TOPlist

vysledky.comvysledky.com - výsledkový server

Hlavní menu
  • ID: 18279
  • Návštěvy: 0/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2023       MS 2022

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Nová verze webu vysledky.com

    Finále: Vlci Žilina - HC Prešov; stav série 3:0

    Ne 14.04. 17:30 Žilina - Prešov 8:1
    Po 15.04. 17:30 Žilina - Prešov 5:0
    Čt 18.04. 17:30 Prešov - Žilina 0:1
    19.04. 17:30 Prešov - Žilina
    Ne 21.04. 17:30 Žilina - Prešov
    Út 23.04. 17:30 Prešov - Žilina
    Čt 25.04. 17:30 Žilina - Prešov

    Semifinále: Vlci Žilina - TSS GROUP Dubnica; 4:2

    29.03. 17:30 Žilina - Dubnica 6:0
    So 30.03. 17:30 Žilina - Dubnica 3:1
    Út 02.04. 18:30 Dubnica - Žilina 3:2
    St 03.04. 18:00 Dubnica - Žilina 4:3 np
    So 06.04. 17:30 Žilina - Dubnica 8:4
    Po 08.04. 18:00 Dubnica - Žilina 2:3 pp

    Semifinále: HC Prešov - HK ‘95 Považská Bystrica; 4:1

    Ne 31.03. 18:00 Prešov - Pov. Bystrica 5:3
    Po 01.04. 18:00 Prešov - Pov. Bystrica 3:4 pp
    Čt 04.04. 18:00 Pov. Bystrica - Prešov 2:5
    05.04. 18:00 Pov. Bystrica - Prešov 4:5 pp
    Ne 07.04. 18:00 Prešov - Pov. Bystrica 3:0

    Čtvrtfinále: Vlci Žilina - HK MŠK Indian Žiar nad Hronom; 4:1

    15.03. 17:30 Žilina - Žiar n.Hronom 2:0
    So 16.03. 17:30 Žilina - Žiar n.Hronom 6:1
    Út 19.03. 18:00 Žiar n.Hronom - Žilina 2:4
    St 20.03. 18:00 Žiar n.Hronom - Žilina 5:3
    22.03. 17:30 Žilina - Žiar n.Hronom 3:1

    Čtvrtfinále: HC Prešov - Modré Krídla Slovan; 4:0

    15.03. 18:00 Prešov - Modré Krídla 4:1
    So 16.03. 18:00 Prešov - Modré Krídla 2:1 pp
    Út 19.03. 18:00 Modré Krídla - Prešov 1:7
    St 20.03. 18:00 Modré Krídla - Prešov 1:5

    Čtvrtfinále: HC Topoľčany - TSS GROUP Dubnica; 2:4

    St 13.03. 18:00 Topoľčany - Dubnica 3:2
    Čt 14.03. 18:00 Topoľčany - Dubnica 0:1
    Ne 17.03. 18:00 Dubnica - Topoľčany 6:2
    Po 18.03. 18:00 Dubnica - Topoľčany 1:2 pp
    Čt 21.03. 18:00 Topoľčany - Dubnica 2:4
    So 23.03. 18:00 Dubnica - Topoľčany 5:2

    Čtvrtfinále: HK ‘95 Považská Bystrica - HK Skalica; 4:1

    St 13.03. 17:30 Pov. Bystrica - Skalica 5:0
    Čt 14.03. 18:00 Pov. Bystrica - Skalica 1:7
    Ne 17.03. 17:30 Skalica - Pov. Bystrica 0:4
    Po 18.03. 17:30 Skalica - Pov. Bystrica 3:5
    Čt 21.03. 18:00 Pov. Bystrica - Skalica 6:2

    o play-off: Modré Krídla Slovan - Aquacity Pikes; 3:1

    St 06.03. 18:00 Modré Krídla - Popradské šťuky 4:1
    Čt 07.03. 18:00 Modré Krídla - Popradské šťuky 2:4
    So 09.03. 18:00 Popradské šťuky - Modré Krídla 2:5
    Ne 10.03. 18:00 Popradské šťuky - Modré Krídla 0:7

    o play-off: HK MŠK Indian Žiar nad Hronom - HK Steel Team Trebišov nad Hronom; 3:0

    St 06.03. 18:00 Žiar n.Hronom - Trebišov 11:3
    Čt 07.03. 18:00 Žiar n.Hronom - Trebišov 4:2
    So 09.03. 18:00 Trebišov - Žiar n.Hronom 2:3 pp
    Správce soutěže: Miroslav Bečvář