TJ Sokol Bělotín

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Starší přípravka >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Utkání mužtev ze spodní části tabulky poznamenala skutečnost, že hosté přijeli pouze s deseti hráči . Dále v 23. minutě pro zranění odstoupil Valenta, takže utkání dohrávali s deviti hráči . V úvodu zápasu zatlačili Bělotínští hosty před svoji branku. V 9.minutě si vytvořili serii rohových kopů, ale bez gólového efektu.V 22. minutě našel centr Novosada hlavu Haluzika, ale jeho hlavička skončila na tyči. V zápětí se Šatánek prokličkoval před branku, ale jeho střelu brankář zlikvidoval. Hosté se zabarikádovali před svoji brankou a spoléhali se na rychlé brejky.Největší příležitost měl Volek a Smékal,ale jejich střely skončily nad brankou Majerského. Do vedení šli domácí dvěma slepenými góly. Nejdříve v 29.minutě po přímém kopu Březíka brankář Janků míč neudržel a ten uklidil do sítě Hrazdil. V zápětí po centru Šatánka se hlavou trefil Kozák a navýšil vedení domácích na poločasových 2 : 0 . Za celý druhý poločas se domácí hráči nedokázali dostat k vážnějšímu ohrožení hostujícího brankáře. Pokusy Šatánka a Kozáka byly nedůrazné a tak trest přišel v 51.minutě, kdy po vysunutí Janáčka R. jeho střela znamenala zkorigování skóre. Největší příležitost k navýšení skóre měl střídající Kainar,ale jeho střela z 25 metrů orazitkovala pouze tyč.Po špatném výkonu ve druhém poločase si tak Bělotínští připsali do tabulky tři body.

Domácí tvrz opět nepadla

V dalším utkání krajského přeboru zajížděli hráči Bělotín na horkou půdu do Jeseníku. Především díky čtyřem přesným přihrávkám Březíka si nečekaně připsali do tabulky tři důležité body. Utkání pro ně nezačalo dobře. Inkasovali již v 5. minutě po střele nekrytého hráče z 8 metrů. V minutě deváto to již bylo 1:1. Rohový kop Březíka pro- dloužil Šatánek na Pešu a ten se hlavou nemýlil. Za deset minut opět po rohovém kopu Březíka tentokrát nohou za záda brankáře dorážel opět Peša. V 27. minutě domácí Pavelka střelou přes hlavu z vyložené pozice střílel těsně nad. Dompácí za pět minut na to stav skóre srovnali střelou přes ruce hostujícího brankáře Rajnocha. Při této situaci došlo k jeho zranění, takže do utkání musel naskočit náhradní brankář Majerský. Po jeho dlouhém výkopu se v 41. mintuě dostal míč k Březíkovi, ten uvolnil Novosada a jeho střela znamenala poločasové vedení hráčů z Bělotína V úvodu druhého zatlačili domácí hráči hosty před svou branku, ale ty podr- žel s jistotou chytající Majerský. Hosté mohli skóre navýšit v 58. minutě, ale hlavička Haluzíka otřásla pouze břevnem domácí branky. Na konečných 4:2 pro bělotínské v 70. minutě po centru Březíka upravil hlavou Šatánek. Do konce utkání si již ani jedno mužstvo nevytvořilo vážnější brankou příležitost. Bělotínští hráči tak potvrdili vzrůstající formu, kterou mohou prokázat v dalších dvou následujících domácích utkáních.