Registrace   |   Heslo

A-Tým

Dárek předsedovi se nepovedl. Fotbalisté Rousínova zase nedali gól a prohráli

17. září 2020  17:08
V týdnu před zápasem oslavil předseda fotbalového Tatranu Rousínov Petr Pupp devětapadesáté narozeniny a tříbodový dárek od hráčů v utkání proti Olympii Ráječko by ho určitě hodně potěšil. Jenže tým nenavázal na dobrý výkon ze zápasu proti Svratce Brno, počtvrté v pátém utkání nedal gól, prohrál a s dvěma body se krčí na chvostu tabulky krajského přeboru.
Ani Ráječko nerozehrálo nový ročník nijak oslnivě, ale výrazné posily se pomalu chytají. Pod taktovkou trenéra Radka Buchty, který hraje za druholigové Blansko, hosté domácí mužstvo zaskočili úvodním náporem, který vyjádřili gólem Dominika Pořízka.

Tatran Rousínov
– Olympia Ráječko 0:2

Poločas: 0:1. Branky: 14. a 81. Pořízek. Rozhodčí: Šenkýř – Kunický, Pleskač. ŽK: Pelc (2), Rozehnal. ČK: 75. Řepka, 77. Pelc (vš. Rous.). Diváků: 110.
Rousínov: Řepka – Hartl (73. Nohel), Rozehnal, Šlimar, Pelc – Piňos (75. Hoda), Buršík, Pařízek (88. Zavřel), Havel – Juříček (39. Pasz), Jukl. Trenér: Roman Zavřel.
Ráječko: Němeček – Vránek (66. Pernica), Maňoušek, Sedlák, Bokůvka (46. Horáček) – Kropáček, Souček (11. R. Keprt), Bednář (77. Rek), Pořízek, Zouhar - D. Keprt (46. Lidmila). Trenér: Radek Buchta.

„Dvacet minut měli víc balon na kopačkách a byli lepší. Ale gól dali po naší chybě, po takové nedůslednosti v obraně. Pak se zápas začal vyrovnávat a mohli jsme vyrovnat i skóre. Bohužel se to nepovedlo. Do druhé půlky jsme trochu překopali rozestavení. Pak už jsme byli lepší, oni trochu odešli. Jenže když se zápas mohl lámat dostali jsme dvě červené karty a dohrávali v devíti. Navíc osm minut před koncem odkulhal Pařízek se zraněným lýtkem. Sype se nám to jak domeček z karet,“ ulevil si trenér Tatranu Roman Zavřel.

Brankář Milan Řepka viděl červenou kartu možná trochu přísně za zastavení akce před pokutovým územím. Do branky nakročil Tomáš Hoda, který vystřídal hráče z pole Petra Piňose. Za dvě minuty šel Ondra Pelc pod sprchy po druhém „žlutém“ faulu. Oslabení domácích pak hosté využili ke vstřelení pojistky na vítězství.

„Zatím je všechno špatně, ale není třeba naříkat. Musíme to urvat jinde. Nedáváme góly, není tam nikdo, kdo by to střelecky protrhl. To je problém. Dozadu to ještě celkem slušně odbráníme, ale dopředu nejsme nebezpeční, nebo málo nebezpeční,“ dodal Zavřel.

29.04. 2021 | 08:49 navazuji na předchozí informace ohledně trénování,

vyčkávali jsme (zřejmě opět bláhově) na oficiální schválenou informaci o tom, jakým způsobem se tento týden trénuje. Vzhledem k tomu, že nepřichází, zasílám aktuální obecně využívaná pravidla podle „rozvolňovacích balíčků“ Ministerstva platný pro tento týden:

6 dvojic na 15 m2 (čtvrtina hřiště);
není nutné zvláštní testování;
nevyužívat vnitřní prostory (šatny, umývárny).

V pondělí by mělo dojít k dalšímu rozvolnění, podám tedy další zprávu.

Žákovská mužstva jela do Lysic jen na výlet

27.09. 2020 | 12:05 Žákovská mužstva jela do Lysic jen na výlet neboť hřiště v Lysicích, kde hrají svá domácí utkání celky Žijeme hrou bylo nezpůsobile a náhradní termín byl stanoven na 7.listopadu.

Dnešní výsledky telegraficky

26.09. 2020 | 17:28 Slavkov-Dorost 5:2
Muži B-Slavkov 5:2
Boskovice-Muži A 1:3
Utkání žáků odložena

Výbor FO hledá????

25.09. 2020 | 11:57 Výbor fotbalového oddílu touto cestou hledá člověka, který by rád pomohl s propagací , to znamená s tvorbou plakátů, programů na utkání a aktualizací webových stránek.
Případní zájemci nechť nás kontaktují na čísle 724320214 u sekretáře FO.