Registrace   |   Heslo

NK Sparta Kutná Hora – NK Krakovany/Radovesnice II

27. dubna 2011  09:37
Sestava K.Hora: 1.dvojice: J.Škarka ml., Kubek. 2.dvojice: Němec, Syrový. 3.dvojice: Zinek, Hájek. 1.trojice: J.Škarka ml., Kubek, Hájek. 2.trojice: Němec, Syrový, Zinek. Jednotlivec: Kubek. Sestava Krakovany: 1.dvojice: Novotný, P.Dostál. 2.dvojice: T.Fritscher, V.Dostál. 3.dvojice: Scháněl, Sodoma. 1.trojice: Novotný, Sodoma, Zavadil ( Sandholz ). 2.trojice: T.Fritscher, V.Dostál, Scháněl ( Slepička ). Jednotlivec: Sandholz.
Kutnohorští hráči byli od začátku utkání naplňovali roli favorita a po úvodních zápasech dvojic a trojic vedli již 4:0, kdy jediný set ztratili v zápase druhých dvojic. Pak se přeci jenom povedlo hostům vyhrát vloženou třetí dvojku a to konkrétně Sodomovi se Schánělem, kteří si lehce poradili s domácím duem Zinek – Hájek a korigovali na 4:1. V dalším průběhu, ale domácí tým nepovolil soupeři ani jeden set a dokráčel tak k vysokému vítězství. Nejvíc bodů v utkání zaznamenal Ján Kubek, který naplno bodoval celkem pětkrát