TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Kontinentální hokejová liga

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky
Ne 18.04. 2021 17:00 CSKA Moskva1:4 Omsk
Út 20.04. 2021 18:30 CSKA Moskva3:0 Omsk
Čt 22.04. 2021 18:30 Omsk1:2 CSKA Moskva
So 24.04. 2021 16:00 Omsk4:3 pp CSKA Moskva
Po 26.04. 2021 18:30 CSKA Moskva0:2 Omsk
St 28.04. 2021 18:00 Omsk1:0 CSKA Moskva
GAGARINŮV POHÁR; CSKA Msk vs. Omsk; stav série 2:4
So 03.04. 2021 16:00 Kazaň1:3 Omsk
Po 05.04. 2021 18:00 Kazaň0:2 Omsk
St 07.04. 2021 18:00 Omsk1:2 Kazaň
Pá 09.04. 2021 18:00 Omsk1:2 Kazaň
Ne 11.04. 2021 16:00 Kazaň2:3 pp Omsk
Út 13.04. 2021 18:00 Omsk0:2 Kazaň
Čt 15.04. 2021 18:00 Kazaň3:4 pp Omsk
Finále VÝCHOD; Kazaň vs. Omsk; stav série 3:4
Pá 02.04. 2021 18:30 CSKA Moskva3:0 Petrohrad
Ne 04.04. 2021 16:00 CSKA Moskva2:0 Petrohrad
Út 06.04. 2021 18:30 Petrohrad2:5 CSKA Moskva
Čt 08.04. 2021 18:30 Petrohrad3:1 CSKA Moskva
So 10.04. 2021 16:00 CSKA Moskva2:3 pp Petrohrad
Po 12.04. 2021 18:30 Petrohrad0:2 CSKA Moskva
Finále ZÁPAD; CSKA Msk vs. Petrohrad; stav série 4:2
Čt 18.03. 2021 17:30 Omsk2:5 Magnitogorsk
So 20.03. 2021 15:00 Omsk2:1 pp Magnitogorsk
Po 22.03. 2021 15:00 Magnitogorsk0:3 Omsk
St 24.03. 2021 15:00 Magnitogorsk7:1 Omsk
Pá 26.03. 2021 17:30 Omsk4:0 Magnitogorsk
Ne 28.03. 2021 13:30 Magnitogorsk1:5 Omsk
Semifinále VÝCHOD; Omsk vs. Magnitogorsk; stav série 4:2
St 17.03. 2021 17:30 Kazaň4:1 Ufa
Pá 19.03. 2021 17:30 Kazaň2:1 pp Ufa
Ne 21.03. 2021 12:30 Ufa1:2 Kazaň
Út 23.03. 2021 15:00 Ufa2:3 Kazaň
Semifinále VÝCHOD; Kazaň vs. Ufa; stav série 4:0
Čt 18.03. 2021 17:30 Petrohrad1:4 Dynamo Moskva
So 20.03. 2021 15:00 Petrohrad1:0 Dynamo Moskva
Po 22.03. 2021 17:30 Dynamo Moskva2:3 pp Petrohrad
St 24.03. 2021 17:30 Dynamo Moskva1:3 Petrohrad
Pá 26.03. 2021 17:30 Petrohrad4:0 Dynamo Moskva
Semifinále ZÁPAD; Petrohrad vs. Dynamo Msk; stav série 4:1
St 17.03. 2021 17:30 CSKA Moskva0:2 Jaroslavl
Pá 19.03. 2021 17:30 CSKA Moskva4:1 Jaroslavl
Ne 21.03. 2021 15:00 Jaroslavl1:2 pp CSKA Moskva
Út 23.03. 2021 17:30 Jaroslavl3:0 CSKA Moskva
Čt 25.03. 2021 17:30 CSKA Moskva3:2 Jaroslavl
So 27.03. 2021 15:00 Jaroslavl2:1 pp CSKA Moskva
Po 29.03. 2021 18:30 CSKA Moskva2:0 Jaroslavl
Semifinále ZÁPAD; CSKA Msk vs. Jaroslavl; stav série 4:3
St 03.03. 2021 15:00 Ufa1:3 Čeljabinsk
