14.
FC Chomutov
26 2 0 24 92:465 6 -33
Tabulka
Tempáci oplatili týmu Ústí nad Labem podzimní porážku. Čtvrtou výhru v řadě jsme si v sobotu připsali na domácí půdě proti týmu z Ústí. Soupeři jsme měli z podzimu co vracet, a tak jsme se chtěli o výsledek důstojně poprat. Což se nám povedlo na jedničku. Oba naše týmy předvedly hezký, dramatický fotbal, s týmovým duchem a spoustou šancí. Od začátku do konce jsme hráli aktivně, kombinovali. Na první gól jsme nemuseli čekat moc dlouho. V 5´ Adam Vlasák předložil balón Jáchymovi a ten skóroval. O minutu později zahrozila opět dvojice Trajhan – Vlasák. A Druhý poločas jsme odehráli se stejným nasazením. Nechtěli jsme udělat chybu a hubený náskok alespoň udržet. Byl to ale soupeř, který se trefil jako první a snížil na 3:2. Stále jsme dobře kombinovali, vytvořili si několik šancí, ale ať už Adam Vlasák, Sváťa, Adam Andelt nebo Bromík svoje příležitost Kluci si zaslouží velikou pochvalu za předvedený výkon. Poděkování patří fanouškům, kteří mohutným povzbuzování tlačili náš tým k vítězství, a hlavně bychom chtěli poděkovat p. Kinskému a p. Michlovi, kteří se postavili na trenérskou "lavičku" místo Lukase, kterému jeho fotbalové povinnosti
Tempo přivezlo tři body za vítězství 7:4. Ani Velikonoce nebyly výjimkou, a tak nás fotbalový vítr zavál tentokrát až do Cvikova. Začátky zápasů nám moc nevycházejí. Zbytečně dlouho trvá, než se dostaneme do zápasu. Jako bychom si nejprve soupeře testovali a potom teprve začínáme hrát. Ani s Varnsdorfem tomu nebylo jinak. Mysleli jsme, že se soupeř porazí sám, ale opak byl pravdou. Domácí hráli dobře dozadu a pouštěli se do nebezpečných brejků, se kterými jsme si ze začátku nevěděli rady. Byli jsme pod neustálým tlakem. Paradoxně jsme to ale byli my, kdo se ujal vedení. Bromík se o Druhý poločas začal ve stejném duchu jako ten první. Soupeř byl aktivnější, dostával nás pod tlak, ale obrana pracovala spolehlivě. Bohužel si slabší chvilku vybral Vacoš. Nevšiml si, že se ho chystá atakovat útočník domácích, ten mu vypíchl míč a uklidil za jeho záda. To nás nastartovalo a začali js Druhá parta si vedla o něco lépe, ale i tady byla zpočátku hra bezzubá, plná nepřesností. Zbytečně jsme ztráceli míče, chyběl pohyb po hřišti. Soupeř nás dobře napadal a my jsme si zbytečně komplikovali hru. A když jsme se propracovali na soupeřovu polovinu, nedostali jsme se k zakončení. Většina naš Do druhé půle jsme nastupovali přeci jen klidněji a už to bylo na naší hře znát. Zpřesnili jsme hru a začali kombinovat. Získali jsme si územní převahu a náš tlak jsme zakončili gólem Adama Vlasáka. V poslední minutě zápasu se uvolnil Adam Vlasák a svojí čtvrtou trefou v zápase zpečetil naši výhru.
Soupeř ze severu dostal na Tempu sedmnáct branek. V sobotu v pravé poledne jsme doma přivítali tým Chomutova. Filip: Zápas jsme začali vlažně. Kazili jsme přihrávky, ale soupeř nám sám ulehčil situaci, protože mu postupem času docházely sily. Vytvořili jsme si celou řadu šancí, ale dokázali jsme využít jen čtyři z nich. Dvakrát se trefil Bromík a jednou Marek a Dominik. Škoda, že jsme lépe neřešili přechod d Lukas: První půle byla žalostná. Začali jsme nervózně a tím trpěl fotbal. Zbytečně jsme se se soupeřem prali o balon. Chyběla rychlejší práce s míčem a klid. I když jsme byli lepším týmem na hřišti, dokázali jsme se střelecky prosadit jen dvakrát. Obě branky si připsal Adam Vlasák. Druhá půle už byla