Registrace   |   Heslo

NK Krakovany/ Radovesnice II – NK Sparta K. Hora

15. června 2011  08:49
Sestava Krakovany: 1.dvojice: T.Fritscher, P.Dostál. 2.dvojice: Štěpař, V.Dostál. 3.dvojice: Sodoma, Scháněl. 1.trojice: Sodoma, Štěpař, V.Dostál. 2.trojice: T.Fritscher, P.Dostál, Scháněl. Jednotlivec: Štěpař. Sestava K.Hora:1.dvojice: Němec, Hájek. 2.dvojice: J.Škarka ml., D.Škarka. 3.dvojice: Syrový, Veselý ( Hron ). 1.trojice: J.Škarka ml. ( Hájek ), D.Škarka, Hron. 2.trojice: Němec, Syrový, Veselý. Jednotlivec: Němec
Krakovany v tomto předehrávaném utkání ( 8.6. ) potvrdily skutečnost, že na domácím hřišti jsou mnohem nebezpečnějším týmem, jak je tomu venku. Hned šest dílčích zápasů musel rozhodovat třetí set a v nich byli čtyřikrát úspěšnější hostující hráči. Vítězstvím domácích skončil zápas prvních dvojic, kdy T.Fritscher s P.Dostálem porazili ve třetím setu soupeřovou formaci Němec – Hájek. Vyrovnání a následné vedení 2:1zajistila hostům bratrská dvojice Škarků ve trojici spolu s Hronem. To zápas druhých trojic přinesl opět třísetový průběh, ve kterém slavila úspěch ta vedená Němcem nad T.Fritscherovou. Nepárová část přinesla opět dva třísetové zápasy, ale body se rozdělovaly na obě strany. Vložená dvojice Syrový – Veselý se střídajícím Hronem byla nad síly domácích Sodomy se Schánělem, ale v jednotlivcích korigoval domácí Štěpař po vítězství nad Němcem na 2:4. Zápasy trojic do kříže vyústily v obou případech do třetích setů, které přetlačili kutnohorští ve svůj prospěch a utkání rozhodly. V posledních zápasech dvojek do kříže již domácí tým nestačil na soupeře a bez zisku setu je oba prohrál. Nejvíc vítězných zápasů celkem čtyř v utkání dosáhl hostující D.Škarka.