vysledky.com
Hlavní menu
Vysledky.com
Fotbal
Hokej
Futsal
Florbal
Nohejbal
Basketbal
Volejbal
Házená
Ragby
Šipky
Adresář
Zprávy
Soutěže
Kluby
Reprezentace
Sportoviště
Foto
Video
Diskuse
PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI
ID:
17614
Návštěvy:
0/
1
mistrovská soutěž
muži
Divize - skupina D
Homepage
Los
Statistiky
Rozpisy
Hráči / Trenéři
Diskuse
2022/23
2021/22
2016/17
2015/16
2012/13
2011/12
2009/10
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace
|
Heslo
Ligy a divize
1. futsal liga
2.liga - západ
2.liga - východ
Divize - skupina A
Divize - skupina D
Divize - skupina E
Divize - skupina F
Futsal ČR
Ligy a divize
1.liga
2.liga - západ
2.liga - východ
Divize - skupina A
Divize - skupina B
Divize - skupina C
Divize - skupina D
Divize - skupina E
Divize - skupina F
Praha
Středočeský kraj
Kladno
Mělník
Jihočeský kraj
Český Krumlov
Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Most
Litoměřice
Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa
Liberec
Královéhradecký kraj
Náchod
Pardubický kraj
Kraj Vysočina
Jihomoravský kraj
Brno - město
Znojmo
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Moravskoslezský kraj
ME 2012 Chorvatsko
Evropské soutěže
Španělsko
Rusko
Rozpis zápasů pro tým
SKP Kolín
Přelouč
Flamengo HK
AC Hlinsko
Legia HK
Zvoneček Stojice
Juniors Přelouč
Boca Chotěboř
S.U.D. Světlá n.S.
2.
Pá
14.10.
20:15
SKP Kolín
-
Přelouč
3:2
[
více
]
3.
Ne
23.10.
17:00
Flamengo HK
-
SKP Kolín
3:4
[
více
]
4.
Pá
28.10.
20:15
SKP Kolín
-
AC Hlinsko
0:9
[
více
]
5.
Ne
06.11.
18:15
Legia HK
-
SKP Kolín
5:0
[
více
]
6.
Pá
11.11.
20:15
SKP Kolín
-
Zvoneček Stojice
7:10
[
více
]
7.
So
19.11.
16:45
Juniors Přelouč
-
SKP Kolín
6:13
[
více
]
8.
Pá
25.11.
20:15
SKP Kolín
-
Boca Chotěboř B
2:4
[
více
]
9.
So
03.12.
14:00
S.U.D. Světlá n.S.
-
SKP Kolín
12:3
[
více
]
11.
So
17.12.
17:00
Přelouč
-
SKP Kolín
3:5
[
více
]
12.
Pá
06.01.
20:15
SKP Kolín
-
Flamengo HK
4:5
[
více
]
13.
Pá
13.01.
20:00
AC Hlinsko
-
SKP Kolín
4:0
[
více
]
14.
Pá
20.01.
20:15
SKP Kolín
-
Legia HK
12:2
[
více
]
15.
Pá
27.01.
20:00
Zvoneček Stojice
-
SKP Kolín
15:2
[
více
]
16.
Pá
03.02.
20:15
SKP Kolín
-
Juniors Přelouč
9:6
[
více
]
17.
So
11.02.
18:00
Boca Chotěboř B
-
SKP Kolín
7:2
[
více
]
18.
Pá
17.02.
20:15
SKP Kolín
-
S.U.D. Světlá n.S.
výsl.
[
více
]
Správce soutěže:
Antonín Kohout
diskuse
tisk
vzkaz správci
vybraná soutěž