vysledky.com
Hlavní menu
Vysledky.com
Fotbal
Hokej
Futsal
Florbal
Nohejbal
Basketbal
Volejbal
Házená
Ragby
Šipky
Adresář
Zprávy
Soutěže
Kluby
Reprezentace
Sportoviště
Foto
Video
Diskuse
PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI
ID:
10837
Návštěvy:
76/
1
mistrovská soutěž
muži
Praha
I.A třída skupina B - Praha
Homepage
Los
Statistiky
Rozpisy
Hráči / Trenéři
Diskuse
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010/11
2009/10
2008/09
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace
|
Heslo
Praha
Pražský přebor
I.A třída skupina A
I.A třída skupina B
I.B třída skupina A
I.B třída skupina B
II. třída skupina A
II. třída skupina B
II. třída skupina C
II. třída skupina D
III. třída skupina A
III. třída skupina B
Věkové kategorie
Muži
Starší dorost U-19
Mladší dorost U-17
Starší žáci U-15
Mladší žáci U-13
Mladší žáci U-12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Soutěže ČR
Pohár FAČR
Ligy a divize
1.liga
2.liga
Česká fotbalová liga
Moravskoslezská liga
Česká divize A
Česká divize B
Česká divize C
Moravskoslezská divize D
Moravskoslezská divize E
Praha
Přebor
1.A třída skupina A
1.A třída skupina B
1.B třída skupina A
1.B třída skupina B
2.třída skupina A
2.třída skupina B
2.třída skupina C
2.třída skupina D
3.třída skupina A
3.třída skupina B
3.třída skupina C
Středočeský kraj
Benešov
Beroun
Kladno
Kolín
Kutná Hora
Mělník
Mladá Boleslav
Nymburk
Praha - východ
Praha - západ
Příbram
Rakovník
Jihočeský kraj
České Budějovice
Český Krumlov
Jindřichův Hradec
Písek
Prachatice
Strakonice
Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice
Klatovy
Plzeň - město
Plzeň - jih
Plzeň - sever
Rokycany
Tachov
Karlovarský kraj
Cheb
Karlovy Vary
Sokolov
Ústecký kraj
Děčín
Chomutov
Litoměřice
Louny
Most
Teplice
Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa
Jablonec nad Nisou
Liberec
Semily
Královéhradecký kraj
Hradec Králové
Jičín
Náchod
Rychnov nad Kněžnou
Trutnov
Pardubický kraj
Chrudim
Pardubice
Svitavy
Ústí nad Orlicí
Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod
Jihlava
Pelhřimov
Třebíč
Žďár nad Sázavou
Jihomoravský kraj
Blansko
Brno - město
Brno - venkov
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Olomoucký kraj
Jeseník
Olomouc
Prostějov
Přerov
Šumperk
Zlínský kraj
Kroměříž
Uherské Hradiště
Vsetín
Zlín
Moravskoslezský kraj
Bruntál
Frýdek - Místek
Karviná
Nový Jičín
Opava
Ostrava - město
Evropské poháry
Turnaje FIFA + UEFA
ME 2015 U-21 - Česko
MS 2014 - Brazílie
Kvalifikace ME 2016
Africký pohár 2012
MS 2011 U-17 - Mexiko
Evropské soutěže
Anglie
Španělsko
Německo
Itálie
Slovensko
Francie
Nizozemsko
Portugalsko
Turecko
Rusko
Rakousko
Švýcarsko
Izrael
Belgie
Skotsko
Ukrajina
Norsko
Řecko
Polsko
Maďarsko
Bulharsko
