Heslo:
Registrace   |   Heslo

Nové Město-Jablonné 3-1 (2-0)

A-Tým  05. října 2013  16:00

5.minuta - NM zahrává roh
9.minuta - šance NM, po centru zleva se ke střele dostal Bruský, levačkou sice trefil branku, ale hostující brankář Rýdl si se střelou poradil
19.minuta - velká šance NM, Kadera po centru zleva hlavičkoval z malého vápna k tyči, ale Rýdl pěkným zákrokem zachránil
20.minuta - domácí vstřelili branku (1-0, Černý V.), Černý V. se kousek za velkým vápnem dostal k odraženému míči, míč si zpracoval na levou nohu a přízemní střelou k tyči otevřel skóre
22.minuta - šance NM, Bruský dostal dlouhou přihrávku na levou stranu hřiště na úrovni velkého vápna, hned z první levačkou nahrál přes celé vápno na Černého V., ale ten netrefil z první prudkou přihrávku úplně přesně a střela skončila mimo
28.minuta - šance NM, Jalovičár našel přihrávkou na hranici velkého vápna neobsazeného Kolenkára, ten si míč připravil, ale mířil pouze do boční sítě hostující branky
34.minuta - šance NM, Kolenkár našel vpravo volného Černého V., ten to vzal úprkem do velkého vápna, snažil se nahrát na druhou stranu na malé vápno na Davida, ale ten se k míči neprotlačil
35.minuta - šance JAB, do první větší šance se dostali hosté, Lakomý fauloval kousek za velkým vápnem Šimona V., sám faulovaný si vzal míč, ale z přímého kopu ze 14m trefil jenom zeď
37.minuta - šance NM, Šindler našel centrem ve vápně Kaderu, Rýdl se rozhodl proti němu vyběhnout, Kadera se ho kličkou zbavil a snažil se ještě nahrát na druhou stranu Davidovi, ale před ním míč odkopl obránce
38.minuta - šance NM, ke střele se z 15m dostal David, střílel sice tvrdě při zemi, ale střela těsně minula branku
39.minuta - šance NM, Jalovičár nahrál na velké vápno Davidovi, ten si míč zpracoval levačkou, posunul míč na pravačku, ale střela šla opět vedle branky
40.minuta - domácí vstřelili branku (2-0, Černý V.), po faulu na Bruského zahrávali domácí přímý kop z 20m, k míči se postavila dvojice Šindler x Černý V., Šindler pouze naznačil, že bude střílet, ale nakonec vystřelil Černý V. a pěknou střelou se trefil přes zeď přesně k tyči, přibližně metr pod břevno
43.minuta - šance JAB, ke střele se z 25m odhodlal Pavlas, ale mířil metr nad
45.minuta - 2-0 poločas (díky počasí je hřiště poměrně tvrdé, zároven i odskok míče je trochu jiný než jsou hráči zvyklý, takže tím trpí kombinace a útočné akce, ale domácí se s tím zatím vyrovnali o něco lépe, hosté se do žádné větší příležitosti nedostali)
46.minuta - hosté střídají (Svoboda out - Liebezeit in)
48.minuta - šance NM, Kadera byl faulován na pravé straně velkého vápna, k míči se postavil Hnilička, ale jeho střela šla nad
57.minuta - šance NM, Hnilička poslal od půlky hřiště do šance Davida, ten byl sice obtěžován obráncem, ale bodlem z velkého vápna stačil vystřelit, bohužel střela šla vedle branky
60.minuta - JAB zahrávají roh
61.minuta - šance JAB, Šindler fauloval na levé straně velkého vápna Kotka, k přímému kopu se postavil Pavlas, ale mířil nad branku
62.minuta - šance JAB, tahle situace ovlivnila zbytek utkání, hosté vstřelili branku, ale pro ofsajd nebyla uznána, hosté se cítili rozhodnutím rozhodčího poškozeni a několik minut se kvůli debatám s rozhodčím nehrálo
68.minuta - šance JAB, hosté to nezabalili a snaží se dát kontaktní branku, po chybě Černého O. se dostal k míči Čermák F., rychle nahrál doleva Černému M., ten ale z velkého vápna střílel vysoko nad
68.minuta - domácí střídají (David out - Bartoš in)
69.minuta - šance NM, Bartoš se hned zapojil do akce, Bruský se dostal do brejku, nahrál doleva na Bartoše, ten sice střílel z první svojí slabší levou nohou, ale Rýdl musel rychle k zemi, aby míč chytil
72.minuta - hosté vstřelili branku (2-1, Čermák F.), po chybě domácí obrany se k míči dostal na velkém vápně Čermák, technickou střelou po zemi k tyči nedal Kocourkovi šanci
80.minuta - domácí vstřelili branku (3-1, Bartoš, as. Hnilička), zdá se, že je rozhodnuto, Hnilička z levé strany na hranici velkého vápna po zemi nahrál na Kaderu, ten pustil míč na lépe postaveného Bartoše, ten se s míčem dostal více ke středu velkého vápna, vystřelil a trefil se kousek od šibenice
81.minuta - domácí hráč (Lakomý) obdržel žlutou kartu za faul
83.minuta - velká šance JAB, ke střele se z 15m dostal Černý M. a trefil levou tyčku
86.minuta - NM zahrává roh
88.minuta - šance NM, Hnilička zleva nacentroval do vápna na Bartoše, ten byl ve vápně popostrčen, ale pískal se pouze roh
89.minuta - NM zahrává roh
90.minuta - šance NM, Černý V. se dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale trefil přesně do Rýdla
91.minuta - JAB zahrává roh
92.minuta - rozhodčí ukončil zápas - 3-1

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?