FC Sparta Brno

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Dorost U-19 Dorost U-17 Žáci U-15 Žáci U-13 Mladší přípravka B >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
Domácí do zápasu nastoupili s pokorou a touhou neprohrát. Sparta Brno však patří mezi méně příjemné soupeře. Oběma týmům se v minulém vloženém kole nevedlo dle představ. Domácí remizovali s Novosedly a hosté prohráli s Bzencem. I toto byl jeden z důvodů proč se o body porvat.Krumlov začal velice aktivně, čímž zjevně svého soupeře zaskočil. Dostával se velice často na dostřel Stehlíkovi branky, ale nedokázal přesně zacílit. Když už Stehlíka hráči domácích překonali, tak proti byla branková konstrukce. Zahrály si obě tyčky a břevno. Snaha Krumlova o co nejrychlejší gól byla vyslyšena, ale netrvala dlouho, neboť sudá zdvihl praporek a signalizoval ofsajd. Domácí to nevyvedlo z míry a ve 23 minutě šli do vedení za faul v pokutovém území. K míči se postavil Řezáč a penaltu proměnil. To bylo z první půle vše. V druhé části pokračovala aktivita domácích a brzy přinesla druhý gól v síti hostů. V 56 minutě vymyslel Zelníček krásnou kolmici na Řezáče a ten tváří v tvář Stehlíkovi nezaváhal a pojistil vedení domácích.Nutno dodat, že to byla branka, která domácí hodně uklidnila a hosty trochu srazila do kolen. Ve zbytku zápasu jsme viděli celkem pohledný fotbal a musíme říci, že se diváci tentokráte nenudili.Ohlasy k zápasu:Petr Krška (Moravský Krumlov): Fotbal se tentokrát líbil nejen pro naši výhru,ale bylo se po celých devadesát minut na co dívat. Za zmínku stojí velmi dobrý výkon rozhodčích,zřejmě ti zkušenější svojí kvalitou převyšují mladé perspektivní,kteří se ještě stále mají čemu učit.Autor: Antonín Petlach

M. Krumlov - Sparta Brno 2:0

Sparta v úvodních dvou zápasech zaváhala a tak na jejím kontě svítí nula. Nováček z Boskovic má o zápas méně, ale také nulu na svém kontě. Oba celky šly do zápasu s cílem bodovat. Body totiž hodně uklidní jejich sebevědomí.Utkání se změnilo v jednozančnou záležitost domácích, kteří nováčkovi soutěže připravili debakl. O svém vítězství rozhodli již v první části hry. Hosté tak poznávají záludnost krajského přeboru a na své první body stále čekají.Domácí byli od úvodní minuty jasně lepším týmem. Hráli v tempu a nasazení. Hosty moc ke slovu nepustili. Jejich počáteční aktivitu přetavil v úvodní branku ve 13 minutě Pavlas. I nadále byla herní převaha domácích zřetelná, ale brankově jí vyjádřili až v závěru poločasu, kdy se trefili Příkrý a Loupa a zajistili, tak Spartě pohodlný náskok do další fáze utkáníZe začátku druhé půle se vloudila nepřesnost na domácí kopačky a ti již nebyli tak nebezpeční. Naopak hosté několikráte nebezpečně zahrozili, ale do žádné vážnější šance se nedostali. Obrana domácích pracovala dobře.I přes chyb y ve hře domácích to byli právě oni, kdo jako první v druhé části skórovali. V 52 a 57 minutě to byl dvakrát Ryšavý, který zaokrouhlil skóre na 5:0. Teprve poté se prosadili poprvé a naposledy hosté. V 59 minutě skóroval Václavek z pokutového kopu. Definitivní podobu výsledku dal v 72 minutě domácí Hodek. V závěru zápasu vyvolalo vzrušení jen vyloučení hostující kapitána Horáka za faul.Ohlasy k zápasu:Stanislav Lerch (hráč Sparty Brno): Do zápasu jsme šli s tím, že vlítnem na soupeře, vstřelíme rychlou branku a to se nám povedlo, což si myslím, že nám hodně pomohlo do zbytku zápasu. Podle mě jsme byly lepší a zaslouženě vyhráli .Snad nás výhra nakopne a hned ve středu zabodujeme se silným Bzencem.Autor: Antonín Petlach

Sparta Brno - Boskovice 6:1

Sparta Brno - Svratka 2:1
Sparta Brno - Hodonín 26:7 (8:4)