Rumunsko
Irsko
Finsko
Švédsko
Dánsko
Srbsko
Chorvatsko
všechny týmy
Modřany
Tempo
Zlíchov
Podolí
Slivenec
Libuš
Radotín
1999 Praha
Újezd P4
Stodůlky
ČAFC Praha
Bohnice
Střešovice 1911
Lipence
všechny hráče
brankáře
obránce
záložníky
útočníky
trenéry
aktuální sezona
všechny sezony
P
Hráč
Tým
Z
MIN
G
A
P
V
ŽK
ČK
ZN
O
K. Vladyka
Lipence
20
1220
0
0
0
0
7
3
0.00
Z
K. Kukla
Modřany
15
1183
0
0
0
0
3
2
0.00
O
P. Krejzar
Lipence
20
1403
0
0
0
0
4
2
0.00
O
J. Vítek
Újezd P4
10
836
5
0
0
0
2
2
0.00
Z
V. Hradil
Zlíchov
18
1441
2
0
2
0
5
2
0.00
Z
T. Moravec
Libuš
12
864
0
0
0
0
6
2
0.00
O
N. Andrle
Podolí
17
1223
4
0
0
0
5
2
0.00
Z
V. Císařovský
Radotín
21
1801
6
0
0
0
9
2
0.00
O
J. Beneš
1999 Praha
21
1743
1
0
0
0
4
2
0.00
Z
M. Čureja
Slivenec
22
1765
1
0
0
1
5
1
0.00
O
J. Šídlo
Modřany
15
1326
1
0
0
0
7
1
0.00
O
P. Pecinovský
Modřany
17
1322
2
0
0
0
2
1
0.00
Z
M. Kopecký
Zlíchov
25
2143
17
0
1
0
9
1
0.00
O
M. Kropelnický
Modřany
18
1491
9
0
0
0
3
1
0.00
U
R. Tajtl
Újezd P4
10
576
1
0
0
0
0
1
0.00
O
J. Hrubý
Podolí
23
1683
3
0
0
0
5
1
0.00
U
T. Vrána
Bohnice
21
1533
0
0
0
0
5
1
0.00
O
M. Svoboda
Újezd P4
22
1877
10
0
0
0
4
1
0.00
Z
V. Zdražil
Slivenec
9
697
0
0
0
0
1
1
0.00
U
P. Frei
Tempo
23
1377
10
0
1
0
5
1
0.00
Z
L. Hrádek
Slivenec
25
2132
0
0
0
0
7
1
0.00
O
A. Mašek
ČAFC Praha
16
1439
5
0
1
0
6
1
0.00
O
T. Vobořil
Podolí
10
829
3
0
0
0
4
1
0.00
Z
M. Stuchlík
Libuš
20
1340
0
0
0
0
16
1
0.00
Z
M. Suchánek
1999 Praha
23
1895
5
0
2
0
11
1
0.00
Z
V. Dian
Zlíchov
5
408
0
0
0
0
1
1
0.00
U
M. Urbanec
Libuš
9
647
1
0
0
0
1
1
0.00
O
A. Krejča
Libuš
12
484
1
0
0
0
3
1
0.00
O
F. Růžička
Libuš
20
1780
0
0
0
1
8
1
0.00
Z
J. Veverka
Podolí
20
1571
1
0
0
0
4
1
0.00
Z
V. Valta
Tempo
25
2194
2
0
0
1
5
1
0.00
U
R. Jůzek
Podolí
17
1403
16
0
2
0
1
1
0.00
O
K. Klíma
Radotín
22
1910
1
0
0
0
2
1
0.00
U
H. Crispim
ČAFC Praha
7
503
2
0
0
0
2
1
0.00
Z
S. Klabík
Radotín
21
1461
0
0
0
0
3
1
0.00
Z
J. Nosek
Újezd P4
19
1264
0
0
0
0
2
1
0.00
Z
D. Kouřímský
Bohnice
20
1711
1
0
0
0
9
1
0.00
Z
J. Doležal
Radotín
24
2085
14
0
2
0
3
1
0.00
B
V. Bouška
Libuš
12
955
0
0
0
0
0
1
0.00
O
F. Sobota
Újezd P4
25
1714
4
0
0
0
5
1
0.00
O
F. Šmied
1999 Praha
21
1600
0
0
0
0
6
1
0.00
U
R. Poul
Lipence
17
1477
10
0
0
0
8
1
0.00
Z
J. Jeřábek
Újezd P4
10
889
14
0
2
0
4
1
0.00
Z
J. VLADYKA
Lipence
23
2001
4
0
0
0
10
1
0.00
Z
J. Marek
Modřany
15
1340
3
0
0
0
5
1
0.00
O
J. Voženílek
Libuš
20
1134
3
0
0
0
6
1
0.00
Z
M. Trýb
ČAFC Praha
25
2006
1
0
1
0
6
1
0.00
Z
M. Fulka
Modřany
24
2045
1
0
0
0
3
1
0.00
O
T. Vajnar
Bohnice
12
1046
0
0
0
0
4
1
0.00
Z
A. Guri
ČAFC Praha
10
875
0
0
0
0
4
1
0.00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
...
další
Správce soutěže:
Jaroslav Kábele
diskuse
tisk
vzkaz správci
vybraná soutěž