Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

RADONICE vs. LYSÁ NAD LABEM

A-Tým  22. listopadu 2011  10:37
V posledním podzimním utkání jsme přivítali na svém hřišti soupeře z Lysé nad Labem, který se v posledních zápasech prezentoval výbornými výsledky a tak nás na závěr podzimní části čekal velký boj o potřebné body do tabulky.
Před utkáním jsme museli již tradičně řešit problémy se složením naší obranné čtveřice.
Do utkání vstupujeme aktivně a dá se říci, že jsme to my, kdo udává tempo hry. Soupeře překvapujeme naši rychlou nátlakovou hrou, se kterou má celý první poločas problémy. Mezi naše nejaktivnější hráče patří Lenz, který během pěti vteřin spálil dvě jasné gólovky. Nejprve z blízka trefuje hostujícího golmana a následnou dorážku, kdy míč krásně poskakuje v malém vápně, napaluje do zad golmana, který se už bezmocně a možná trošku ustrašeně otočil k Lenzovi zády. Nebezpeční jsme také ze standartek. Z jedné takové se nám povede dát první branku utkání. Kadeřábek dobře posílá ostrý centr na přední tyč, kde hlavičkuje Hůta 1:0. Soupeř na naši branku reaguje ojedinělým útokem, který však končí branku. Hostující útočník dostal dlouhý pas za naší obranu, chytrým lobem přehodil našeho golmana a vyrovnal. Jestli byli hosté v něčem extrémně nebezpečí, tak to byly rohy, či standartky vůbec. Chvíli po vyrovnávacím gólu dávají hosté z rohového kopu vedoucí branku. Na tuto branku odpovídáme šancí Lenze, který v těžké pozici levačkou z voleje trefuje břevno. Před koncem první půle se nám povede vyrovnat. Po důrazu ve vápně hostů přiťukává míč Lenz Hůtovi a ten trefuje šibenici 2:2.
Druhý poločas začínáme stejně aktivně, jako končíme ten první, ovšem naše aktivita se po pár minutách vytratí a na hřišti začíná existovat pouze jedno mužstvo. Po deseti minutovém tlaku, kdy nás soupeř přišpendlil k našemu pokutovému území a do vápna posílal jeden nebezpečný centr za druhým, měl sérii několika rohů, se dopouštíme ve vápně nešťastného faulu, po kterém následuje penalta. Náš brankář pokutový kop chytá, ovšem sudí nechává penaltu, pro předčasné vběhnutí domácího hráče do vápna, opakovat. Druhou penaltu pak posílá hostující hráč metr vedle. Místo toho, aby nás tento moment nakopl a my se herně zvedli, nic se nezměnilo. Soupeř byl dále lepší a aktivnější. Po jednom z několika centrů do vápna, děláme chybu na zadní tyči, kdy netrefujeme míč, který se dostává k volnému hostujícímu hráči, který skóruje. Za dalších pět minut je dá se říci po zápase. Dlouhou kolmici mezi obránce špatně odhaduje náš golman. Vybíhá ven z branky na levý roh vápna, hostující hráč je u míče dřív a nasazuje ke kličce. V klidu si zasekne míč a počká na podporu jednoho svého hráče, kterého nejsme schopni ve vápně pokrýt. Následuje centr na tohoto nabíhajícího hráče, který se hlavou nemýlí a my prohráváme o dvě branky. Pátou branku dostáváme opět po naší chybě v zadních řadách. Dlouhý nákop brankáře na třikrát nejsme schopni odehrát a je z toho situace, kdy jde hostující hráč sám na golmana a proměňuje. Poslední podzimní utkání tak prohráváme 2:5.

Dnes jsme sehráli dva naprosto rozlišné poločasy. V prvním poločase jsme byli na hřišti jasně lepšími, ale bohužel jsme neproměnili své šance. Druhý poločas byl soupeř lepší, dostal nás pod tlak a my jsme udělali tři školácké chyby, za které jsme hořce zaplatili.
Hosté na rozdíl od nás své příležitosti proměnili a tak si zaslouženě odváží 3 body.

Jirny vs. Radonice

11.11. 2011 | 07:22 Nominace hrůčů na nedělní utkání v Jirnech (sraz v 12:30 v Rado, 12:45 odjezd)
Baloun, Brož, Burda, Domlátil, Hůta, Jiřička, Kadeřábek, Lampír, Lenz, Mlejnek D., Moravec A., Moravec T., Moudrý A., Moudrý T., Šafránek, Švec