Pá 05.03. 2021 15:00 Ufa3:2 pp Čeljabinsk
Ne 07.03. 2021 12:30 Čeljabinsk0:4 Ufa
Út 09.03. 2021 15:00 Čeljabinsk0:3 Ufa
Čt 11.03. 2021 15:00 Ufa3:2 Čeljabinsk
Čtvrtfinále VÝCHOD; Ufa vs. Čeljabinsk; stav série 4:1
Út 02.03. 2021 15:00 Magnitogorsk7:4 Nur-Sultan
Čt 04.03. 2021 15:00 Magnitogorsk1:2 pp Nur-Sultan
So 06.03. 2021 12:00 Nur-Sultan1:2 Magnitogorsk
Po 08.03. 2021 12:00 Nur-Sultan4:2 Magnitogorsk
St 10.03. 2021 15:00 Magnitogorsk5:1 Nur-Sultan
Pá 12.03. 2021 14:30 Nur-Sultan3:5 Magnitogorsk
Čtvrtfinále VÝCHOD; Magnitogorsk vs. Nur-Sultan; stav série 4:2
Út 02.03. 2021 17:30 Omsk3:0 Jekatěrinburg
Čt 04.03. 2021 17:30 Omsk4:3 Jekatěrinburg
So 06.03. 2021 12:30 Jekatěrinburg2:1 Omsk
Po 08.03. 2021 12:30 Jekatěrinburg3:4 pp Omsk
St 10.03. 2021 17:30 Omsk3:1 Jekatěrinburg
Čtvrtfinále VÝCHOD; Omsk vs. Jekatěrinburg; stav série 4:1
St 03.03. 2021 17:30 Kazaň2:1 pp Nižnij Novgorod
Pá 05.03. 2021 17:30 Kazaň4:1 Nižnij Novgorod
Ne 07.03. 2021 15:00 Nižnij Novgorod0:4 Kazaň
Út 09.03. 2021 17:30 Nižnij Novgorod1:4 Kazaň
Čtvrtfinále VÝCHOD; Kazaň vs. Nižnij Novgorod; stav série 4:0
St 03.03. 2021 17:30 Jaroslavl1:0 Jokerit
Pá 05.03. 2021 17:30 Jaroslavl5:0 Jokerit
Ne 07.03. 2021 15:00 Jokerit2:3 pp Jaroslavl
Út 09.03. 2021 17:30 Jokerit1:4 Jaroslavl
Čtvrtfinále ZÁPAD; Jaroslavl vs. Helsinki; stav série 4:0
Út 02.03. 2021 17:30 Dynamo Moskva1:0 Čerepovec
Čt 04.03. 2021 17:30 Dynamo Moskva2:5 Čerepovec
So 06.03. 2021 15:00 Čerepovec1:2 pp Dynamo Moskva
Po 08.03. 2021 15:00 Čerepovec2:5 Dynamo Moskva
St 10.03. 2021 17:30 Dynamo Moskva4:3 Čerepovec
Čtvrtfinále ZÁPAD; Dynamo Msk vs. Čerepovec; stav série 4:1
Út 02.03. 2021 17:30 Petrohrad4:2 Dinamo Minsk
Čt 04.03. 2021 17:30 Petrohrad6:4 Dinamo Minsk
So 06.03. 2021 15:10 Dinamo Minsk3:4 pp Petrohrad
Po 08.03. 2021 15:10 Dinamo Minsk2:1 Petrohrad
St 10.03. 2021 17:30 Petrohrad4:3 pp Dinamo Minsk
Čtvrtfinále ZÁPAD; Petrohrad vs. Minsk; stav série 4:1
St 03.03. 2021 17:30 CSKA Moskva1:0 pp Spartak Moskva
Pá 05.03. 2021 17:30 CSKA Moskva5:1 Spartak Moskva
Ne 07.03. 2021 15:00 Spartak Moskva0:3 CSKA Moskva
Út 09.03. 2021 17:30 Spartak Moskva1:3 CSKA Moskva
Čtvrtfinále ZÁPAD; CSKA Msk vs. Spartak Msk; stav série 4:0
Komentáře můžou vkládat jen přihlášení uživatelé.
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE