3 body. Domácí aspirant na postup nepředvedl prakticky nic. Náhodná vyrovnávací branka stanovila konečnou dělbu bodů, ovšem Rapšach byl po celý zápas lepším mužstvem. Na výjezdu bylo opět komando nadšených fanoušků, doplněné fandy
Na těžkém terénu smírně: SK Rapšach - AC Buk 1:1 (1:1)
Na velmi těžkém podmáčeném terénu se hrál od začátku zápasu svižný fotbal. Domácí SK chtěl sice kombinovat, ale komplikoval si situaci sám tím, že chtěl vymýšlet složité věci a terén byl proti. Hosté z Buku prokázali svoji velmi dobrou obrannou činnost, která je řadí k nejlepším v počtu obdržených brRapšach se tlačil do zakončení a v 11. minutě se dočkal. Šíša si vyměnil míč s Knedlíkem a krásnou uličkou našel nabíhajícího Štěpiho, pro kterého nebyl problém uklidit merunu do branky - 1:0 !!! A přišlo částečné uklidnění, které mohl dovést k definitivě Karosa, zkušeně si přiklepl míč prsama a už n Druhá půle začala tlakem SK. Bohužel jen po velké vápno. Když už se Rapšacháni dostali k zakončení, bohužel netrefovali branku. To však neplatilo v 56. minutě. Dlouhý balón za obranu potáhl Bihoš, nadýchaným centrem našel hlavičku Karosy, který trefil parádně. Gólman Vondrák sice míč vyrazil, ale min Domácí si zasloužili vyhrát, byli po celé utkání lepším týmem i přes hodně kombinovanou sestavu. Zranění, směnnost, nepustily do hry pár stálých borců, Přesto za bojovnost a srdíčko si domácí připsali do tabulky další bodík a udrželi jarní domácí neporazitelnost. Toto ocenila i velká návštěva fanoušk