FK Slavonín

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým Žáci U-15 Žáci U-13 Dorost U-19 >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
13. kolo neděle 4. 11. 2012 ve 13:30, Střeň TJ Střeň - Sokol Slavonín B 0:1 (0:1) branka: Zabák sestava: Rec M. - Melka, Metelka, Grulich, Kloboučník (81. ČK) - Košec, Gažar, Mikuš (46. Adam), Horák D. - Zabák (62. Jevický), Grofek trenér: Lojka Petr vedoucí týmu: Novotný Jan

Benfica vydřela výhru ve Střeni

13. kolo sobota 3. 11. 2012 ve 13:30, Sportaréna Slavonín Sokol Slavonín - Sigma Lutín 7:0 (2:0) branky: Dostál, Korol 2, Neťuka, Florian 3 sestava: Vybíral - Hampl, Semjon, Dostál, Tandler - Korol (80. Žák), Alka, Mikuš, Florian - Grofek (55. Bezděk), Neťuka (65. Večeřa) trenér: Večeřa Miroslav vedoucí týmu: Janečka Jiří

Slavonín potupil Lutín sedmi kousky

12. kolo neděle 28. 10. 2012 ve 14:30, Sportaréna Slavonín Sokol Slavonín B - TJ Mladějovice 6:1 (5:0) branky: Košec 2, Metelka, Horák D., Gažar, Cink - Berk sestava: Rec M. - Kloboučník, Metelka, Grulich, Melka - Hahn (15. Košec), Gažar, Horák D. (75. Melka), Grofek - Meixner (60. Zabák), Mikuš trenér: Lojka Petr vedoucí týmu: Novotný Jan

Slavonínská Benfica dál drtí soupeře, Mladějovice vymazala za 35 minut

Slavonín stále tápe
Slavonínské áčko v dalším utkání hostilo na svém stadionu konkurenta v boji o špici - Červenku. Utkání však na obou stranách mnoho divákům nenabídlo. Oba týmy postrádaly především přesnost a během utkání bylo příležitostí a fotbalových akcí jako šafránu. Do vedení se i přesto dostali hosté, když míč po přízemním rohovém kopu skončil v naší bráně. Slavonín se k odporu během první půle nezmohl. V úvodu druhého poločasu se však z ničeho nic Slavonín dočkal vyrovnání. Za obranu se dostal s míčem Florian a se svojí šancí si poradil na jedničku - 1:1. Zbyt
Benfica natáhla vítěznou šňůru
Slavonínský B tým měl v plánu natáhnout vítěznou sérii na šest utkání v řadě. Již před odjezdem se ale začala situace v týmu komplikovat.
Slavonín přivezl z Haňovic tři body
V neděli měl na programu Slavonínský mančaft utkání desátého kola v Haňovicích. Slavonín měl v plánu odčinit domácí ztrátu z minulého víkendu s Protivanovem. Byly to však Haňovice, které se dostaly poměrně brzy do vedení. Do blízkosti gólmana Vybírala se dostal domácí forward a našeho gólmana dokázal prostřelit. Hosté zazlobili už jen pouze z přímého kopu, ale pohotový zákrok Vybírala byl na místě. Slavonín se po hodně vlažném začátku postupně dostával do I ve druhé půli byl Slavonín lepším mančaftem, ovšem když se nevystřelí na bránu, nemůže se skórovat. Nakonec se ale povedlo a hlavičkový kat Florian strhl vedení na stranu Slavonína. Těsnou výhru dokázali naši borci udržet a do Slavonína tak putují plné tři body.