TJ Horní Dvořiště

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< Starší přípravka >
Klub Hřiště Archiv
V chladném počasí se hrál pro mě až příliš bezstarostný fotbal. Přišlo mi, že se hrálo bez nasazení, jenom proto, aby se zápas odehrál. Upřímně musím říct, že jsme asi podali nejhorší výkon na podzim. Od hostů jsem toho také očekával daleko víc. Výsledek je asi spravedlivý, hosté měli více ze hry, ale při troše štěstí jsme mohli bod urvat. Je to za námi, stejně jako celý podzim, který byl pro nás nezvykle dlouhý. Jsem i rád, že se ten každotýdenní kolotoč na chvíli zastaví. Kluci si odpočinou, naberou síly, novou chuť a pojede se dál. Přál bych si, aby to bylo výsledkově i herně minimálně stejné, jako tomu bylo teď. KEMÉNY Zdeněk - hrající asistent trenéra

OPM ČK: 1. kolo - TJ HORNÍ DVOŘIŠTĚ - FC Lipno 1 : 3 ( 0 : 1)

Další utkání, které by se dalo nazvat SMOLNÉ.... Scénář byl obdobný jako minulý týden v Malontech. Než se rozkoukáme, tak prohráváme po malém důrazu ve vlastním vápně, když sám Bednář dokáže mezi našima pěti kluky 2x zakončovat. Hra byla vesměs vyrovnaná a šance se střídaly na obou stranách. Ve 36. minutě se po rohu a následné skrumáži prosadil kanonýr Olah F. Srovnáno, ale ne na dlouho. Opět nedůraz v šestnáctce a tečovaná Bednářova střela Chalupníkem zaplula k tyči. Poločas jsme tedy těsně prohráli, byť na šance jsme vedli 6:4. Druhá půle byla z naší strany ještě lepší. Asi máme natrénováno :-) Šance tradičního ";;;;;;paliče";;;;;; Kotlára, či F. Olaha, který se objevil 2x před brankou gólem neskončily. Poté jsme měli i výhodu pokutového kopu, po ruce jednoho z beků z Plané. Bohužel Bandík vyprášil Truhlářovi jen rukavice. Naštěstí se za pět minut prosadil opět Olah F., když z hranice šestnáctky přeloboval brankáře a jeho střela i s přispěním obránce Šáry zapadla k tyči. Do konce zápasu už branka nepadla a tak se šlo na penaltový rozstřel. Viděl jsem hodně, ale to co se dělo - i viz. https://www.facebook.com/patrik.hosek.7/videos/2511962885546418/?t=100 na FB - (autor Patrik Hošek), tak to bylo moc. Až devátý pokutový kop skončil v síti, jinak vše mimo nebo do konstrukce. Bohužel v páté sérii hosté uspěli a Růžička poslal míč mimo a tak jsme prohráli na penalty 0:1. Před zápasem by byl bod luxus, ale po zápase je to hodně málo. Z celkového pohledu jsme byli o chloupek lepší, min. na gólové příležitosti, ale když vlastně nedokážeme proměnit šest penalt, tak co bychom chtěli. Ale i tak klukům děkuji za předvedený výkon. Věřím, že když budeme takhle pokračovat, tak se dostaví i body. KEMÉNY Zdeněk - hrající asistent trenéra

OPM ČK: 13. kolo - TJ HORNÍ DVOŘIŠTĚ - Smrčina Horní Planá 2 : 3np ( 1 : 2)

Jak už prozrazuje nadpis, tak výsledek zápasu neodpovídá dění na hřišti. K vlastnímu utkání jsme díky indispozici některých ";;;;tradičních";;;; hráčů nastoupili s několika pendly. Zápas měl dva rozdílné poločasy. V prvním byli lepší hráči domácích, když po zásluze vedli o dva góly. K tomu ještě neproměnili penaltu, když Zdobnický odmítl hattrick už v první půli. Druhá půle byla o něčem jiném. Vlítli jsme do ní jako uragán, ale vytěžili jsme z toho jen jeden gól, když se prosadil nadvakrát Kotlár. Do padesáté minuty měl na kopačkách Kotlár další dvě gólovky, ale v tváří v tvář brankáři Bílému se neprosadil. Další tutovku zazdil pendl Tesař, který byl sice jasně v PÚ faulován, když atak ustál, ale zakončit už pořádně nedokázal. Zde se lámal chleba, místo, abychom výsledek otočili a vedli o jeden, dva góly, tak vzápětí obdržíme gól z ";;;;vymyšlené";;;; penalty. Sice se nám ještě podařilo Jozefíkem z trestňáku snížit, ale dorovnat se již nepodařilo. Tlak sice byl, ale už bez efektu. Hralo se prakticky jen na Malontskou branku s maximálním rizikem. Nakonec z rychlého kontru sedm minut před koncem domácí udeřili a navýšili na 4:2. Po tomto gólu bylo hotovo a naši vyšťavení hráči rezignovali. Domácí se začali valit na brankáře Růžičku a jen díky jeho zákrokům (i dosti na hraně) jsme inkasovali jen z nohy mladíčka Olaha. Upřímně řečeno, kdyby v této fázi rozhodčí pískl proti nám min. jednu penaltu, tak bychom se asi nedivili. Dnes si opravdu nemyslím, že by vyhrál lepší tým, spíše šťastnější a efektivnější. Minimálně na bod bylo. Opravdu škoda, ale nedá se nic dělat. Kluci díky, hlavně za druhou půli. KEMÉNY Zdeněk - hrající asistent trenéra

