Heslo:
Registrace   |   Heslo

Dětřichov-Nové Město 2-4 (1-1)

A-Tým  22. března 2014  15:00

3.minuta - šance DĚT, hráč s č.11 se dostal ke střele zpoza vápna, ale šajtlí mířil metr vedle branky
4.minuta - šance DĚT, domácí zahrávají volný kop z 30m, střela šla přímo na bránu, ale Kocourek si s ní poradil
6.minuta - domácí vstřelili branku (1-0, hráč s č.7), hráč s č.9 našel centrem od půlky domácího útočníka na pravé straně velkého vápna, ten si míč zpracoval, obešel v souboji 1na1 Šindlera a tvrdou přízemní střelou ke vzdálenější tyči prostřelil Kocourka
10.minuta - šance DĚT, po faulu Lakomýho zahrávají domácí zleva přímý kop z 12m, ale hráč s č.12 mířil vysoko nad
11.-23.minuta - míč mají povětšinou na kopačkách domácí, hosté se zatím k žádné výraznější šanci nedostali
23.minuta - hostující hráč (Kolenkár) obdržel žlutou kartu za bránění při rozehrávání volného kopu
24.minuta - domácí hráč (s č.5) obdržel žlutou kartu za ostrý faul na Bruského
25.minuta - NM zahrává roh, do první větší šance se dostávají hosté, po ose Jalovičár-Černý V. se dostal ke střele David, ale z velkého vápna mířil nad branku
27.minuta - domácí hráč (s č.9) obdržel žlutou kartu za faul na Černého O.
31.minuta - šance NM, Černý V. se dostal na penaltě ke dvěma střelám za sebou, ale domácí obranu neprostřelil
32.minuta - NM zahrává roh, k centru od Davida se na malém vápně dostával Kadera, ale o malý kousek na míč nedosáhl
38.minuta - šance NM, Kolenkár zachytil špatnou rozehrávku domácího brankáře, hned přihrál na Černého V., ten z první střílel z hranice velkého vápna, ale brankář si se slabší střelou poradil
40.minuta - šance DĚT, z levé strany centroval hráč s č.10, našel na penaltě volného spoluhráče (č.9), ale ten trefil míč kolenem a střela šla mimo.
41.minuta - DĚT zahrává roh
42.minuta - DĚT zahrává roh
42.minuta - hosté vstřelili branku (1-1, Černý V., as. Bruský), Kolenkár podnikl rychlý protiútok, přešel přes dva hráče domácích, nahrál doleva na hranici velkého vápna Bruskému, ten z první nacentroval napravo na malé vápno a Černý V. hlavičkou usměrnil míč přesně k pravé tyči
45.minuta - šance NM, po faulu na Kaderu zahrávají hosté přímý kop z 15m, k míči se postavila trojice Jalovičár, Šindler a Černý V., posledně jmenovaný zkusil přímou střelu, ale mířil 2m nad branku
45.minuta - 1-1 poločas, domácí byli přibližně do 25.minut lepší, ale hosté postupně srovnali krok i skore
46.minuta - hosté střídají (Suk K out - Hnilička in)
54.minuta - DĚT zahrává roh, po centru se k hlavičce dostal na penaltě nikým nebráněný hráč s č.2, ale mířil kousek vedle branky
61.minuta - šance DĚT, ke střele z hranice velkého vápna se dostal hráč s č.12, ale střela šla vedle branky
62.minuta - hosté vstřelili branku (1-2, Černý V., as. Bruský), na hranici ofsajdu převzal Černý V. na malém vápně přihrávku od Bruského a střelou přesně k levé tyči zvýšil na 2-1 pro NM
63.minuta - DĚT zahrává roh
64.minuta - hosté vstřelili branku (1-3, Černý V., as. Kadera), a je tu čistý hattrick, Kadera se dostal z levé strany do velkého vápna, přihrál na druhou stranu na Černého V. a ten z malého vápna uklidil míč do odkryté branky
67.minuta - hosté střídají (Bruský out - Bartoš in)
68.minuta - DĚT zahrává roh
72.minuta - šance DĚT, hráč s č.11 zkusil vystřelit levačkou z velkého vápna, ale mířil metr vedle branky
77.minuta - velká šance NM, Hnilička převzal nahrávku a z levé strany velkého vápna polostřelou-polonahrávkou našel na druhé straně na malém vápně Kolenkára, na kterého zívala prázdná branka, ale ten vysoko přestřelil
79.minuta - hosté vstřelili branku (1-4, Šindler), trochu kuriozní branku vstřelil hostující kapitán, Šindler si naběhl po pravé straně přibližně 35m od branky domácích, byl faulován, ale předtím ještě stihl odcentrovat a k překvapení všech skončil míč po odrazu od břevna v brance, Šindler ani svojí branku neviděl, protože ležel lehce otřesený na zemi
80.-87.minuta - hosté trochu přestali hrát a domácí se snaží zkorigovat skore, bohužel pro ně je i počasí proti, začalo hodně foukat a lehce pršet a kombinace se jim moc nedaří
87.minuta - hostující hráč (Jalovičár) obdržel žlutou kartu za faul
88.minuta - domácí vstřelili branku (2-4, hráč s č.7, as. č.6), domácím se povedlo snížit na rozdíl 2 branek, hráč s č.6 se dostal ke střele z hranice velkého vápna, trefil pouze pravou tyč, ale k dorážce se dostal hráč s č.7 a pro něj už nebyl problém trefit odkrytou branku
89.minuta - šance DĚT, tak ještě mohli domácí snížit, po centru z leva se dostal do šance hráč s č.12, ale nikým neatakovaný na hranici penalty mířil pouze do Kocourka
90.minuta - velká šance NM, Bartoš proběhl mezi dvěma obránci domácích, proti němu vyrazil domácí brankář, Bartoš se ho pokusil přehodit, ale mířil metr vedle branky
91.minuta - šance DĚT, poslední šance patří domácím, po faulu kopali z rohu velkého vápna přímý kop, domácí hráč po nahrávce střílel z první, ale mířil půl metru vedle pravé tyče
91.minuta - rozhodčí ukončil zápas 2-4 ft

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?