Heslo:
Registrace   |   Heslo

Radonice B vs. Měšice B

B-Tým  07. listopadu 2011  09:57
Naše béčko, stejně jako o den dříve naše áčko, nastupovalo k domácímu utkání proti soupeři, který se krčil na chvostu tabulky. Na rozdíl od áčka však béčko získalo toužebné tři bodíky.
Od začátku utkání soupeře jasně přehráváme. Vytváříme si několik vyložených šancí. V hlavní roli jako spalovač šancí je Nytra. Po několika spálených šancích si náš útočník konečně seřídil mířidla a během první půle střílí hattrick. V první půli se ještě prosazuje Javůrek a my soupeři za poločas dáváme čtyři branky. Hosté si však také vypracovávají, i když jen sporadicky, své možnosti. Naše obrana je dvakrát nedůrazná a nechává volné soupeřovi hráče, kterým se podaří v prvním poločase vstřelit dvě branky. Jinak je první půle zcela v naší režii. Ve středu hřiště znovu nastoupil hráč ze základní sestavy áčka, Moravec, který svými dobrými přihrávkami vytvořil spoustu příležitostí pro naše hráče a jen naše špatné zakončení je nám překážkou ke vstřelení více branek.
Kdo se ve druhé půli zdržel při občerstvování, neviděl, jak naší pátou branku střílí Baloun. Hru máme stejně jako v první půli jasně ve svých rukou a nic na tom nemění ani proměnění pokutového kopu hostů a snížení na 5:3. Na našich hráčích, snad letos poprvé, je vidět, že je utkání baví a mají chuť hrát fotbal. Najednou našim hráčům nedělá problém přihrávka na pár metrů, z kopaček se vytratila nervozita a nahradila jí jistota při kombinaci. Ve hře je samozřejmě stále plno nedostatků, ale v porovnání s úvodem sezóny je to obrovský pokrok. Naší šestou a poslední branku utkání dává po krásné kombinaci a přihrávce Doškaře z levé strany před prázdnou branku Rus a naši hoši tak získávají tři body.

V dalším utkání zajíždí naše béčko na hřiště Řeže, která okupuje přední příčky tabulky, takže náš čeká velice těžké utkání a to i z toho důvodu, že áčko hraje své utkání ve stejný den. NEDĚLE 14H

Jirny vs. Radonice

11.11. 2011 | 07:22 Nominace hrůčů na nedělní utkání v Jirnech (sraz v 12:30 v Rado, 12:45 odjezd)
Baloun, Brož, Burda, Domlátil, Hůta, Jiřička, Kadeřábek, Lampír, Lenz, Mlejnek D., Moravec A., Moravec T., Moudrý A., Moudrý T., Šafránek, Švec