A-Tým

Pozdeň - Zlonice 1:2

10. října 2020  15:30
Domácí nevyužili šance a nemají ani bod ...
S jistotou přerušení soutěží, kdy ani Bůh neví na jak dlouho, to bylo takové nemastné, neslané, chybělo nasazení, emoce a taky trochu toho štěstí. Již ve třetí minutě pozdeňští totiž dali gól, jenže sudí Kopiště ho neuznal pro útočný faul. A pak možná rozhodující moment v minutě čtrnácté, kdy si domácí gólman zařval: ";;Já jdu !";;, ale Gil byl u balonu dřív a hlavičkou poslal hosty do vedení 0:1. Pozdeň přidala, ale Sachl i M. Štěpánek neměli seštelovaná mířidla. Ve 34.minutě napálil Hartman balon z trestňáku do břevna a dorážející Cífka hlavou zacílil do brankaře Zlonic. Před poločasem to zkusil P. Štěpánek levačkou, ale o chlup minul šibenici.
Hned po rozehrávce druhé půle se do šance dostal opět zlonický Gil, avšak Košta v bráně Pozdně reflexivně zareagoval a vykopl balon nohou. Vyrovnání měl na hlavě Hadrika v 52.minutě, ale míč o kousek přelétl břevno. Soupeř podnikal brejky a z jednoho pojistil vedení střelou z voleje k tyči opět Gil - 0:2. Kontaktní gól se domácím podařilo vstřelit po rohovém kopu Hartmana, který poslal hlavou do sítě Hadrika - 1:2. Ještě v 71.minutě nebyla Pozdeň daleko od vyrovnání, když brankař soupeře neudržel ránu z přímého kopu Hartmana, ale rozhodčí jí pak odpískal ofsajd. Ve zbytku utkání snaha o vyrovnání vyznívala naprázdno a hrálo se spíš na pozdeňské polovině hřiště. Domácí celek utrpěl tedy druhou porážku na domácím trávníku a opět tím nejtěsnějším rozdílem.

POUŤOVÝ TURNAJ 2016

21.06. 2016 | 14:26 V sobotu 9. července 2016 od 13 hodin se bude v Pozdni hrát tradiční POUŤOVÝ TURNAJ, letos jako 9. ročník Memoriálu Milana Cífky. Účastní se týmy Sokol Jedomělice, SK Zichovec, Sokol Srbeč a pořádající SK Slavoj Pozdeň. Hraje se každý s každým 1x 30 minut.

TRÉNINKY

30.04. 2016 | 20:05 Trénujeme ve čtvrtek odpoledne od 18 hodin na hřišti v Pozdni !

VÝROČKA

11.01. 2016 | 21:31 VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE bude v pátek 22. ledna 2016 od 19:30 hodin v kabinách SK. Všichni, tedy nejen členové, jsou zváni !

UZAVŘENÍ PODZIMNÍ ČÁSTÍ SEZÓNY

10.11. 2015 | 06:55 Po posledním mistrovském domácím zápase s SK Zichovec se sejdeme k uzavření podzimní částí sezóny 2015-2016 v kabinách klubu. Všichni hráči a bafuňáři jsou tímto srdečně zváni ...