vysledky.com
Hlavní menu
Vysledky.com
Fotbal
Hokej
Futsal
Florbal
Nohejbal
Basketbal
Volejbal
Házená
Ragby
Šipky
Adresář
Zprávy
Soutěže
Kluby
Reprezentace
Sportoviště
Foto
Video
Diskuse
PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI
ID:
15328
Návštěvy:
1021/
2
mistrovská soutěž
muži
FORTUNA:LIGA
Homepage
Los
Statistiky
Rozpisy
Hráči / Trenéři
Tipovačka
Diskuse
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010/11
2009/10
2008/09
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05
2003/04
2002/03
2001/02
2000/01
1999/00
1998/99
1997/98
1996/97
1995/96
1994/95
1993/94
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace
|
Heslo
Ligy a divize
1.liga
Fortuna národní liga
ČFL - skupina B
ČFL - skupina A
Moravskoslezská liga
Divize - skupina A
Divize - skupina B
Divize - skupina C
Divize - skupina D
Divize - skupina E
Divize - skupina F
Věkové kategorie
Muži
Ženy
Junioři U-21
Starší dorost U-19
Mladší dorost U-17
Mladší dorost U-16
Starší žáci U-15
Starší žáci U-14
Mladší žáci U-13
Mladší žáci U-12
Starší dorostenky U-19
Mladší dorostenky U-17
Starší žákyně U-15
Mladší žákyně U-13
Soutěže ČR
Pohár FAČR
Ligy a divize
1.liga
2.liga
Česká fotbalová liga
Moravskoslezská liga
Česká divize A
Česká divize B
Česká divize C
Moravskoslezská divize D
Moravskoslezská divize E
Praha
Přebor
1.A třída skupina A
1.A třída skupina B
1.B třída skupina A
1.B třída skupina B
2.třída skupina A
2.třída skupina B
2.třída skupina C
2.třída skupina D
3.třída skupina A
3.třída skupina B
3.třída skupina C
Středočeský kraj
Benešov
Beroun
Kladno
Kolín
Kutná Hora
Mělník
Mladá Boleslav
Nymburk
Praha - východ
Praha - západ
Příbram
Rakovník
Jihočeský kraj
České Budějovice
Český Krumlov
Jindřichův Hradec
Písek
Prachatice
Strakonice
Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice
Klatovy
Plzeň - město
Plzeň - jih
Plzeň - sever
Rokycany
Tachov
Karlovarský kraj
Cheb
Karlovy Vary
Sokolov
Ústecký kraj
Děčín
Chomutov
Litoměřice
Louny
Most
Teplice
Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa
Jablonec nad Nisou
Liberec
Semily
Královéhradecký kraj
Hradec Králové
Jičín
Náchod
Rychnov nad Kněžnou
Trutnov
Pardubický kraj
Chrudim
Pardubice
Svitavy
Ústí nad Orlicí
Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod
Jihlava
Pelhřimov
Třebíč
Žďár nad Sázavou
Jihomoravský kraj
Blansko
Brno - město
Brno - venkov
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Olomoucký kraj
Jeseník
Olomouc
Prostějov
Přerov
Šumperk
Zlínský kraj
Kroměříž
Uherské Hradiště
Vsetín
Zlín
Moravskoslezský kraj
Bruntál
Frýdek - Místek
Karviná
Nový Jičín
Opava
Ostrava - město
Evropské poháry
Turnaje FIFA + UEFA
ME 2015 U-21 - Česko
MS 2014 - Brazílie
Kvalifikace ME 2016
Africký pohár 2012
MS 2011 U-17 - Mexiko
Evropské soutěže
Anglie
Španělsko
Německo
Itálie
Slovensko
Francie
Nizozemsko
Portugalsko
Turecko
Rusko
Rakousko
Švýcarsko
Izrael
Belgie
Skotsko
Ukrajina
Norsko
Řecko
Polsko
Maďarsko
Bulharsko
Rumunsko
Irsko
Finsko
Švédsko
Dánsko
Srbsko
Chorvatsko
<
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
>
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
9.kolo
Pá
27.11.
18:00
Pardubice
-
Sigma Olomouc
1:1
(0:0)
So
28.11.
14:00
Příbram
-
Ml. Boleslav
2:1
(0:1)
So
28.11.
16:00
1.FC Slovácko
-
Opava
3:1
(3:1)
So
28.11.
16:00
Karviná
-
Zlín
0:2
(0:2)
So
28.11.
18:30
Č. Budějovice
-
Viktoria Plzeň
0:0
(0:0)
Ne
29.11.
16:00
Teplice
-
Sparta Praha
0:1
(0:0)
Ne
29.11.
18:30
Slavia Praha
-
Zbrojovka Brno
1:1
(0:0)
Út
08.12.
17:00
Jablonec
-
Bohemians 1905
2:1
(1:0)
St
27.01.
16:00
Baník Ostrava
-
Slovan Liberec
1:0
(1:0)
Pardubice
-
Sigma Olomouc
1:1
(0:0)
Pá 27.11. 2020 18:00 -
Pod Vinicí
Rozhodčí:
Ginzel
-
Flimmel
,
Ratajová
Góly (Asistence)
90´
D. Huf
Góly (Asistence)
62´
M. Nešpor
(penalta)
P
Sestava
ŽK
ČK
S
ZN
B
M. Boháč
O
M. Šejvl
Z
M. Hlavatý
Z
J. Jeřábek
61
80
Z
E. Tischler
37
Z
T. Solil
82
Z
L. Pfeifer
68
Z
M. Toml
Z
T. Čelůstka
Z
J. Prosek
U
P. Černý
68
P
Sestava
ŽK
ČK
S
ZN
B
A. Mandous
O
O. Zmrzlý
31
O
R. Hubník
Z
D. Houska
88
Z
. Gonzalez
83
Z
M. Chytil
88
Z
Š. Falta
Z
F. Poulolo
Z
M. Hála
82
Z
L. Greššák
U
M. Nešpor
83
P
Náhradníci
S1
ŽK
ČK
S2
ZN
Z
. Lopes
37
U
D. Huf
68
U
. Paixao
68
Z
M. Petráň
80
O
F. Čihák
Z
P. Kurka
Z
J. Letáček
P
Náhradníci
S1
ŽK
ČK
S2
ZN
O
R. Látal
31
58
Z
K. Daněk
83
Z
T. Zahradníček
83
U
P. Zifčák
88
O
M. Sladký
88
90
O
V. Beneš
B
M. Reichl
Trenér:
Jaroslav Novotný
Trenér:
Radoslav Látal
Správce soutěže:
Jan Švácha
diskuse
tisk
vzkaz správci
vybraná soutěž
Diskuse k zápasu
vstoupit do diskuse