Heslo:
Registrace   |   Heslo

Jindřichovice - Nové Město 2-2 (1-1)

A-Tým  28. září 2013  17:00

6.minuta - šance JIN, po faulu Lakomého zahrávají domácí přímý kop z 25m, hráč s č.6 střílel přímo na bránu, Kocourek vyrazil na roh
6.minuta - JIN zahrávají roh, domácí centrují na malé vápno, Kocourek vyrazil na další roh
7.minuta - JIN zahrávají roh
8.minuta - šance JIN, Petrovič našel nahrávkou na velkém vápně hráče s č.16, ten střílel z první přímo doprostřed brány, Kocourek chytil
9.minuta - velká šance JIN, hráč s č.13 vniknul do velkého vápna, kde byl zezadu sražen Šindlerem a je z toho pokutový kop pro domácí
9.minuta - hostující hráč (Šindler) obdržel žlutou kartu za faul
9.minuta - stav zůstal nezměněn, Resl se postavil k penaltě, kopl penaltu sice k tyči, ale Kocourek vystihl směr a levou rukou penaltu vyrazil, pěkný zákrok Kocourka
11.minuta - šance JIN, na velkém vápně převzal míč Suk L., vystřelil k tyči, ale Kocourek vyrazil na roh
11.minuta - JIN zahrávají roh
13.minuta - hosté vstřelili branku (0-1, Kolenkár, as. Lakomý), hosté se dostali do první vážnější akce a hned je z toho branka, Lakomý z pravé strany nacentroval do vápna, do souboje s domácím brankářem Rezlerem naskočil David, Rezler před ním vyrazil přesně na Kolenkára, ten si míč zpracoval a z hranice penalty šajtlí pravou nohou vystřelil pod břevno, domácí obránce, který chtěl zastoupit brankáře, už na míč nedosáhl
14.minuta - šance NM, Hnilička se prodral k centru zhruba na penaltě, ale z první vysoko přestřelil
16.minuta - šance JIN, Hnilička fauloval kousek za velkým vápnem Hrocha a domácí mají výhodu přímého kopu
16.minuta - domácí vstřelili branku (1-1, Lexa), Lexa z přímého kopu z pravé strany z 15m srovnal skóre, Lexa si všiml, že Kocourek se postavil částečně za zeď a měl horší výhled na míč a kopl míč přesně k tyči
17.minuta - NM zahrává roh, Bruský se dostal k hlavičce přímo z rohu, ale Rezler si poradil
18.minuta - šance JIN, Bruský fauloval Lexu, ten se postavil k přímému kopu z 20m z levé strany, nacentroval k pravé tyči na hráče s č.14, ten na dlouho nohu mířil k tyči, ale Kocourek pěkným zákrokem stačil vyrazit na roh
19.minuta - JIN zahrávají roh
20.minuta - hostující hráč (David) obdržel žlutou kartu za faul
21.minuta - šance NM, Černý V. střílel z 20m přesně k tyči, ale Rezler si poradil
25.minuta - šance JIN, Petrovič našel na velkém vápně hráče s č.6, ten střílel z první levačkou k tyči, ale střela neměla potřebnou razanci a Kocourek si poradil
25.minuta - šance NM, hra se okamžitě přenesla na druhou stranu, Bruský převzal přihrávku, měl před sebou ještě prostor k postupu na bránu, ale rozhodl se z 15m tvrdě vystřelit, Rezler si poradil
26.minuta - šance JIN, Lexa z pravé strany z 30m nacentroval do vápna na Petroviče, ten střílel rovnou z první, ale vysoko nad
32.minuta - po souboji s Kaderou zůstal otřesen Rezler a zhruba 2.minuty se nehrálo
34.minuta - NM zahrává roh, Černý V. z rohu našel na penaltě Davida, ten hlavičkoval těsně vedle tyče
36.minuta - domácí hráč (Přibyl) obdržel červenou kartu, David se snažil získat míč na Přibylovi, lehce ho popostrčil, tomu míč utekl do zámezí, Přibyl probíhajícího Davida již v přerušené hře kopl zezadu do zad, rozhodčí byl nekompromisní a vytáhl rovnou červenou kartu, domácí budou hrát skoro hodinu o deseti
