SK Hořovice

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým Dorost U-19 Dorost U-17 Žáci U-15 Žáci U-13 >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
Muži A: FK Hořovicko - FK Tachov 3:0 (1:0) Komentář: První poločas mnoho zajímavého nenabídl. Domácí měli mírnou převahu, ale v drtivé většině času se hrálo mezi oběma šestnáctkami. Zrodila se vlastně jen jediná vyložená šance. A tu domácí dokázali využít. Ve 23. minutě pronikl Šubert do šestnáctky, oklamal brankáře Tachova a místo střely z úhlu předložil míč před prázdnou branku nabíhajícímu Kolářovi, jenž měl snadnou úlohu. V závěru poločasu pak domácí postihla ztráta, když ze hřiště odkulhal zraněný útočník Ehl. Místo něj naskočil do druhé půle Hebeda, který, jak se posléze ukázalo, byl dokonalým žolíkem. Do druhého poločasu vstoupili domácí hodně aktivně a hned v 52. minutě pojistili své vedení. Hořovičtí hodně rychle rozehráli trestný kop na půli, Hebeda dostal výstavní míč za obranu a poté v sólu obloučkem přehodil vybíhajícího brankáře. Tento moment se ukázal jako zlomový. Domácí nadále byli nebezpeční a často operovali v šestnáctce Tachova. Naopak hosté působili odevzdaným dojmem a vlastně za celý zápas nevystřelili na branku. V 64. minutě Hořovicko definitivně pojistilo své vedení. Nademlejnský výstavní uličkou vysunul Hebedu a hořovický mladík šanci zužitkoval s naprostou noblesou. Vzápětí se do další šance řítil Nademlejnský. V šestnáctce byl faulován, penalta se ale nepískala. O šest minut později přišel nečekaný moment. Hostující Bezdička ostře komentoval výkon svých spoluhráčů a rozhodčí jej za to vyloučil. Tachov tedy dohrával dvacet minut v deseti. Hořovicko mohlo v početní výhodě zvýšit své vedení, jejich akce již ale byly nepřesné. Zápas tedy skončil výsledkem 3:0. Branky: 23. Kolář, 52. a 64. Hebeda Rozhodčí: Němec Poločas: 1:0 ŽK: Šubert, Nademlejnský, Šmíd - Bauer, Bezdička, Hudec, Šácha ČK: 70. Bezdička (T) Diváci: 100 Sestava Hořovicka: Molnár - Kovařík, Šmíd, Sklenář, Šubert, Nademlejnský, Větrovský, Bežó (84. Diviš), Kaufman, Ehl (46. Hebeda), Kolář (87. Keckstein) Sestava Tachova: Makó - Braun, Bauer, Kaše, Habart (75. Hobza), Viterna (78. Šácha), Bezdička, Hutta, Hudec, Kabourek, Machač

Muži A porazili Tachov

Starší dorost: FK Hořovicko - TJ Klatovy 0:0 (0:0) Komentář: Utkání dvou celků ohrožených sestupem zahájili lépe klatovští, kteří byly ze začátku aktivnější. Vyprodukovaly ale pouze jedinou střelu, kterou Zíma kryl. Poté se začali osmělovat i domácí a hrálo se především na polovině hostů. Ovšem žádné vyložené šance nepřicházely. Hosté hrozily jedině ze standartních situací, ale s nimi si domácí obrana poradila. Druhou půli začalo aktivně Hořovicko. První šanci měl v 53. minutě křížek, který šel sám na branku po dlouhém nákopu Zími, zakončil ale nedůrazně doprostřed branky. V 59. minutě se situace opakoval, Zíma nakopl dlouhý balon před hostující vápno, tam ho klatovští obránci podskočili, ale Škvára zamířil nad branku. Klatovy se jen stěží dostávaly do hořovického vápna. V 70. minutě zahrával přímí kop za vápnem Laštovička a Kašpar musel vytáhnout pěkný zákrok a střelu vyrazil na roh. V 77. minutě zahrávalo Hořovicko roh, míč propadl k Zemánkovi, který ho ale hlavou poslal pouze do břevna. Další obrovskou šanci měl v 83. minutě Křížek, to když nejprve mířil sám na branku, Kašpar, ho ale vychytal a golman Klatov fantasticky chytl i následnou dorážku. V 86. minutě zahrozily poprvé ve druhém poločase i hosté, to když po rohu hlavičkoval jeden z hráčů Klatov těsně nad. V 88. minutě se dostal za hostující obranu Svoboda, ten přehodil golmana a na míč, který šel jen těsně kolem tyče nedosáhl skluzující Křížek. Poslední šanci si domácí vypracovali v 92. minutě, to když za vápnem vypálil jedovku Ungr, ale hostující golman míč od tyče vyškrábl. Utkání tak skončilo dělbou bodů, i když domácí byly po celý zápas jasně lepší. Pro domácí je bod ztráta, hosté sem naopak bod přijely uhrát a mohou děkovat Kašparovi, že si ho vezou zpět. V dalším mistrovské utkání přivítáme příští sobotu v 11 hodin FC Písek. Poločas: 0:0 ŽK: Ungr, Laštovička Sestava Hořovicka: Zíma - Solar, Budínský, Ungr, Lebduška - Pelikán (78. Svoboda), Zemánek, Novák (37. Laštovička), Škvára - Křížek, Zítek Sestava Klatov: Kašpar - Kazmirčík, Kološ, Mundl, Ulrych - Rejthar, Výtisk, Schwarz, Janda - Skala, Hora lavička: Taitl, Kašpárek, Denk, Brož, Uruba

Starší dorost remizoval s Klatovama

Komentář: Ze začátku vůbec nic nenasvědčovala, že by utkání mělo pro Hořovicko skončit takovým debaklem. Po vedoucím příbramském gólu jsme po 5-ti minutách dokázali odpovědět Zítkem. Příbram měla po celý poločas uzemní převahu, kterou dokázala korunovat ještě 2 góly. O osudu utkání rozhodl raketový nástup domácích do druhého poločasu. Hořovicko obdželo v rozmezí 5-ti minut 3 góly a bylo po zápase. Branky: 22. Zítek, 59. Škvára, 76. Zemánek (z pen.) Rozhodčí: Rychtár Diváci: 50 Sestava Hořovicka: Zíma - Solar, Budínský (56. Laštovička), Ungr, Lebduška - Pelikán (63. Sojka), Zemánek, Novák, Zítek (73. Pužík), Škvára - Křížek (78. Souček)

Starší dorost nezvládl utkání na Příbrami

Další prohra, tentokrát v Třeboni
Hořovicko nezvládlo poměrně důležutý zápas na půdě Třeboně a odváží si čtyř gólový příděl.
Hořovicko porazilo Tachov
Pod dvou porážkách v řadě Hořovicko zabralo a ve veledůležitém zápase porazilo Tachov jasně 3:0.