Jméno:
Heslo:
Registrace   |   Heslo
Nová verze webu vysledky.com
Sledujete zápas a padl gól? Hrajete zápas, jste o poločase v kabině a zajímá vás jak hrají vaši soupeři? Použijte mobilní verzi Výsledků a upravte aktuální skóre zápasu nebo se podívejte na výsledky ostatních týmů v soutěži, vložte průběžný výsledek vašeho zápasu a informujte se m...  více ]
Ve středu jsme v odloženém utkání přivítali doma béčko Měšic....  více ]
A-Tým Zahájení zimní přípravy A mužstvo ...  více ]
B-Tým Poslední utkání podzimní části odehrálo naše béčko doma proti béčku Klíčan....  více ]
A-Tým V posledním podzimním utkání jsme přivítali na svém hřišti soupeře z Lysé nad Labem, který se v posledních zápasech prezentoval výbornými výsledky a tak nás na závěr podzimní části čekal velký boj o potřebné body do tabulky. ...  více ]
A-Tým Nedělní mlhavé počasí, které bylo na hranici regulérnosti, kdy se dá fotbal ještě hrát, nás zavítalo na hřiště nedalekých Jiren. Do druhé půle se mlha rozpustila a hřiště zalily sluneční paprsky. ...  více ]
Včera, tedy v úterý 8.11.2011 byl z funkce trenéra ,,A" mužstva odvolán Jiří Chalupa. Na závěrečná dvě utkání v podzimní části povede mužstvo dvojice Pavel Brož a Libor Šafránek. V zimní přestávce se rozhodne, zda bude mužstvo svěřeno někomu jinému nebo zda zůstane v rukou prozatímním trenérům....  více ]
B-Tým Naše béčko, stejně jako o den dříve naše áčko, nastupovalo k domácímu utkání proti soupeři, který se krčil na chvostu tabulky. Na rozdíl od áčka však béčko získalo toužebné tři bodíky....  více ]

Jirny vs. Radonice

11.11. 2011 | 07:22 Nominace hrůčů na nedělní utkání v Jirnech (sraz v 12:30 v Rado, 12:45 odjezd)
Baloun, Brož, Burda, Domlátil, Hůta, Jiřička, Kadeřábek, Lampír, Lenz, Mlejnek D., Moravec A., Moravec T., Moudrý A., Moudrý T., Šafránek, Švec