Házená

Klobuky - Pozdeň 1:4

29. října 2022  14:30
Trochu krutý výsledek pro domácí ...
Hosté s vystuženou obranou chtěli čelit očekávanému náporu domácích. Ten se však nekonal a hrálo se hlavně mezi šestnáctkami. Ve 23.min. dostal balon do ulice P. Štěpánek a prostřelil gólmana - 0:1. Z vedení se Pozdeň mohla radovat jen šest minut, když její brankař neudržel míč a Čížek doklepl na 1:1. Potom klobucký snajpr Svoboda těsně přestřelil a s tečovanou střelou si se štěstím poradil Košta v bráně hostů.
Do druhého dějství vstoupili lépe pozdeňští a domácí měli 2x štěstí. Do třetice už se Pozdni povedlo vstřelit gól - na centr si naběhl Tomáš Hotový a dal na 1:2. O pět minut později se do zakončení dostal opět klobucký Svoboda a zase jen o centimetry minul pravou tyčku. Nedáš dostaneš tentokrát platilo, protože Hadrika ve vápně obešel dva obránce, přihrál před bránu a Vaniš bezpečně proměnil na 1:3. Potom po rohu Klobuk hlavičkoval Svoboda, ale balon přelétl břevno. Poslední čtvrthodinu domácí přitlačili, ale vytěžili z toho jen tyč a jednu střelu těsně nad bránu. Malou malou domů Pozdně pak musel zachraňovat gólman Košta a v poslední minutě po narážečce uzavřel skóre utkání Petržílka - 1:4.