OPM ČK: 12. kolo - Hraničář Malonty - TJ HORNÍ DVOŘIŠTĚ 5 : 2 ( 2 : 0)

TJ HORNÍ DVOŘIŠTĚ - Sokol Křemže kopaná 1 : 2 ( 0 : 1)
Vlastní utkání by se dalo rozdělit na dvě části. První půle byla v režii hostů a jejich útočná snaha nakonec vykrystalizovala v jednobrankové vedení těsně před přestávkou, když centr do malého vápna neudržel Růžička a pro Zemana nebyl problém uklidit míč do prázdné branky. Druhá půle už byla z našeho KEMÉNY Zdeněk - hrající asistent trenéra
OPM ČK: 10. kolo - FK Dynamo Vyšší Brod - TJ HORNÍ DVOŘIŠTĚ 0 : 3 ( 0 : 3)
Jak jsem již avizoval minule, tak jsem měl obavy zda se vůbec k zápasu sejdeme v dostatečném počtu, poněvadž někteří ";;;;tradiční";;;; hráči nebyli k dispozici. Do toho hrálo ve stejnou dobu áčko, tak nebyli k mání, ani tzv. pendleři :-) Naštěstí Vlastní utkání mělo pro nás snový začátek. Už po necelé půl hodině jsme určili jasný ráz utkání, když se 3x prosadil kanonýr Olah F. po precizních přihrávkách Bartoviče. I po těchto gólech jsme měli navrch a v klidu dokráčeli do poločasové přestávky. Druhá půle začala optickou převahou domácích a to i díky našemu střídání. Vyklidili jsme hlavně střed pole. Naštěstí pro nás dvacetiminutová snaha domácích byla bez efektu, bezzubá. My se snažili vyrážet do brejků, ale ten pověstný hřebíček do rakve se nám dát nepodařilo a tak výsledek zápasu určil n Z celkového pohledu jsme si výhru zasloužili a ještě jednou děkuji klukům, co nám pomohli. Vyšebrodských je mi líto, jak to u nich nyní je s fotbalem dospělých. Věřím, že až jim doroste mládež, tak že se to zlepší. KEMÉNY Zdeněk - hrající asistent trenéra
Jak jsem již avizoval minule, tak jsem měl obavy zda se vůbec k zápasu sejdeme v dostatečném počtu, poněvadž někteří ";;;;;;tradiční";;;;;; hráči nebyli k dispozici. Do toho hrálo ve stejnou dobu áčko, tak nebyli k mání, ani tzv. pen Vlastní utkání mělo pro nás snový začátek. Už po necelé půl hodině jsme určili jasný ráz utkání, když se 3x prosadil kanonýr Olah F. po precizních přihrávkách Bartoviče. I po těchto gólech jsme měli navrch a v klidu dokráčeli do poločasové přestávky. Druhá půle začala optickou převahou domácích a to i díky našemu střídání. Vyklidili jsme hlavně střed pole. Naštěstí pro nás dvacetiminutová snaha domácích byla bez efektu, bezzubá. My se snažili vyrážet do brejků, ale ten pověstný hřebíček do rakve se nám dát nepodařilo a tak výsledek zápasu určil n Z celkového pohledu jsme si výhru zasloužili a ještě jednou děkuji klukům, co nám pomohli. Vyšebrodských je mi líto, jak to u nich nyní je s fotbalem dospělých. Věřím, že až jim doroste mládež, tak že se to zlepší. KEMÉNY Zdeněk - hrající asistent trenéra