Heslo:
Registrace   |   Heslo

Osečná-Nové Město 3-5 (1-1)

A-Tým  05. dubna 2014  16:30

1.minuta - OSE zahrává roh, hned po pár sekundách se domácí propracovali k rohu
5.minuta - šance OSE, do první šance se dostal domácí Tomáš, který po nahrávce od Jarého na penaltě střílel levačkou, ale o půl metru nad
7.minuta - velká šance OSE, hosté jsou od začátku pod tlakem a dělají chyby, znovu Tomáš se dostal po chybě obrany NM do velké šance, po pravé straně se dostal do vápna, před ním byl už jenom Kocourek, přehodil ho, ale střela trefila pravou tyč
8.minuta - velká šance OSE, další velká šance, tentokrát chyboval Kocourek, Trapp se dostal k míči, stejně jako Tomáš přehodil brankáře, ale na brankové čáře zachránil Bruský a míč odkopl
13.minuta - šance NM, do první vážnější šance se dostali hosté, po faulu měli výhodu přímého kopu z pravé strany ze 13m, Hnilička levačkou vystřelil vysoko nad
16.minuta - šance NM, Černý O. nahrál Kolenkárovi, který mezi dvěma obránci vystřelil z 15m na bránu, ale tečovaná střela neměla takovou razanci a Pokorný si v pohodě poradil
19.minuta - hosté vstřelili branku (0-1, Kolenkár, as. Kadera), Jalovičár na levé straně velkého vápna vhodil aut na Kaderu, ten prošel do velkého vápna a přihrál na malé vápno na Kolenkára, který ač tísněn z první levačkou prostřelil Pokorného
20.minuta - OSE zahrává roh, Jarý z rohu našel ve vápně neobsazeného Rybáře a ten hlavou mířil těsně vedle branky
24.minuta - šance NM, po faulu zahrávali hosté přímý kop, Šindler z 25m zkusil přímou střelu, ale ta mířila metr vedle
26.minuta - šance OSE, Kysela na pravé straně obešel Jalovičára, nacentroval do vápna na Kozáka a ten v pádu hlavičkou mířil těsně vedle branky
28.minuta - OSE zahrává roh, Trapp z rohu našel neobsazeného Kozáka a ten mířil hlavičkou opět kousek vedle branky
29.minuta - domácí hráč (Janíček) obdržel žlutou kartu za faul na Jalovičára
40.minuta - šance NM, hosté mají výhodu přímého kopu ze 13m, Černý V. ale zamířil těsně vedle levé tyče
41.minuta - domácí vstřelili branku (1-1, Kysela, as. Janíček), Janíček z autu rozehrál na Kyselu, ten nikým neatakován si potáhl míč více do středu hřiště a z 25m tvrdou polovysokou střelou srovnal skore
46.minuta - domácí hráč (Kysela) obdržel žlutou kartu za faul na Hniličku
46.minuta - 1-1 poločas, domácí měli spoustu šancí, některé byly vyložené, ale hosté vytěžili z minima maximum a stav je 1-1
49.minuta - šance NM, Jalovičár našel centrem za obránce Hniličku, ten si míč ve vápně zpracoval, připravil si střelu, ale netrefil míč ideálně a Pokorný si se slabší střelou poradil
57.minuta - hosté vstřelili branku (1-2, David, as. Jalovičár), Jalovičár našel na pomezí ofsajdu Davida a ten pravačkou přehodil Pokorného
58.minuta - hostující hráč (Hnilička) obdržel žlutou kartu za faul
59.minuta - OSE zahrává roh
60.minuta - domácí vstřelili branku (2-2, Pokorný V.), domácí ted hosty hodně zatlačili, po několika přihrávkách přišel zprava centr do vápna, na penaltě se k míči dostal Pokorný V. a hlavičkou zamířil přesně k tyči
61.minuta - šance OSE, Jarý levačkou vystřelil z rohu vápna přízemní střelou k tyči, ale Kocourek byl na místě včas
64.minuta - hosté střídají (Kolenkár out - Bartoš in)
67.minuta - velká šance NM, Bartoš se po chvilce na hřišti dostal do obrovské šance, po chybě domácí obrany zůstal osamocen před Pokorným, první střelou mířil do brankáře, odražená střela se opět dostala k Bartošovi, napodruhé zkusil Pokorného tentokrát přehodit, ale míč šel kousek nad branku
68.minuta - hostující hráč (Lakomý) obdržel žlutou kartu za zdržování
70.minuta - šance OSE, Bruský fauloval Jarého, sám faulovaný se postavil k přímému kopu z 15m, mířil přes zed přesně k tyči, ale Kocourek byl u tyče včas
74.minuta - hosté vstřelili branku (2-3, vlastní gol Kysela), Jalovičár našel centrem Černého V., ten zprava nacentroval na malé vápno, kde číhal David, ale před ním míč holení trefil neštastně Kysela, míč přehodil Pokorného a zapadl do branky
79.minuta - NM zahrává roh
79.minuta - hosté vstřelili branku (2-4, Bruský), Jalovičár našel z rohu Bruského, ten z první vystřelil polovysokou střelou, Pokorný míč vyrazil, znovu k Bruskému a ten napodruhé už zamířil přesně do odkryté brány
81.minuta - hosté střídají (Hnilička out - Suk K. in)
82.minuta - domácí vstřelili branku (3-4, Tomáš), domácí to ještě nevzdávají, ke střele se po centru dostal na penaltě Tomáš a zamířil metr pod břevno
84.minuta - hostující hráč (Bruský) obdržel žlutou kartu za faul
87.minuta - hosté vstřelili branku (3-5, Suk K., as. Bartoš), tak je hotovo, domácí otevřeli hru a hosté toho využili k brejku, který potáhl Bartoš, nahrál zprava mezi dva obránce před prázdnou bránu Sukovi K., pro kterého už nebylo problém dopravit míč do brány
87.minuta - hosté střídají (Lakomý out - Jiruše in)
90.minuta - velká šance NM, další brejk NM, opět Bartoš přesně přihrál před bránu na penaltě Jalovičárovi, před kterým už byl jenom Pokorný, chtěl si míč potáhnout více doprava, ale míč mu skočil a dokutálel se do zámezí
91.minuta - rozhodčí Zaplatílek ukončil zápas 3-5 ft
V Osečné se hrál kvalitní zápas se spoustou branek. Výsledek je možná trošku překvapením, ale hosté si za druhou půli vítězství zasloužili i přes to, že rozhodčí byl na domácí malinko přísnější. Jarní část bude ještě zajímavá co se týče první příčky v Okresním přeboru.

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?