Heslo:
Registrace   |   Heslo

Nové Město-Jablonné 0-2 (0-1)

21. března 2015  15:00

2.minuta - JAB zahrává roh
3.minuta - šance JAB, po centru z rohu se k hlavičce dostal hráč s č.5, který hlavičkoval těsně nad
4.minuta - JAB zahrává roh
5.minuta - JAB zahrává roh
5.minuta - šance JAB, po rohu hlavičkoval Šimon vedle levé tyče
6.minuta - šance NM, do první šance se dostávají domácí, Šindler byl faulován za hranicí velkého vápna a domácí budou zahrávat přímý kop, ten rozehrál Jalovičár, střelou přes zed mířil k pravé tyči, ale Holub pěkným zákrokem vyrazil na roh
8.minuta - NM zahrává roh
8.minuta - šance JAB, zprava centroval Šimon na malé vápno, ale Kocourek včas vyběhl a vyrazil míč mimo vápno
19.minuta - JAB zahrává roh
23.minuta - NM zahrává roh
24.minuta - velká šance JAB, hráč s č.7 se po nedorozumění domácí obrany dostal sám před Kocourka, ale byl překvapen velkou šancí a přibližně z penalty mířil pouze do nohou Kocourka
27.minuta - šance JAB, hráč s č.7 hezky obešel Plačka a po zemi tvrdě vystřelil, Kocourek chytil
31.minuta - hostující hráč (Pál) obdržel žlutou kartu za faul na Šindlera
31.minuta - šance NM, po faulu na Šindlera na rohu velkého vápna, zahrávají domácí přímý kop, Jalovičár tentokrát nahrál do středu po zemi na Bruského, který vyslal tvrdou střelu, ale hosté odvrátili na roh
32.minuta - NM zahrává roh
35.minuta - hosté vstřelili branku (0-1, Šimon, as. Hetver), po dlouhém výkopu Holuba, ztečoval Hetver míč šikovně na Šimona, který po zpracování přehodil vyběhnutého Kocourka
41.minuta - hosté střídají (Štáfek out - Liebezeit in)
45.minuta - 0-1, poločas, hosté jsou na tom kombinačně o trochu lépe a měli více vyložených šancí, z nichž jednu dokázali proměnit a proto vedou
52.minuta - domácí hráč (Plaček) obdržel žlutou kartu za řeči
52.minuta - hostující hráč (č.7) obdržel žlutou kartu za oplácení
54.minuta - hostující hráč (Štáfek) obdržel žlutou kartu za faul
55.mintua - domácí střídají (Plaček out - Jiruše in)
57.minuta - šance NM, k přímému kopu z pravé strany se postavil opět Jalovičár, který levou nohou střílel přímo na bránu, Holub vyrazil na roh
58.minuta - NM zahrává roh
60.minuta - velká šance JAB, Šimon po nahrávce od hráče s č.13 se dostal sám před Kocourka, ale mířil pouze do jeho nohou
61.minuta - NM zahrává roh
67.minuta - domácí střídají (Likavec out - Láznický in)
69.minuta - NM zahrává roh
71.minuta - hosté vstřelili branku (0-2, Hetver, as. Šimon), tentokrát nahrával Šimon a Hetver vstřelil branku, po nedůrazném odkopu Bartoše se k míči dostal Hetver a střelou po zemi, kterou ještě ztečoval opět Bartoš, se trefil přesně k levé tyči
71.minuta - hostující hráč (Nešvera) obdržel žlutou kartu za faul na Žlebka
75.minuta - JAB zahrává roh
76.minuta - domácí střídají (Žlebek out - Lések in)
80.minuta - NM zahrává roh
82.minuta - hosté střídají (Nešvera out - Kříž in)
84.minuta - hosté střídají (Kříž out - Marček in), hostující hráč Kříž odehrál pouze 2.minuty, protože po tvrdém zákroku domácích si pochroumal koleno a kotník
87.minuta - JAB zahrává roh
88.minuta - šance JAB, krásná akce na konec zápasu, hráč s č.9 prošel přes tři domácí hráče, levačkou tvrdě vystřelil, ale Kocourek vyškrábnul na roh
89.minuta - JAB zahrává roh
90.minuta - nepřesný rozhodčí ukončil zápas, hosté vyhráli 2-0 a v boji o záchranu získali důležité 3b. Domácí zahráli hodně pod svoje možnosti a naopak se do boje o záchranu hodně namočili.

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?