1. kolo |
||||||||||
Slaný | 0:5 | Brozany | ||||||||
Rokycany | 1:6 | Příbram | ||||||||
HFK Olomouc | 0:2 | Vyškov | ||||||||
Kuřim | 1:0 | Start Brno | ||||||||
Česká Lípa | 2:0 | Sparta Kolín | ||||||||
Velké Hamry | 0:3 | Benátky | ||||||||
Soběslav | 1:3 | Povltavská FA | ||||||||
Dobrovice | 1:5 | Viktoria Žižkov | ||||||||
Psáry | 2:10 | Táborsko | ||||||||
Turnov | 0:4 | Zápy | ||||||||
Horní Ředice | 0:2 | Živanice | ||||||||
Přepeře | 2:3 | Varnsdorf | ||||||||
Milín | 2:1 p | Vlašim | ||||||||
Aritma Praha | 3:2 | Hostouň | ||||||||
Hřebeč | 1:3 | SK Kladno | ||||||||
Meteor | 0:5 | Ústí n/L | ||||||||
Český Brod | 1:4 | Admira Praha | ||||||||
Králův Dvůr | 1:2 p | Vltavín | ||||||||
Velvary | 2:3 p | Motorlet Praha | ||||||||
Hořovice | 3:0 k | Přeštice | ||||||||
Březová | 1:3 | Petřín Plzeň | ||||||||
Koloveč | 0:7 | Domažlice | ||||||||
Mar. Lázně | 0:4 | Most-Souš | ||||||||
Frenštát | 1:0 p | Zlínsko | ||||||||
Kvasice | 1:3 | Strání | ||||||||
Rýmařov | 0:6 | Slavia Kroměříž | ||||||||
Vítkovice | 2:0 | Frýdek-Místek | ||||||||
Kozlovice | 0:1 p | Uherský Brod | ||||||||
Ždírec n.D. | 0:4 | Líšeň | ||||||||
Žďár n.Sázavou | 3:2 p | Jihlava | ||||||||
Vysoké Mýto | 1:0 | Chrudim | ||||||||
Hranice | 1:2 | Zlín | ||||||||
Bzenec | 4:3 p | FK Hodonín | ||||||||
Bílovec | 3:2 p | Uničov | ||||||||
Havířov | 2:3 p | Hlučín | ||||||||
Tasovice | 2:1 | Rosice | ||||||||
Bohunice | 2:6 | Zbrojovka Brno | ||||||||
Benešov | 1:3 | Písek | ||||||||
Vratimov | 0:4 | Opava | ||||||||
Slavia HK | 1:2 | Ústí nad Orlicí | ||||||||
Bohumín | 0:2 | 1.SK Prostějov | ||||||||
Police n.M. | St 11.09. 17:00 | Chlumec n. C. | ||||||||
Slavia KV | St 11.09. 18:30 | Chomutov | ||||||||
2. předkolo |
||||||||||
Krnov | 0:7 | Hlučín | ||||||||
Velké Meziříčí | 0:2 | Bohunice | ||||||||
Hranice | 2:1 | Všechovice | ||||||||
Slavičín | 1:3 | Strání | ||||||||
Vsetín | 1:3 | Zlínsko | ||||||||
Petřvald n.M. | 0:1 | Vítkovice | ||||||||
Břeclav | 0:3 | FK Hodonín | ||||||||
Kuřim | 4:1 | Nové Město n.M. | ||||||||
Skaštice | 0:4 | Uherský Brod | ||||||||
Břidličná | 1:2 | Rýmařov | ||||||||
Nový Jičín | 0:1 | Vratimov | ||||||||
Bzenec | 2:1 p | Lanžhot | ||||||||
Havlíčkův Brod | 3:4 p | Rosice | ||||||||
Čechovice | 0:6 | HFK Olomouc | ||||||||
Žďár n.Sázavou | 5:1 | Blansko | ||||||||
Havířov | 2:1 p | Třinec | ||||||||
Tasovice | 3:0 | Znojmo | ||||||||
Kozlovice | 1:0 | Holešov | ||||||||
Kvasice | 2:1 | Baťov 1930 | ||||||||
Ždírec n.D. | 1:0 | Humpolec | ||||||||
Nové Sady | 1:4 | Start Brno | ||||||||
Šumperk | 0:4 | Uničov | ||||||||
Bohumín | 1:0 p | Hlubina | ||||||||
Frenštát | 4:0 | Frýdlant n.O. | ||||||||
Val. Meziříčí | 1:4 | Frýdek-Místek | ||||||||
Bílovec | 1:0 | Polanka | ||||||||
Hořovice | 1:0 | Komárov | ||||||||
Turnov | 1:0 p | Hrádek | ||||||||
Rokycany | 4:3 | Doubravka | ||||||||
RMSK Cidlina | 1:2 | Dobrovice | ||||||||
FC Pěnčín JN | 2:3 p | Velké Hamry | ||||||||
Soběslav | 3:0 | Hluboká | ||||||||
Český Krumlov | 1:6 | Benešov | ||||||||
Březová | 3:2 p | Sokolov | ||||||||
Hřebeč | 1:0 | Štětí | ||||||||
Meteor | 2:1 p | Neratovice | ||||||||
Žatec | 1:5 | Slaný | ||||||||
Český Brod | 3:1 | Kosmonosy | ||||||||
Ostrov | 1:2 | Mar. Lázně | ||||||||
Psáry | 3:2 | Brandýs | ||||||||
Časká Třebová | 0:1 | Horní Ředice | ||||||||
Vysoké Mýto | 4:0 | Hlinsko | ||||||||
Př. Kopanina | 1:2 p | Milín | ||||||||
Železnice | 0:2 | Slavia HK | ||||||||
Koloveč | 3:1 | Vejprnice | ||||||||
Trutnov | 0:3 | Police n.M. | ||||||||
1. předkolo |
||||||||||
Tichá | 1:2 p | Nový Jičín | ||||||||
Petřvald n.M. | 3:2 | Řepiště | ||||||||
Čechovice | 5:2 | Kostelec | ||||||||
Rousínov | 0:1 | Kuřim | ||||||||
FŠ Třebíč | 2:3 p | Velké Meziříčí | ||||||||
Pustá Polom | 1:5 | Bílovec | ||||||||