vysledky.com
Hlavní menu
Vysledky.com
Fotbal
Hokej
Futsal
Florbal
Nohejbal
Basketbal
Volejbal
Házená
Ragby
Šipky
Adresář
Zprávy
Soutěže
Kluby
Reprezentace
Sportoviště
Foto
Video
Diskuse
PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI
ID:
18080
Návštěvy:
0/
1
mistrovská soutěž
žáci U-12
Česká liga žáků U-12
Homepage
Los
Statistiky
Rozpisy
Hráči / Trenéři
Diskuse
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace
|
Heslo
Ligy a divize
Česká liga U12
ČD skupina A
ČD skupina B
ČD skupina C
MSL skupina jih
MSL skupina sever
Věkové kategorie
Muži
Ženy
Junioři U-21
Starší dorost U-19
Mladší dorost U-17
Mladší dorost U-16
Starší žáci U-15
Starší žáci U-14
Mladší žáci U-13
Mladší žáci U-12
Starší dorostenky U-19
Mladší dorostenky U-17
Starší žákyně U-15
Mladší žákyně U-13
Soutěže ČR
Pohár FAČR
Ligy a divize
1.liga
2.liga
Česká fotbalová liga
Moravskoslezská liga
Česká divize A
Česká divize B
Česká divize C
Moravskoslezská divize D
Moravskoslezská divize E
Praha
Přebor
1.A třída skupina A
1.A třída skupina B
1.B třída skupina A
1.B třída skupina B
2.třída skupina A
2.třída skupina B
2.třída skupina C
2.třída skupina D
3.třída skupina A
3.třída skupina B
3.třída skupina C
Středočeský kraj
Benešov
Beroun
Kladno
Kolín
Kutná Hora
Mělník
Mladá Boleslav
Nymburk
Praha - východ
Praha - západ
Příbram
Rakovník
Jihočeský kraj
České Budějovice
Český Krumlov
Jindřichův Hradec
Písek
Prachatice
Strakonice
Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice
Klatovy
Plzeň - město
Plzeň - jih
Plzeň - sever
Rokycany
Tachov
Karlovarský kraj
Cheb
Karlovy Vary
Sokolov
Ústecký kraj
Děčín
Chomutov
Litoměřice
Louny
Most
Teplice
Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa
Jablonec nad Nisou
Liberec
Semily
Královéhradecký kraj
Hradec Králové
Jičín
Náchod
Rychnov nad Kněžnou
Trutnov
Pardubický kraj
Chrudim
Pardubice
Svitavy
Ústí nad Orlicí
Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod
Jihlava
Pelhřimov
Třebíč
Žďár nad Sázavou
Jihomoravský kraj
Blansko
Brno - město
Brno - venkov
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Olomoucký kraj
Jeseník
Olomouc
Prostějov
Přerov
Šumperk
Zlínský kraj
Kroměříž
Uherské Hradiště
Vsetín
Zlín
Moravskoslezský kraj
Bruntál
Frýdek - Místek
Karviná
Nový Jičín
Opava
Ostrava - město
Evropské poháry
Turnaje FIFA + UEFA
ME 2015 U-21 - Česko
MS 2014 - Brazílie
Kvalifikace ME 2016
Africký pohár 2012
MS 2011 U-17 - Mexiko
Evropské soutěže
Anglie
Španělsko
Německo
Itálie
Slovensko
Francie
Nizozemsko
Portugalsko
Turecko
Rusko
Rakousko
Švýcarsko
Izrael
Belgie
Skotsko
Ukrajina
Norsko
Řecko
Polsko
Maďarsko
Bulharsko
Rumunsko
Irsko
Finsko
Švédsko
Dánsko
Srbsko
Chorvatsko
Nová verze webu vysledky.com
17.kolo
So
09.03.
09:00
Talent Academy
-
Meteor
2:4
So
09.03.
09:45
Pardubice
-
CU Bohemians
13:2
So
09.03.
10:00
Ml. Boleslav
-
RMSK Cidlina
0:5
So
09.03.
13:00
Slavia - fot.mláde
-
Ustí n.L. - mládež
8:4
So
09.03.
15:30
Č.Budějovice Ak
-
Liberec-mládež
4:5
Ne
10.03.
10:00
SK Kladno
-
Jablonec
3:5
St
13.03.
16:00
Teplice
-
H. Králové
2:5
St
27.03.
17:30
Viktoria Plzeň
-
Sparta Praha
Výsledky zápasů můžete vložit
zde
.
Tabulka
#
Tým
Web
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
1.
FC Slovan Liberec - mládež
web >
17
14
1
2
104:50
43
19
2.
AC Sparta Praha
web >
16
12
1
3
114:55
37
13
3.
FC Hradec Králové
web >
17
12
0
5
130:64
36
9
4.
SK Slavia Praha - fotbal mládež
web >
17
12
0
5
122:60
36
9
5.
FC Viktoria Plzeň
web >
16
11
0
5
86:63
33
12
6.
CU Bohemians Praha
web >
16
10
1
5
101:70
31
10
7.
FK Pardubice
web >
18
9
3
6
93:68
30
3
8.
SK Č.Budějovice Akademie
web >
17
9
3
5
76:64
30
3
9.
RMSK Cidlina Nový Bydžov
web >
17
7
2
8
56:90
23
-1
10.
FK Ústí n.Lab. - mládež
web >
17
6
3
8
60:73
21
-3
11.
FK Mladá Boleslav
web >
17
5
2
10
71:108
17
-10
12.
FK Teplice
web >
16
5
1
10
70:90
16
-11
13.
FK Jablonec
web >
17
4
4
9
68:100
16
-8
14.
SK Kladno
web >
17
3
1
13
32:98
10
-17
15.
FK Meteor Praha VIII
web >
17
3
0
14
50:103
9
-15
16.
Footbal Talent Academy
web >
16
1
0
15
41:118
3
-24
19.kolo
Pá
22.03.
17:00
Pardubice
-
Jablonec
So
23.03.
10:00
Ml. Boleslav
-
H. Králové
So
23.03.
10:00
Slavia - fot.mláde
-
RMSK Cidlina
So
23.03.
10:00
Liberec-mládež
-
Sparta Praha
Ne
24.03.
10:00
Talent Academy
-
Teplice
Ne
24.03.
10:00
SK Kladno
-
Meteor
Ne
24.03.
10:00
Viktoria Plzeň
-
CU Bohemians
Ne
24.03.
14:30
Č.Budějovice Ak
-
Ustí n.L. - mládež
Soutěž nemá správce [
více
]
diskuse
tisk
vzkaz správci
vybraná soutěž
Diskuse
vstoupit do diskuse