Heslo:
Registrace   |   Heslo

Vysoká prohra s Chomutovem

19. února 2016  22:11
Branky a nahrávky: 28. Sičák (Gríger) – 20. Kämpf (Hřebejk, Jánošík), 30. Pospíšil (Rutta, Červenka), 37. Květoň (Kämpf), 44. Ölvecký (Sklenář, Šidlík), 49. Rutta (Červenka, Tomica), 50. Račuk (Červenka, Pospíšil)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, J. Tomeček, Gulaši, Rohan, Sičák, Baránek, Benák – Rachůnek, Marosz, Svoboda – Vachovec, Kůs, Huna – Gorčík, Haščák, V. Tomeček – Koblasa, Gríger, Osmík

Piráti Chomutov: Kristan (Strmeň) – Skinner, Rutta, Jánošík, Valach, Pereťagin, Šidlík, Tejnor – Pospíšil, Červenka, Tomica – Květoň, Kämpf, Hřebejk – Ölvecký, Dušek, Sklenář – Kaše, Chlouba, Račuk

Rozhodčí: R. Svoboda, Hrubý – Komárek, Ondráček
Diváci: 2864
Energie doma prohrála vysoko s Chomutovem 6:1 i přesto že v první třetině podala perfektní výkon bohužel střeli trefovaly pouze dobře postaveného Kristana.
Zlom nastal v druhé třetině kdy rozhodčí uznalí sporní gól na 1:2 Tomáše Pospíšila , , který nepatrně přikopl puk do branky. Rozhodující byl gól Davida Květoně kterému předcházelo zbytečné vyloučení Martina Benáka.
Zbytek zápasu energie více méně vypustila.

Zápasy 1.9 2015

31.08. 2015 | 10:43 Energie se doma utká s piráty z Chomutova.
Junioři odehrají poslední přípravné utkání na Kladenském ledě.

Výsledky 27.8 2015

27.08. 2015 | 20:45 Energie prohrála s Olomoucí 1:0 po gólu Miroslava Holce.

Zápasy 27.8 2015

26.08. 2015 | 19:50 Ve čtvrtek čeká a-tým Karlových Varů přípravné utkání proti Olomouci v Břeclavi.