Divize - skupina E |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
ID: 17784 | Sezona: 2023/24 | muži | Návštěvy: 0/1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.kolo | |||||||||||||||||
Pá | 26.04. | 18:30 | Baťov 1930 - Nový Jičín | 2:3 (1:1) | |||||||||||||
So | 27.04. | 16:00 | Skaštice - Bzenec | 1:1 (0:0) | |||||||||||||
So | 27.04. | 16:00 | Nové Sady - Vsetín | 1:2 (0:1) | |||||||||||||
So | 27.04. | 16:00 | Přerov - Kostelec | 1:0 (0:0) | |||||||||||||
So | 27.04. | 16:00 | Šternberk - Všechovice | 2:1 (1:0) | |||||||||||||
Ne | 28.04. | 10:15 | Slavičín - Rýmařov | 1:2 (0:1) | |||||||||||||
Ne | 28.04. | 16:00 | Kozlovice - HFK Olomouc | 3:0 (2:0) | |||||||||||||
Ne | 28.04. | 16:00 | Strání - Holešov | 2:1 (1:0) | |||||||||||||
Tabulka | |||||||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | Skóre | B | +/- | |||||||||||
1. | FC Strání |
21 | 17 | 1 | 3 | 58:21 | 52 | 16 | |||||||||||
2. | FK Kozlovice |
22 | 15 | 4 | 3 | 48:20 | 49 | 16 | |||||||||||
3. | FC Vsetín |
23 | 13 | 5 | 5 | 48:29 | 44 | 11 | |||||||||||
4. | Slovan Bzenec |
22 | 13 | 4 | 5 | 54:22 | 43 | 10 | |||||||||||
5. | SFK ELKO Holešov |
22 | 12 | 1 | 9 | 57:37 | 37 | 10 | |||||||||||
6. | FC TVD Slavičín |
23 | 11 | 3 | 9 | 35:41 | 36 | 0 | |||||||||||
7. | FK Šternberk |
23 | 10 | 5 | 8 | 34:37 | 35 | -1 | |||||||||||
8. | FK Nové Sady |
23 | 8 | 7 | 8 | 43:43 | 31 | -5 | |||||||||||
9. | 1.HFK Olomouc |
23 | 6 | 6 | 11 | 25:39 | 24 | -9 | |||||||||||
10. | FC Kostelec na Hané |
23 | 8 | 0 | 15 | 33:55 | 24 | -9 | |||||||||||
11. | FK Nový Jičín |
23 | 7 | 3 | 13 | 22:51 | 24 | -9 | |||||||||||
12. | SK Baťov 1930 |
23 | 6 | 5 | 12 | 38:42 | 23 | -13 | |||||||||||
13. | SK Jiskra Rýmařov |
23 | 5 | 8 | 10 | 34:46 | 23 | -10 | |||||||||||
14. | Tatran Všechovice |
22 | 6 | 4 | 12 | 50:54 | 22 | -11 | |||||||||||
15. | TJ Skaštice |
23 | 5 | 7 | 11 | 27:42 | 22 | -14 | |||||||||||
16. | 1.FC Viktorie Přerov |
23 | 5 | 5 | 13 | 21:48 | 20 | -16 | |||||||||||
24.kolo | |||||||||||||||||
So | 04.05. | 10:00 | Kostelec - Nové Sady | ||||||||||||||
So | 04.05. | 14:00 | Vsetín - Slavičín | ||||||||||||||
So | 04.05. | 16:30 | HFK Olomouc - Strání | ||||||||||||||
So | 04.05. | 16:30 | Holešov - Šternberk | ||||||||||||||
So | 04.05. | 16:30 | Rýmařov - Skaštice | ||||||||||||||
So | 04.05. | 16:30 | Bzenec - Baťov 1930 | ||||||||||||||
So | 04.05. | 16:30 | Nový Jičín - Kozlovice | ||||||||||||||
Ne | 05.05. | 16:30 | Všechovice - Přerov | ||||||||||||||