Heslo:
Registrace   |   Heslo

Energie v prvním kole vyhořela.

A-Tým  11. září 2015  22:05
Branky a nahrávky: 7. Hossa, 12. Kratěna (Lev), 16. Bližňák (Kadlec, Lev), 30. Preisinger (Schleiss, Kadlec), 50. Lev – 17. Duda (Rachůnek, Marosz)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Sklenička, Kadlec "A", Moravčík, Jeřábek "A", Pulpán, Kubka – Lev, Bližňák, Kratěna "C" – Hossa, Preisinger, Sýkora – Kubalík, Kracík, Indrák – Schleiss, Poletín, Hollweg

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Harant, Bičánek "A", Benák, Gulaši, Deyl, J. Tomeček – Vachovec, Haščák, Bartek – Rachůnek, Marosz, Duda "C" – Koblasa, Zadražil, Hruška "A" – Gorčík, Osmík, V. Tomeček

Rozhodčí: Hradil, Mrkva – Gebauer, Lederer
Diváci: 6667
Karlovy Vary po rozpačité přípravě vstoupily do nové sezóny v západočeském derby proti Plzni.

Utkání zahájil čestným buly Tiernach Cassidy který právě 11. září v roce 2001 zachraňoval lidi z Newyorského obchodního centra,

Na energii se ukázala křeč z přípravy kde často chybovalo obrana to se stalo také v šesté minutě tohoto utkání na 1:0 vstřelil gól Marcel Hossa. Další gól přidaly indiáni v jedenácté minutě v přesilovce a v ponechané výhodě rozebrali Plzenští obranu Varů a zvýšily zásluhou Ondřeje Kratěny na 2:0. Další propadák obrany energie nastal v 16. minutě do úniku se dostal Mário Bližňák a přehledem proměnil 3:0. Minutu na to ale znížil Radek Duda a vykřesal pro hosty malou šanci.
Druhou třetinu začali oba týmy vyrovnaně ale v její půlce opět propadli hosté v obraně a Miroslav Presinger zvýšil na 4:1.
Do třetí třetiny vstoupila energie bez věčí aktivity, Jakub Lev ještě deset minut před koncem zápasu upravil výsledek na 5:1.

Zápasy 1.9 2015

31.08. 2015 | 10:43 Energie se doma utká s piráty z Chomutova.
Junioři odehrají poslední přípravné utkání na Kladenském ledě.

Výsledky 27.8 2015

27.08. 2015 | 20:45 Energie prohrála s Olomoucí 1:0 po gólu Miroslava Holce.

Zápasy 27.8 2015

26.08. 2015 | 19:50 Ve čtvrtek čeká a-tým Karlových Varů přípravné utkání proti Olomouci v Břeclavi.