TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
web
Můj klub
Fandím
A-Tým
TJ Sokol Lochkov

Stránky fotbalového týmu na vysledky.com

< A-Tým Žáci U-13 Žáci U-15 Dorost U-19 >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
Brankáři
0 (0)
0 (0)
0
0
48let
Radek Bláha
1 (1)
0 (0)
0
0
47let
11
Radek Bláha
0 (0)
0 (0)
0
0
52let
Radek Bláha st.
7 (7)
0 (0)
1
0
49let
1
Michal Drahota
0 (0)
0 (0)
0
0
0let
Miroslav Kocourek
0 (0)
0 (0)
0
0
0let
Miroslav Kocourek
8 (8)
0 (0)
1
0
49let
1
Miroslav Kocourek
Obránci
0 (0)
0 (0)
0
0
50let
Michal Drahota
0 (0)
0 (0)
0
0
36let
Tomáš Dvořák
0 (0)
0 (0)
0
0
0let
Michal Gabík
8 (8)
0 (0)
3
0
45let
9
Jan Goll
0 (0)
0 (0)
0
0
48let
Ondřej Hasák
0 (0)
0 (0)
0
0
45let
Drastich Jaroslav
9 (9)
0 (0)
1
0
40let
4
Josef Kotouč
0 (0)
0 (0)
0
0
48let
Marek Valter
0 (0)
0 (0)
0
0
41let
Jiří Vecko
0 (0)
0 (0)
0
0
45let
Jan Vokřínek
Záložníci
8 (6)
0 (0)
0
0
41let
16
David Basovníček
0 (0)
0 (0)
0
0
0let
Ondřej Čumpelík
8 (8)
0 (0)
0
0
35let
6
Petr Dubský
8 (8)
0 (0)
3
0
36let
18
Tomáš Dvořák
6 (6)
2 (0)
0
0
32let
11
Barnabáš Floreš
0 (0)
0 (0)
0
0
37let
Marek Fojtů
4 (2)
0 (0)
0
0
48let
2
Ondřej Hasák
0 (0)
0 (0)
0
0
0let
Luděk Hozman
4 (3)
1 (0)
0
0
52let
3
Tomáš Hustopecký
0 (0)
0 (0)
0
0
39let
Jiří Jaroš
10 (10)
3 (0)
1
0
38let
8
Jiří Jaroš
0 (0)
0 (0)
0
0
0let
Tomáš Lencses
9 (9)
2 (1)
0
0
43let
10
Štěpán Minařík
0 (0)
0 (0)
0
0
0let
Petr Protiva
0 (0)
0 (0)
0
0
51let
Jan Rotsčidl
5 (4)
2 (0)
0
0
33let
2
Tomáš Sibřina
8 (8)
4 (0)
3
1
31let
11
Josef Suchánek
6 (2)
1 (0)
0
0
28let
5
Daniel Suchánek
6 (6)
0 (0)
4
1
40let
20
Jiří Vecko
8 (0)
3 (0)
0
0
47let
7
Miroslav Vrba
0 (0)
0 (0)
0
0
40let
Lukáš Zdieblo
Útočníci
0 (0)
0 (0)
0
0
34let
Martin Bechyně
0 (0)
0 (0)
0
0
0let
Jaroslav Kaiser
0 (0)
0 (0)
0
0
0let
Tomáš Novák
0 (0)
0 (0)
0
0
54let
Václav Nykl
2 (0)
0 (0)
0
0
44let
15
Petr Štípl
0 (0)
0 (0)
0
0
47let
Miroslav Vrba

PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
# Tým Z Skóre B
1. ZLÍ B 19 80:31 48
2. ČSM 19 85:12 45
3. SUCH 19 74:26 44
4. ZBR B 19 79:53 36
5. SKS C 19 56:53 25
6. SLI B 19 38:45 22
7. MOD B 19 35:66 22
8. NEB B 19 41:64 20
9. TOČ 19 26:57 20
10. LIP B 19 31:63 18
11. CHOL B 19 26:69 16
12. LOCH 19 29:61 12
II. třída skupina A
Klubu fandí 5 lidí