TJ Viktorie Bohumín
14 1 3 10 18:62 6 -15
Tabulka
TJ Slovan Orlová - Horní Žukov 2:1 (1:0)
TJ Slovan Orlová - Horní Žukov 2:1 (1:0) Branky: Ristovský, Němec L. - Zábelka Sestava: Kotrla-,Hofman,Štengl,Edr,Minárik-Macek,Káňa,Němec L.,Schütze-Ristovský,Pavlík Náhradníci: Němec J.,Papcún,Boor,Gajda Střídání: Pavlík 55min-Němec J.,Macek 65min-Papcún,Schütze 77min-Boor,Němec L.88min-Gajda V zápase podzimu nastoupili borci Slovanu proti lídrovi soutěže mužstvu Horního Žukova. Zápas jsme začali výborně a ujali jsme se vedení hned ve čtvrté minutě. To když překrásnou přihrávkou našel M.Pavlík M.Ristovského,ten obešel i hostujícího brankáře a dopravil míč do prázdné branky. Ve dvacáté minDo druhého poločasu nastoupili hosté bleskově. To běžela 47minuta ,kdy po špatném odkopu se k míči dostal V.Zábelka a vyrovnal na 1:1. V 69 minutě zahrával roh M.Ristovský. T.Hofman posunul míč patou L.Němcovi a ten propálil vše co mu stálo v cestě-2:1! V závěru hosté stupňovali tlak. Stačili nastřelit dvakrát brankovou konstrukci. V 87minutě postupoval sám na brankáře J.Papcún.Jeho únik však hostující gólman zlikvidoval.O minutu později se brankář Žukova posunul do naší šestnáctky. Jeho střelecký pokus vyrazil výborně chytající A.Kotrla. V zápase,v
TJ Slovan Orlová - Viktorie Bohumín 9:1 (5:0)
Branky Slovanu: Němec J. 5, Němec L. 2, Sukop, Macek Sestava: Kotrla-Boor,Štengl,Pavlík,Edr-Macek,Němec L.,Minárik,Sukop -Ristovský,Němec J. Náhradníci: Káňa Střídání: 46. min Štengl-Káňa V tomto zápase to byla hra kočky s myší. Do Petřvaldu přijel velmi slaboučký odevzdaný soupeř. Kluci Slovanu byli po všech stránkách lepší a dokázali vstřelit pět branek. Ve druhém poločase střelecký koncert pokračoval. V zápase se blýskl Jakub Němec,střelec pěti branek. Vítězství mohlo skončit daleko vyšším výsledkem.Spousta šancí však zůstaly nevyužity. Zápas mohl skončit dvouciferným výsledkem. Navíc jsme zahodily dva pokutové kopy (Kotrla,Němec L.). Hráči Bohumína vstřelili svůj čestný úspěch v poslední minutě utkání. Trenér Libor Němec