Fandím
Praha 10
Bohemians 1905

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

1.liga1:3( 1:1 ) 1.liga20.04. 2024 ČFL - skupina A0:1( 0:0 ) ČFL - skupina A21.04. 10:15
< A-Tým B-Tým Mladší žáci D >
Klub A-Tým B-Tým Stadion Archiv
Hodnocení trenéra Jana Švimberského: ";;Utkání nemůžeme hodnotit vůbec kladně. Nepodařilo se nám navázat na dobré domácí utkání se Slávií a především díky vlažnému vstupu do utkání, jsme již brzy po úvodním hvizdu inkasovali a krátce na to se domácí radovali podruhé, kdy potrestali náš nedůraz ve vápně. Pozitivním momentem utkání je fakt, že se nám ještě do poločasu podařilo vyrovnat. Především naše druhá branka stojí za zmínku, která splňovala parametry fotbalu, jakým se chceme prezentovat. V druhém poločase soupeř hrozil pouze z brejků, ale vlastní nedisciplinovaností a individuálními chybami jsme soupeře opět poslali do vedení a ztratili tak možnost na dobrý výsledek.";;

Hodnocení trenéra Jana Švimberského: ";;Do prvního venkovního utkání jsme nastoupili o poznání lépe než do předešlých dvou zápasů. Po prvním útoku domácích, kteří hráli velmi aktivně od samého začátku, se nám podařilo hned z prvního střeleckého pokusu jít do vedení. Brance předcházela velmi dobrá kombinace s rychlým přenesením těžiště a odměnou nám byla vstřelená branka. O několik málo minut později jsme měli další velmi slibnou brankovou příležitost, ale bohužel jsme selhali v koncovce. Utkání se hrálo ve vysokém tempu a šance ke vstřelení branky byly na obou stranách. Kluci zápas odmakali a až na několik slabších pasáží soupeře do výraznějšího tlaku nepustili.";;

Hodnocení trenéra Jana Švimberského: ";;Po výsledkově kvalitní přípravě přišla hned na úvod jarní části tvrdá facka. V utkání jsme sice byli ve vedení díky brance po rohovém kopu, ale ve druhém poločase přišel herní propad a díky individuálním chybám v defenzivě jsme během pěti minut inkasovali hned tři branky, které nás poslali do kolen. Soupeř poté získal jasnou převahu a do konce utkání přidal ještě jednu branku.";;

Hodnocení trenéra Jana Švimberského: ";;Do posledního domácího a zároveň posledního podzimního utkání jsme vstupovali po velmi kvalitním utkání s Olomoucí. Ovšem utkání s Opavou bylo spíše o bojovnosti než o fotbalové kráse. Hned v úvodu zápasu jsme si připravili několik slibných šancí, ale buď nás zradila koncovka nebo pr
Hodnocení trenéra Jana Švimberského: ";;Z naší strany velmi vydařené utkaní. I přes fakt, že jsme v utkání brzy prohrávali, tak kluci podali velmi kvalitní a zodpovědný výkon, který po hezkých kombinačních akcích podtrhli vstřelenými brankami. Byli jsme aktivní po celou dobu utkání a podali jsem již po několikáté výborný t
Hodnocení trenéra Jana Švimberského: "První poločas jsme působili velmi ustrašeným dojmem. Chyběla nám větší aktivita. Především pohyb a větší množství přihrávek směrem k soupeřově brance. V druhém poločase naše hra byla lepší, avšak měla k ideálu stále daleko. Pozitivem nám zůstává, že jsme se dokázali vypořádat s nepříznivým výsl