Jméno:
Heslo:
Registrace   |   Heslo
Nová verze webu vysledky.com
Sledujete zápas a padl gól? Hrajete zápas, jste o poločase v kabině a zajímá vás jak hrají vaši soupeři? Použijte mobilní verzi Výsledků a upravte aktuální skóre zápasu nebo se podívejte na výsledky ostatních týmů v soutěži, vložte průběžný výsledek vašeho zápasu a informujte se m...  více ]

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?