38.minuta - hostující hráč (Kolenkár) obdržel žlutou kartu za faul
39.minuta - šance JIN, z pravé strany z 25m centroval Lexa do vápna, ale Lakomý odhlavičkoval do bezpečí
40.minuta - domácí střídají kvůli zranění (Resl out - Mar.Knapp in), Resl se dostal na vápně ke střele, ale bohužel na špatném terénu se při střele zranil
45.minuta - 1-1 poločas (terén je dost těžký, kombinace vázne na obou stranách, hra je poměrně vyrovnaná i přesto, že domácí hrají v deseti)
48.minuta - šance NM, po centru Hniličky se ke střele dostal Černý V., ale střela šla nad
50.minuta - hosté vstřelili branku (1-2, David, as. Černý V.), na hranici ofsajdu převzal Černý V. nahrávku od Kolenkára, rychle se vydal do pokutového území domácích, tam nahrál přes celé vápno na dobíhajícího Davida a ten koníčkem trefil přímo pod břevno
51.minuta - Lexa tvrdě fauloval ve středu hřiště Kaderu, ale kupodivu se to obešlo bez karty, Kadera je po chvilce v pořádku
53.minuta - šance NM, do samostatného úniku se dostal Bruský, na velkém vápně se rozhodl vystřelit, ale střela šla vedle branky
55.minuta - hosté střídají (David out - Bartoš in)
56.minuta - šance NM, po faulu mají hosté výhodu přímého kopu z 35m, Šindler vystřelil přímo na branku, ale střela šla kousek nad
60.minuta - šance NM, po faulu na Bruského střílel z přímého kopu Šindler z 30m vysoko nad
65.minuta - velká šance NM, Lakomý z pravé strany nacentroval levačkou na penaltu, domácí hráč chtěl míč odkopnout, ale míč netrefil, jak by chtěl, ten se stočil a odrazil se od tyče
66.minuta - domácí vstřelili branku (2-2, Lexa), po chybě hostující obrany se po narážečce dostal Lexa s míčem až dovnitř velkého vápna, proti němu vyběhl Kocourek, Lexa ho zkušeně obešel a z malého vápna střílel do prázdné brány
68.minuta - šance JIN, Knapp Mar. střílel levačkou z rohu velkého vápna přímo do Kocourka
71.minuta - domácí střídají (Knapp Mar. out - hráč s č.9 in), po nezaviněném souboji se zranil Knapp, který tak odehrál pouze 30.minut
72.minuta - šance NM, ke dvěma centrům z levé strany se dostal Hnilička, první centr odvrátili domácí obránci znovu k Hniličkovi, který druhým centrem našel na druhé straně Černého V., ten vystřelil sice přesně, ale Rezler si poradil
77.minuta - hosté střídají (Jalovičár out - Suk K. in)
79.minuta - šance JIN, po faulu mají domácí výhodu přímého kopu z 15m z levé strany, Lexa centroval do vápna, ale Kolenkár ve zdi odkopl pryč
80.minuta - velká šance NM, po faulu Lexy na Šindlera zahrával Černý V. přímý kop z 20m, na střele si dal záležet, trefil se po zemi přesně k tyči, ale Rezler byl dostatečně rychlý a míč chytil
83.minuta - NM zahrává roh
84.minuta - šance NM, Kolenkár našel na velkém vápně Suka K., který to zkusil rovnou z první, ale střela šla nad
87.minuta - šance NM, Černý V. obešel na velkém vápně obránce, ale bohužel vystřelil přesně doprostřed brány a Rezler kryl
89.minuta - šance NM, poslední šance utkání, Černý nacentroval zprava na malé vápno, kde se k míči tlačil Bartoš, ale domácí obránci ho k míči nepustili
90.minuta - rozhodčí ukončil zápas - 2-2 ft

Na rohy: 2-3
Žluté karty: 0-3
Červené karty: 1-0

Utkání se hrálo na poměrně těžkém terénu. Hra kombinačně vázla, hodně se nakopávalo. Přesto že domácí hráli hodinu o deseti, nebyl rozdíl jednoho muže příliš znát. Remíza odpovídá průběhu hry.

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?