SK Protivanov
26 4 5 17 39:59 17 -22
Tabulka
Slavonín potupil Lutín sedmi kousky
Poslední kolo podzimní části soutěže nabídlo ve Slavonínské sportaréně menší derby mezi Slavonínem a Sigmou Lutínem. Po uspaném úvodu nabídlo utkání všem přítomným gólovou smršť v podaní slavonínských playerů. Slavonín se dlouho nedostával k nasazení jak v předešlém utkání v Maletíně. Hosté zahrozili jednou, ale Karel Koťák Vybíral podržel. Na druhé straně se po načechraném centru na zadní tyč svou bombou prezentoval Korol, ale hostující gólman zázračně vyrazil na břevno. Z následné dorážky se Slavonínští Ve druhé půli pokračovalo nastavné tempo Slavonínského gólostroje. Po dlouhém nákopu Semjona se po chybě obrany radoval z branky Neťuka a podruhé v zápase se trefil opět Korol. Pěknou střelu vyslal ve velké příležitosti Mikuš, centimetry ale rozhodly pouze o trefení brankové konstrukce. I hosté měli V požehnaném součtu branek domácích se tak číslo součtu zastavilo na sedmičce a Slavonín si po dvou remízách v řadě připsal tři body. Příští neděli ve 13:30 je na programu poslední utkání letošního roku, a to předehrávka na domácím hřišti s Velkým Týncem. Původní zápas 15. kola za 2 týdny KFS zrušil a přesunul na konec března.
Slavonín přivezl z Haňovic tři body
V neděli měl na programu Slavonínský mančaft utkání desátého kola v Haňovicích. Slavonín měl v plánu odčinit domácí ztrátu z minulého víkendu s Protivanovem. Byly to však Haňovice, které se dostaly poměrně brzy do vedení. Do blízkosti gólmana Vybírala se dostal domácí forward a našeho gólmana dokázal prostřelit. Hosté zazlobili už jen pouze z přímého kopu, ale pohotový zákrok Vybírala byl na místě. Slavonín se po hodně vlažném začátku postupně dostával do I ve druhé půli byl Slavonín lepším mančaftem, ovšem když se nevystřelí na bránu, nemůže se skórovat. Nakonec se ale povedlo a hlavičkový kat Florian strhl vedení na stranu Slavonína. Těsnou výhru dokázali naši borci udržet a do Slavonína tak putují plné tři body.