Semifinále: HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvínov; stav série 0:0 |
||||||||||
Pardubice | Ne 31.03. 00:00 | Litvínov | ||||||||
Pardubice | Po 01.04. 00:00 | Litvínov | ||||||||
Litvínov | Čt 04.04. 00:00 | Pardubice | ||||||||
Litvínov | Pá 05.04. 00:00 | Pardubice | ||||||||
Pardubice | Po 08.04. 00:00 | Litvínov | ||||||||
Litvínov | St 10.04. 00:00 | Pardubice | ||||||||
Pardubice | Pá 12.04. 00:00 | Litvínov | ||||||||
Semifinále: HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec; stav série 0:0 |
||||||||||
Sparta Praha | Út 02.04. 00:00 | Třinec | ||||||||
Sparta Praha | St 03.04. 00:00 | Třinec | ||||||||
Třinec | So 06.04. 00:00 | Sparta Praha | ||||||||
Třinec | Ne 07.04. 00:00 | Sparta Praha | ||||||||
Sparta Praha | Út 09.04. 00:00 | Třinec | ||||||||
Třinec | Čt 11.04. 00:00 | Sparta Praha | ||||||||
Sparta Praha | So 13.04. 00:00 | Třinec | ||||||||
Čtvrtfinále: HC Dynamo Pardubice - Mountfield HK; 4:1 |
||||||||||
Pardubice | 5:4 p | Mountfield HK | ||||||||
Pardubice | 3:2 | Mountfield HK | ||||||||
Mountfield HK | 2:1 p | Pardubice | ||||||||
Mountfield HK | 0:1 | Pardubice | ||||||||
Pardubice | 3:2 | Mountfield HK | ||||||||
Čtvrtfinále: HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec; 4:0 |
||||||||||
Sparta Praha | 3:2 p | Liberec | ||||||||
Sparta Praha | 3:2 p | Liberec | ||||||||
Liberec | 3:5 | Sparta Praha | ||||||||
Liberec | 2:5 | Sparta Praha | ||||||||
Čtvrtfinále: HC Oceláři Třinec - Banes Motor České Budějovice; 4:3 |
||||||||||
Třinec | 2:0 | České Budějovice | ||||||||
Třinec | 2:0 | České Budějovice | ||||||||
České Budějovice | 3:4 | Třinec | ||||||||
České Budějovice | 4:1 | Třinec | ||||||||
Třinec | 2:3 | České Budějovice | ||||||||
České Budějovice | 3:0 | Třinec | ||||||||
Třinec | 2:0 | České Budějovice | ||||||||
Čtvrtfinále: HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov; 2:4 |
||||||||||
Kometa Brno | 1:2 p | Litvínov | ||||||||
Kometa Brno | 1:5 | Litvínov | ||||||||
Litvínov | 3:4 | Kometa Brno | ||||||||
Litvínov | 1:5 | Kometa Brno | ||||||||
Kometa Brno | 1:2 p | Litvínov | ||||||||
Litvínov | 4:1 | Kometa Brno | ||||||||
Předkolo: HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň; 3:0 |
||||||||||
Litvínov | 4:2 | Plzeň | ||||||||
Litvínov | 4:1 | Plzeň | ||||||||
Plzeň | 1:2 p | Litvínov | ||||||||
Předkolo: Banes Motor České Budějovice - HC Energie Karlovy Vary; 3:0 |
||||||||||
České Budějovice | 4:2 | Karlovy Vary | ||||||||
České Budějovice | 5:4 p | Karlovy Vary | ||||||||
Karlovy Vary | 1:3 | České Budějovice | ||||||||
Předkolo: Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc; 3:2 |
||||||||||
Liberec | 0:1 p | Olomouc | ||||||||
Liberec | 2:3 p | Olomouc | ||||||||
Olomouc | 3:4 | Liberec | ||||||||
Olomouc | 3:5 | Liberec | ||||||||
Liberec | 4:1 | Olomouc | ||||||||
Předkolo: Mountfield HK - HC Vítkovice Ridera; 3:0 |
||||||||||
Mountfield HK | 4:3 | Vítkovice | ||||||||
Mountfield HK | 1:0 | Vítkovice | ||||||||
Vítkovice | 1:3 | Mountfield HK | ||||||||