Heslo:
Registrace   |   Heslo

NK Krakovany/Radovesnice II – NK V.Chvalovice

23. dubna 2011  17:11
Průběh: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 5:3, 5:4 a 6:4. Sestava Krakovany: 1.dvojice: Novotný, P.Dostál. 2.dvojice: T.Fritscher, V.Dostál. 3.dvojice: Scháněl, Zavadil. 1.trojice: Novotný, P.Dostál
( Zavadil ), Sandholz ( Sodoma ). 2.trojice: T.Fritscher, V.Dostál, Scháněl. Jednotlivec: Sandholz. Sestava V.Chvalovice: 1.dvojice: Ulman, Pošíval. 2.dvojice: Mikovec, Janeba. 3.dvojice: Čábelka, Martinec. 1.trojice: Janeba, Ulman, Čábelka. 2.trojice: Mikovec, Pošíval, Martinec. Jednotlivec: Mikovec
Úvod vyšel nad očekávání domácím, kteří v úvodních dvojicích ztratili pouze jeden set a vedli 2:0. Pak se přeci jenom podařilo Janebové trojici ve třech setech přehrát domácí první formaci Novotný, Sandholz a P.Dostal a získat premiérový bodík. Ovšem souboj T.Fritschera s Mikovcem vyzněl pro Krakovany a bylo 3:1. Nepárová část patřila chvalovickým, kdy ztratili pouze set ve vložené dvojce a začínalo se od znova 3:3. Obě následné trojice do kříže zvládli v dramatických koncovkách třetích setů lépe domácí a soupeř mohl tak nanejvýš pomýšlet na dělbu bodů. Zaděláno na ní bylo, když favorizovaná druhá dvojice Mikovec – Janeba přehrála první domácí Novotný – P.Dostál a snížila na 5:4. Rozuzlení přinesl stejně jako v předcházejících utkáních 1.kola až poslední zápas, ve kterém T.Fritscherova zkušenost vedla k radosti domácích a zisku obou bodů pro Krakovany. Nejlepším hráčem utkání byl čtyřikrát a tím stoprocentně úspěšný domácí T.Fritscher.